Eve kadar biri takip etti evin onunde tel numarami istedi?

Bnde sasirdim birden korktum bide hayir olmaz dedim arkasina dondu gitti ama eve girdimi gormustur. tanimiyom ayni otobusdeydik univ ordan bindi binerken bana carpti. fark etmeden ilerledim ben yuzune bile bakmadim oturdum yerime kulakligimi taktim bizim duraga gelince indim Canim tofita cekti markete gittim onuda aldim eve yuruyordum evin onunde 50 metre kala bakarmisiniz biri tanimadik biri dedi arkami dondum adres sorcak sandim otobusde size carptim ozur dilerim dedi bnde fark etmedim bile onemli degil dedim ama sasirdim baya ozur dlrm falan diye konusuyodu diceniz baska bisey var mı dedim tel numaranizi alabilirmiyim dedi korktum hayir olmaz kesinlikle dedim binaya girdim.. Bu normal mi yoksa bn mi kendimi korkutuyorum

Güncellemeler:
1ay Eve kadar biri takip etti evin onunde tel numarami istedi?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum saf duygular ile istemiş de olabilir. Ama kötü olarak istemiş de olabilir. Burası Amerika olsa ha derim normal. Ama burası Türkiye. Yani açıkçası ben bir kız ile bir kaç gün üst üste bakissam bende arkasından gidip isterim ama bir kere görüp istemek biraz acemice olmuş ya da amacı kötü.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya giyimi falan duzgundu isitme cihazi vardi kulaginda yuzude duzgundu kumral uzun boylu biriydi yuzunu %30 hatirliyom konusurken yuzune bakmadim niyeti iyi olsada ben bunu hayatta kabul etmem ya bana kotu bir hareket yapsaydi falan diye dusunmeden edemiyom disari cikamiyorum

• 1ay

Iyide ole gelinir mi beni evime kadar takip etmektense ne bilim baska bir yerde usulunce cikar karsima ogrenciyim okulda falan yani ben hayvn degilimki saygi duyar tanirim ama bni urkuttu

• 1ay

👍👍 Yani işte biz buna acemilik ve heyecan diyoruz. Takip olayını bende doğru bulmuyorum. İki taraf arasında bir şey olur sen adım beklersin o zaman takip edilir.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Normal değil tabiki aklı başında hiç bir erkek böyle bir şey yapmaz...

0|0
    0|0
  • Paranormal biri gibi. Senden hoşlanmış falan desek insan tanışır önce bir arkadaşlık falan kurar. Biraz zaman geçer. Ne o dan diye. Tabi asıl amacını bilemeyiz. Dikkatli ol.

0|0
    0|0
  • Tipini sen biliyorsun ama cogu zaman yapmak isteyip sonra yanlis anlasilirim diye kendime engel olduğum davranis sekli

0|0
    0|0
  • Ne normali ya adam evine kadar takip etmiş cantayi vursaydin kafasina keske

0|0
    0|0
  • fantastikk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok saçma geldi bana.

0|0
    0|0