Kendinizi güvende hissediyor musunuz?

Her bakımdan, ülke olarak, aile olarak, sokakta, evde sizce hayatınız güvende mi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• call of duty alanına dönmüş bir ülkede , kadın cinayetleri , tecavüzleri , kendi çocuğuna tecavüz edip öldüren babalar , kendi halkının paralarını hakkını emeğini gaspeden devlet yöneticilerinin olduğu, ve devlete bağlı yasal vakıflarda erkek öğrencilere tecavüz edildiği, minubuse binen kızlara tecavüz edilip başlarının kesildiği , mahalle yanarken orspu saçını tararmış mantığıyle hala ulke bu durumdayken başkanlık dıye çırpınan bır lıderın yönettiği, işsizlik yoksulluk seviyesinin tavan yaptığı , düzgün yürümedi diye ya da etek giydi diye kadınların kurşuna tutulduğu , kadının oturduğu koltuğa kadın kalktıktan sonra oturmanın tahrik edici olabileceği fetvasını din adamlarının verdiği bir ülkede yaşarken kendimi gayet güvende hissediyorum çünkü başıma gelecek olay belli ya sokakta kör kurşunla öleceğim ya da bir kuytu köşede tecavüze uğrayacağım skecekler... bu kadar basit

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yoo degil valla basta ulke olarak her an kafama bomba ucak falan dusebilir haberlerdede yanlislkla dustu derler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Allaha emanat yaşıyoruz resmen kafamı saksı bile düşebilir o derece dengesiz bir ülkede yaşıyoruz

1|0
    0|0
  • Fakelerden daha çok guvendeyim

0|0
    0|0
  • Güvendeyim herhalde bende bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Degilim

0|0
    0|0
  • hayır daha Ankara'ya bile gidemiyoruz