Neden ben türk doğdum türkleri sevmiyorum gelirmisiniz?

arkadaşlar türkleri hiç sevmiyorum ya türk doğmak istemedim ama doğdum güzelim amerika-ingiltere gibi ülkeler varken türk doğdum üzgünüm intihar etmek istiyorum

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• manyaksın gerizekalısın hayvansın kusura bakma ama bunlari ve daha fazlasını söylemek isterdim! ulan sen türksün be daha nolsun daha güzel gururlandırıcı birşey olabilirmi? Bizim tarihimize bir bak bide başka ülkelerin amerika ingiltere almanya... bizim atatürkümüz vardı ya onların? ancak churchill, bush, hitler pi 'çleri. mk sizin hepinizin ben seçecek olursam tekrar türk olmayı seçerdim hergün şükrediyorken senin gibi vatanhainleri görmek midemi bulandırıyor. defol git o halde türkiyeden tipini sevmiyorsam estetik ol. benide herkes yabancı sanıyor bembeyaz bişeyim türküm dediğimde herkes şaşırıyor ve ben çok sinir oluyorum bu duruma sadece bu yüzden esmer olmak isterdim kara birşey!! not:yurtdışında yaşıyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türk Sitesinde, Türkçe yazı yazarak, Türkleri kötüleyip soruna davet ediyorsun.

Bence senin kanında var Türklük.

3|1
    0|0
    • 1ay

kanım batsın

• 1ay

ben gayet cidiyim bu ülkeui sevmiyorum zorlamı seveceğim asker zorla o zorla bu zorla zorundamıyım arkadaşım

• 1ay

sen git askere banane

Kızlar Ne Diyor 16

• boyle sorularda illa gizli üye olacaksınız zaten :D turk dogman senı ınsan vasfından cıkarıyormu yanı :) turk alman rus vs sonuc olarak hepsı ınsan ve atası bir. ee neden kasıyorsun bro? intiharla turk olmaktan kurtulamassın :D

1|0
    0|0
  • doğru karar intihar.

2|1
    0|0
  • Asil turkler gelip, en asil cumlelerini yazmislar suraya.
    Bende turk irkina dahil olsamda sacma geliyor. Ingiliz filanda olmak istemem.

1|0
    1|0
  • Sen zaten şu an Türk değilsin. bunu söyledikten sonra biter bence ama başka bir milletede ait değilsin biz genelde böylelerine soysuz deriz..

2|0
    0|0
    • 1ay

amerika için büyün canımı feda ederim ama şu ülke için kılımı feda etmem

• 1ay

amerika sevmesede ben onları sevitorum

• 1ay

bak salak olsan kizardim ama aptalsin o yuzden bişey demicem hadi iyi geceler

• Sırf tepki almak için neden zamanını harcıyorsun? Çok istiyorsan Amerikan İngiliz olmak burada harcayacağın zaman yerine o ülkeye gidip çifte vatandaşlık hakkı kazanmak için çalış. Ahh pardon sonuçta Türksün bunları fark edememende de milletindendir :D Salağız işte ne yapalım

0|0
    0|0
  • Valla iyi olur oksijen israfindan kurtuluruz

3|0
    0|0
  • hadi ordan git o zaman oraya seni tutan kim en azından oksijen israfı yapmazsın ve neden gizli üye olarak soruyosun tabi türk olmaktan utandığın için kendinden nefret ediyosundur çokta haklısın türklük herkese nasip olmaz bazılarıda değerini bilmez elhandülillah türküm türkçülüğümlede gurur duyuyorum senın gıbı gosteriş meraklısı ergenleri bu ülkeden siktr etmek istiyorum diceğim tek sey bencede intihar etmelisin bu kafa bir boka yaramaz

1|0
    0|0
  • Amerkan engilizin pasaportları haric ne üstünlüğü var Türklerden?

1|0
    0|0
    • 1ay

nükleer stand ve uçak tank daha neler neler saysam bitmez sabaha kadar sürer hatta öteki gün geceye kadar ne üstünlüğü var türklerden diyosun :d

• 1ay

güldürdünnn

• 1ay

Şimdi sana bir mektub atacaktım buraya, ama bulamadım. Hitlerin kampındakı olaylardan etkilenen bir hoca her yıl sınıfdakı çoçukların öğretmenlerine mektup yazar ki, sevgili ebeveynler çoçuğunuzu tek alim olarak yetiştirmekte amac gütmeyin. Unutmayın ki, Hitlerin kampında esirlere işgence yapan, üzerinde kimyevi, tıbbı, cerrahi işlemler yapan en iyi doktorlar, en iyi fizikçiler, en iyi kimyaçılardı. Siz çoçuğunuzun önce iyi insan olmasına gayret edin, bunu amaçlayın kendiniz için. Çünki iyi bir insan olmadıktan sonra iyi bir alim olmak dünyaya verile bilecek en büyük tehlikedir

• ergenliği özentilikle geçiriyorsun anlaşılan yunan asıllı olmama rağmen bu topraklara kadın halimle canımı feda etmeye razıyım. soysuzlukta level atlamissin. abd vatandaşı olabilirsin bu ülkeyide terk edebilirsin emin ol insanları uğraştırmadan kendin gibi bir pisliği bu ülkeden temizlemis olursun.

2|0
    0|0
  • Hadi intihar et o zaman aç canli yayini. Bizde cekirdek alip geliyoruz

2|0
    0|0
  • et bence fazlalıksın sen salak

2|0
    0|0
    • 1ay

neden fazlalığım ki türk olmayı kabul etmedim diyemi amerika için ölürüm be

• 1ay

sizde amerikanın

• 1ay

zerre kadar beyin yok bende gelmis sana cvp yazdım seni kendi haline bırakmak lazım zaten bulmussun belanı

• Türklüğü her bas kaldırmaz ağır gelirin kanıtı @merrry

0|0
    0|0
  • Turklugu hak etmiyorsun bile

2|0
    0|0
    • 1ay

ben amerikalı kristof kolomb un bir askeri olarak ölmek isterdim türk olarak değil

• 1ay

bulması önemli o zamana kalsa josef Stalin de Rus değil gürcü ama sovyet imparatoru

• 1ay

Colombus Amerikayi bulmadi, Endonesyadaki degerli yermallarini bulmak icin gitti, sonradan Ispanyollar orlari kolonize etti

• sen özenti bir malsinn

1|1
    0|0
  • Saydığın ülkelere gidip vatandaşlık alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ay nolur etme

0|0
    0|0
    • 1ay

ediceğim

• 1ay

Senin gibi amipe daha fazla laf anlatmakla ugrasamam 😂

• 1ay

türk olmak istemedim diye saygı duymak zorundasın kardeşim

Erkekler Ne Diyor 8

• Türklük şereftir. Sen bence git öl. Zaten sana kimsenin ihtiyacı yok

2|1
    0|0
    • 1ay

her şey zorla bu ülkede askere gitmek te gitmeyeceğim birader zorlamı ama gönderiyorsunuz

• 1ay

ben göktürk soyundan değil amerikalı kristof kolomb soyundan gelmek isterdim

• 1ay

Sen eniyisi öl ya. Hem yer işgal etmemiş olursun

• Kanka yardımcı olayım.. Evde urgan ipi var satır var giyotin var nasıl istersen benim güzel kardeşime giderayak kıyağım olsun..

1|0
    0|0
  • Seçme şansın yok ki gelirken

0|0
    0|0
  • Et kardeş

1|0
    0|0
  • normal knks

0|0
    1|0
  • AnanI avradini s i k e y i m