Siz hayatınızı nasıl geçirmek istersiniz?

Siz hayatınız boyunca çalışıp ev parası mı biriktirmeyi seçersiniz, yoksa kirada otururum kazandığım parayla gezip tatil yapıp, hayatın tadını mı çıkarırsınız?
Yurtdışına çıktığımda ilk gözüme çarpan bu olmuştu. İnsanlar yıllarını bir ev için harcamaktansa o yılları aileleriyle güzel vakit geçirmek için harcıyor. Oysa Türkiye'de herkes bir ev, bir mülk peşinde. Peki ya siz?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Oradaki insanlar farkirliği ne derecede yaşamış? veya yüzde kaçı yaşamış? Türkiye farkir bir ülke olduğu için ailelerimizde çocuklarımıza iyi bir hayat bırakalım derdinde e haliyle ev de arabada ve ya başka bir mülk derdine düşmeleri gayet normal

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• istediğim tek şey şu ki bir köy yerinde yeşilliklerin arasında doğal ortamın olduğu yerlerde büyümek, hayvan bitki yetiştirmek , kesinlikle isteğim bu ama gel gelelim ki yine dört bir yanımız binalarla çevrili öyle bir yere de gidecek imkan yok..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Karma karış
    Maalesef hayat ne yapmak istedigimizide bize karar vermeyi bile izin vermiyor
    Diyorsun ki ha şimdi olucak
    Ama bakmışsın hayat yine bir yerden çelme takıyor

0|0
    0|0
  • Kirada oturup gezmek

0|0
    0|0
  • iyi de Türkiye de de hayat pahalı. kiralar pahalı. o yüzden ev almak daha mantıklı ya zaten

0|0
    0|0
    • 1ay

Bir Londra ya da Paris değil ama

• 1ay

Baktığın zaman birebir aslında. Bugün sıradan bir ailenin Londra'da geliri £3500-4000 civarı iki çalışan ebeveyinle. İki çocuğun olduğunu da varsayarsak en uygun 2+1 bile en aşağıya £2500 civarı

• 1ay

bilmiyorum biz yapamıyoruzdur belki gerçi ben kendi adıma konuşmayayım :D

• herkzaman planlı yaşayan biriyim :) ama ne zman eğlenceğimi en iyi bilenlerdenim :)

0|0
    0|0
  • Hayat gezip, keşfettikçe güzel..

0|0
    0|0
  • Ben iş kurma taraftarıyım

0|0
    0|0
  • Bunun bir de yaşlılığı var.

0|0
    0|0
    • 1ay

yaşlanınca şehirde kalmayacaksın bence ya. gideceksin köylük bir yere. hem daha ucuz hem daha rahat. ömrün de uzar. oradan ev almak daha ucuz olur zaten yıllarca çalışmana gerek kalmaz.

• 1ay

sen de doğru söylüyorsun :D şeytan melek misali oldu bu biraz hangisi doğru karar veremedim :D

• 1ay

En iyisi akışına bırakmak. : ) Ya nasip deyip yaşamak lazım anı. : )

• Sunu dusunen bir tek ben degilmisim demekki aynen su ev yuzunden bir omur geciyor calismayla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...