Sınıftaki kızdan bıktım artık?

2 seneliğim ve denizcilik okuyorum meslegimi çok seviyorum gecen sene bazi sebeplerden dolayi derslere adapte olamamistim psikolojik sorunlar vardi daha sonrasında ilaç kullanmaya basladim antidepresan yani. bu sene bir kizla ayni sinifa düştüm kendini beğenmiş baskasinin yaninda küçük düşürmeye calisan sacini durmadan açan makyaj yapip koyu renk ruj suren biri aslinda bu beni alakadar etmez ama okulda disiplin var askeriye gibi hocalar sonra bana diyor sen disiplini biliyorsun bunu uyarmadin mi diye telefon vs açmak yasak makyaj kesinlikle yasak bunlar olduğu takdirde bütün okulu etkiliyor ve ehliyet düşüyor dersle alakasi yok telefon sürekli derste acik mesajlasiyor ben birşey yaziyorum mesela önümden alip yazmadigi gecen haftanın notlarini dersin ortasında geçirmeye kalkiyor matematiği bu sene ilk defa çok iyi anladim çok cabukta cozuyorum derse katiliyorum bana anlamadim diyor sinavda senden kopya cekicem diyor hocaya söyledim ayirsin diye kiz bir turlu istemiyor biz birbirimize yardimci oluyoruz konuşmuyoruz diyor ne yapmam lazim cidden sinifimi gecmem lazim ama bu şekilde zor

0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• anlat hocaya bunları deyişiyerini tuzladamısınız

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...