Kızlar, Sizce bir erkekte olması gereken fiziksel özellikler nelerdir 😴😴💪?

Soru ortada hayırlı uğurlu olsun...

Güncellemeler:
ne boymuş bee, tam olarak boy beklentinizi de yazarsanız iyi olur arkadaşlar :D

0|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• kendi adima konusayım boyum 165 civari bu yuzden benden cok uzun birini istemem 175 iyi bence bana göre. Esmer sakalli olmali kahverengi gozlu mümkünse kollari birazcik kasli ama oyle sixpackli falan sevmem hafif göbek makbuldur. Boyle biri varsa bulsun beni:D

0|0
    0|0
  • Fiziksel özellik arayan kızlar 18 lik sizi 20 den sonra görürüm kas boy pos sakal hepsi hikaye adam olsun yeter

0|0
    0|0
    • Soru 'nasil bir erkek istersiniz' degil 'sizce olmasi gereken fiziksel ozellikler' buna gore yanit veriyor insanlar.

• Uzun boy ve boya yakisacak bir kilo iste bu kadar

0|0
    0|0
  • Boyu uzun olmalı erkeğin bir bayandan bence bide bakış önemli kaslı erkekler komik geliyor bana çizgi filimdeki herkül geliyor aklıma😂😂😂

0|0
    0|0
  • Fiziksel hımm :) etkileyici bir gülüşü olmalı en başta huzur vermeli mümkünse renkli gözlü ve esmer olmalı tabi birde uzun boylu olmalı

0|0
    0|0
  • Boy 1.70'den kısa olmasın. Geniş yapılı omuzlar (spor salonunda yapılan kas değil doğal ) . Birde bakımlı olsun yani el ayak tırnak diş falan

0|0
    0|0
  • Köprücük kemiği 😍😍 çok ilgimi çekiyor neden bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bence kadınla erkeğin arasında 15 cmden fazla olmayacak kötü oluyor çok kilolu olmasın ve de sakallı olması yeter

0|0
    0|0
  • Yapılı olması ve erkeksi yüzü olması dış görünüş diyorsan illa :D Karizmatik olsun bide :D

0|0
    0|0
  • 1.178-185 arası
    2. Geniş Omuzlu
    3. Zayıf olmamalı
    4. Gözleri renkli olmasın.
    5. Sarışın Olsun

0|0
    0|0
  • 190 boy kaslı omuzları geniş😅😅

0|0
    0|0
  • Fizik olarak uzun boy kesinlikle geniş omuz biraz kalipli vücud sert bakışlar çatık kaslar ve hafif yuvarlak yüz hattı yeterli huy yonnden sadece merhamet sadakat

0|0
    0|0
  • Genis omuzlar, kalin kollar ve büyük eller.

0|0
    0|0
  • Siyah saç ve uzun olmalı diğerleri entere etmez

0|0
    0|0
  • Boy 1.75-80 vücudu kalıplı saçları havalı bişey olsun mal gibi kesilmiş olmasın güzel gülüş

0|0
    0|0
  • boyu uzun olmalı yanı en az 180

0|0
    0|0
  • Uzun boylu olmalı

0|0
    0|0
  • 1.80 boy sarışın kumral güzel gülen zayıf olmayan kiloluda olmayan sempatik ela gözlü

0|0
    0|0
  • Boy, asiri olmasa da kas ve sakal :D

0|0
    0|0
  • Şu saatten sonra adam olsun yeter.

0|0
    0|0
    • daha küçüksün ne varmış saatte 😃

• Bazı erkekler vardır hayatina girdiğinde belki 10 erkekle sevgili olmuşsun gibi herşeyi yasarsin onunla herşeyi görürsün ondan güvensizliği samimiyetsizligi herseyiii ve bundan sonra o 9 erkegede ne güvenin kalır ne de sevgin ve şu saatten sonra kimseyle olmak istemezsin olursa da sadece adam olsun dersin

• Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...