Ne yapsam bilmiyorum?

Hayatinda bir sorun olmayan standart bir kizim. Ama fazla dusunmekten kafayi yicek gibi hissediyorum annemle babam bosandi bosanmalari ikisi icin iyi oldu ama bir ailede ayni sofraya oturmak nasil bisey hatirlamiyorum liseden yeni mezun oldum istedigim bolume gidemedim kpssye calisiyorum ama hicbiseyden umudum yok en yakin arkadasimdan kazik yedim kotu biri oldugumu dusunuyorum kendimi sucluyorum psikologa gitsem ilac verecek ama kullanmsk istemiyorum herseyden korkuyorum 3 senelik bir iliskim var cok seviyorum ama yeterince ilgilenemiyorum ne yspcsgimi ne dusuncegimi sasirdim sizce napmaliyim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yapman gereken tek kendine güvenmek olacak.
    Kazık yedin ama sanma başka yemeyeceksin, daha çok kazık yiyeceksin.
    Üzüntüler yaşayacaksın, ayrılıklar yaşacaksın, mutsuzluklar yaşayacaksın...

Elbette bunların yanında güzelliklerde çalacak kapını ve mutluluklarda yaşayacaksın. Çok güzel arkadaşlıkların ve yaşanmışlıkların olacak.

Hayat dediğin zaten budur, tecrübe dediğin ise bunları yaşamakla elde edilen acı bir ünvan.

Sen beni dinle sıkma hiç canını.

1|0
    0|0
    • 1ay

sorun su ki kendime guvensizim sacma bir sekilde

• 1ay

O tamamen tercih meselesi.
      Hayat senin güvenini elinden almak isteyecek burada tercihin mücadeleyi bırakıp acziyet içinde teslim olmaksa kendine güvenini bırakacaksın ama yok yenilmek önemli değil ben mücadeleyi ayakta tamamlayacağım dersen güven sorunu yaşamazsın.

Kırılmaktan, üzülmekten, acı çekmekten korkma.
      Korksanda korkmasanda bunları çekeceksin, korkarsan mutsuz olursun.
      Korkmaz ve bunlarla mücadele etmeye karar verirsen benim gibi biri olursun.
      Tek yan etkisi böyle ukala olmak.

• 1ay

aslinda cevreme karsi bende sizin gibiyim ama kendime gelince biseye yaramiyo sanirim tesekkur ederim gorusleriniz icinn

En İyi Kız Görüşü

• bir şekilde ayağa kalkmalısın elini tutacak biri de var eminim senin yanında olacaktır onu itme ona tutun
    ailen hayatta hala en azından ona şükret annesiz babasız büyüyenler var bunu unutma sen istediğin zaman onları görebilirsin seslerini duyabilirsin kıymetini bil.

0|0
    0|0
    • 1ay

tabiki biliyorum bu zaten ikinci bosanmalari yani birlikte olmuyosa zorlamanin anlami yok sadece bazi seylrri ozluyorum sevdiklerime tutunuyorum ama yariyolda kaliyorum

• 1ay

oyle olmaya calisiyorum fikrin icin tesekkur ederrim

• 1ay

rica ederim ne demek

Erkekler Ne Diyor 1

• Olur oyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...