Sizinde babanizla araniz kötu olanlardasiniz?

Evet arkadaslar 23yasindayim ve malesef Babam denilecek sahisla hic bir alakam yok. Kucuklugumd benimle ilgilenmedi hic , cok ilgisiz alakasizdi ve genc kiz olmaya basladigimda hep gicik hareketlerde bulundu hep hatalarimi arayip anneme sikayet ederdi senin yetistirdigin kiz yok bu kiz biseyler ceviriyo vs bisey yapmasam bile hep bir baski. Cok hayalperest biriydim evde resmen yillar boyu o yokmus gibi davrandim davraniyorum oldugu kadariyla. Annemle kucuk kardesimede ayni ilgisiz ve cok huysuz biri. Anneme cok cektirdi yemin ederim benim yasadiklarimi belki baskasi bile kaldiramazdi ve okudum Adam oldum iyi bir isim var. Ama ondan Nefret etmeden yapamiyorum Sanki yabancinin teki , yaptiklarindan bize cektirdiklerinden ve bir Baba olamadigi icin ondan Nefret bile edemiyorum. Sizinde basinizdan böyle gectimi?
Önenli gunlerimde onu kesinlikle istemiyorum cubku disariya karsi cok iyi rol yapti yillar boyu. Kumar keyfinden bizi hic hatirlamadi, kirli islere bulasti borca harca girdi bir suru. Borclu oldugu kisilere paralarini geri ödemiyo, kac sefer bizden borc aldi, caldigi zamanlarda oldu. Tum icralik ve borcuna sadik birisi ddgil, ne yapsak ne etsek duzeltemedik. Ben cocuk oldugum halde ben Onun annesi oldum ama anladim ki bu devirde babana bile guvenmiceksin. Katiliyomusunuz?

Güncellemeler:
1ay Bunun eksikligni hissediyomusunuz? Ben hissediyorum kimseye guvenemiyorum, dogru duzgun bir iliskim olmadi elim yuzum duzgun iyi isimde iyi

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Katiliyorum. Eksikligini hissetmiyorum cunku varliginin nasil bisey oldugunu bilmiyorum. Ölüsünü gormek bile nasip olmasin o derece yoksayiyorum onu.

1|0
    0|0
    • 1ay

Yalniz degilmisim bile. Aynen bende öyle hissediyorum

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle üzüldüm keşke sen de babadan yana şanslı olabilseydin ama her babayı da aynı kefeye koymazdım ben.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• güvenilecek insan yine var ama ipleri elinde tutmalı bir seviyeye kadar güvenmeli baban sorumluluk sahibi olamayabilir babalığ beceremeyebilir sonunda kendi ayakların üzerinde durabilmişsin herkes çok iyi durumda değil emin ol olanları unut kendi yoluna bak ama yine de dikkatli ol

0|0
    0|0
  • Sen kendini kurtarabildiysen ne mutlu sana gerisini boşver gerisi geride kalsın allah annene sabırlar versin zor işler bunlar bilirim

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet yemin ediyorum tvlerde sinemalarda gördugumyz filmlere film yazar benim hayatim. Burda detaylara giremedigim cok seyde var...
      Sagol kardesim
      Insan olmak mi zor, hayat mi zor
      Yanliz oldugumda hayatin gerceklerini dusunmeden edemiyorum. Hafts ici is guc

• 1ay

Aynen öyle haklisin hayat mecbur bir sekilde devam ediyo. Cok sagol olgun görusun icin

• 1ay

İçini rahatlatabildiysem ne mutlu insanın girdiği dardan çıkması ne mutlu ne güzel

• Babam yok bn de özgürüm

0|0
    0|0
  • Normal gibi

0|0
    0|0
  • şu an aynı evdemi yaşıyosun

0|0
    0|0
    • 1ay

Evt ama konusmuyoruz yuzyuze gelmiyoruz. Ocakta bizi terketti sobra disarlarda kepaze oldu yalandan pisman oldu eve almamak icin direndik ama annem formalite eve aldi 2ay önce

• 1ay

Cikamayiz cunku evimiz Baba denilecek Adam yuzunden icrada. Evin yarisi icrada. Annemle kendi ustumuze kredi almaya calisicaz ama bir suru yere borcu var isler cok karisik annemde zamana atmaktan baska bisey yapmiyo

• 1ay

Benim babamda bir iyi bir kötü ama bir kaç sene sonra yani en fazla bir sene sonra kendi ayaklarımın üstünde durup çalışıp ayrı eve çıkıcam

• Biz babası olmayanlardanız. Olsads arsmız kötü olsa keşke.

0|0
    0|0
    • 1ay

Benimki gibi bir hayatin olmasindan olmadigi icin mutlu ol sen. Her Anne veya Baba insan olmuyo

• 1ay

Senin hayatini yargilayan yok. Benim gibi babasi olupta gercekte hic bir ifade olmadigi icin, oyuzden emin ol babasiz olmak daha iyidir. Öz babamdan yemedigim laf söz, hakaret, ustune beni defalarca kandirdi, dolandirdi seni okutucak halim gucum yok dedi, ustume borclar cektirmeye calisti, bekaret testine göturdu 20uasimdayken.. Daha neler neler

• 1ay

Rıskı ALLAH verir ailenden ayrılıp kendine yeni bir hayat kurmalısın tabi söylemesi basit oluyor ama kendi başının çaresine bakmalısın..

• Benim evle pek aram yok evden sogudum bn

0|0
    0|0
  • saygı duy

0|0
    0|0
  • Eskiden çok kötüydü aram

0|0
    0|0
  • Benimki kötü değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok cok iyi olmasada iyiyiz

0|0
    0|0
  • evet aramız yok

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum bacım

0|0
    0|0
  • bende senin gibiyim ama hiçbir zaman düşman olamadım babama. hakkı yinede çok üzerimde. sende olma. onun içinde nelr yaşadığını bilemeyiz

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben cok saygili oldum AMa hep kandirildim aptal yerine konuldum oyuzden artik yeter

• 1ay

Annemle ya da kardesimlede arasi olmadigi icin kimse uzulmez , kimse sevmiyo. Daha anlatamadigim özel durumlar oldugu ivin burda anlatamam hetseyi tam

• 1ay

tamam anladım. Allah kolaylık versin canım

• Babamla aram iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...