Nolacak benim bu halim ya? Edip akbayramın Mehmet emmi şarkısı vede yılmaz güney gibiyim bu aralar bir Turancı olarak?

21 yaşındayım. Boyum iki metre yapılı biriyim. Yolda bana bakan olur boy postan dolayı. Milliyetçi biriyim. Ama şu an edip akbayraMın Mehmet emmi şarkısı ve yılmaz güney gibiyim. D. D. Param var durumum idare eder. Aşırı bir yeme içme hayranıyım yaa. Nenem fırında tavuk yaptırdı. Öğlen akşam yedim bu yemekten. Sabahta uyduryk bir şey yedim menemen gibi. Dondurma yedim iki tane keçi sütlü. Acıktım 1 saat önce azıcık ekmekle zeytin yedim. Yine doymadım yaa. Sanki hiçbirşey yememiş açlar gibiyim şu an. D. D. neden böyle oluyor sizce? Açık bir yer bulsam yoğurt alırım şimdi. Hem paramın artmasını istiyom hemde yemeye aşırı düşkünüm bu aralar. Param gıdım gıdım artıyor. Şuanki tek gelirim günlük faiz. d. d. Saç sakal tıraşım geldi. Nedense 20 lira veresim gelmiyor yaa kuaföre. Ama yarın tıraş olacam. Yılmaz güney kroysu diyor yaa. Bizde bilirdik sevgiliye gül almasını lakin aç idik yedik diye. Ben onu derliyorum. Bizde bilirdik traşı hemen olmayı lakin midenin bağımsızlığı için tehir ettirdik traşı. D. D.

• ÖRNEĞİN EĞLENDİRİCİ GÜZEL
    67% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
  • ÖRNEKLERİNİ BEĞENMEDİM
    33% (1)100% (4)71% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yeme düzenini düzeltmen gerekli

0|1
    0|0
  • A dedim