İdam geri gelmeli mi?

Küçüçük bir çoçuğa tecavüz edip öldürecek. Ve halen yaşayacak ben böyle düzenin ya bu bacım çoçuğu bunun gibi bacım çoçukları idam edilsin ölsün artık yeter. İdam geri gelmeli mi?

Güncellemeler:
1ay Küçüçük bir çoçuğa tecavüz edip öldürecek. Ve halen yaşayacak ben böyle düzenin Ta ya oruspunun çoçuğu bunun gibi bacım çoçukları idam edilsin ölsün artık yeter.
1ay Bu kadar mı. Duyarsız oldunuz

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İdam geri gelmeli.. vatana ihanetciler, tecavuzculer vs vs. Hepsi asılmalı ki insanlar gormeli.. Psikolojik destekler arttirilmalı, bu tür hastaneler cogaltilmali..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gelmeli artık

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 11

• Gelmeli. Yeter artık.

0|1
    0|0
  • gelmeli yiğide dar ağacı namerde nar ağcı düşüyor bu devirde. sistem değişmeli namerde dar ağacı düşsü artık

1|1
    0|0
  • Gelmeli

0|1
    0|0
  • Gelmeli

0|1
    0|0
  • İdam şart

0|1
    0|0
  • nasıl bir caniliktir bu nasıl bir vicdansızlıktır bu

0|1
    0|0
  • Gelmesin ya o kadar kolay olmemeli boyleleri. İcerde gerek. Yapiliyor boylesine.

0|1
    0|0
  • Geçtim idamı Bu adama akıl sağlığı yerinde değil raporu verip iki senede dışarı salmasınlarda...

0|0
    0|0
  • Bir insana canl veren Allah alanda Allah olmall.

0|0
    0|0
  • Allah'ın kanunlarını beğenmeyip banal bulanlar insanların oluşturduğu kanunların tüm olumsuz getirilerinden sorumludur.

0|0
    0|0
  • yani idam olmuş olsa şimdi bu adam aa idam ederler beni, o yüzden yapmamalı miyim bunu diye mi düşünürdü? İdamın bu tür insan dışı varlıklar için en kolay yol hatta kurtuluş olduğunu düşünüyorum. Öyle bir ceza olmalı ki ölmemeli idam edin beni diye yalvarmali.

0|1
    0|0
    • 1ay

Bunun 1 saniye bile yaşamaya hakkı yok

• 1ay

Aynen oyle idam kurtulus boylelerine bunu kutu gibi hucreye kapatcan karanlikta omur boyu onune yemek vercdn cikarmak yok oldurun diye yalvarmal

Yükleniyor...