Sizinde babanizla araniz kötu olanlardasiniz?

Evet arkadaslar 23yasindayim ve malesef Babam denilecek sahisla hic bir alakam yok. Kucuklugumd benimle ilgilenmedi hic , cok ilgisiz alakasizdi ve genc kiz olmaya basladigimda hep gicik hareketlerde bulundu hep hatalarimi arayip anneme sikayet ederdi senin yetistirdigin kiz yok bu kiz biseyler ceviriyo vs bisey yapmasam bile hep bir baski. Cok hayalperest biriydim evde resmen yillar boyu o yokmus gibi davrandim davraniyorum oldugu kadariyla. Annemle kucuk kardesimede ayni ilgisiz ve cok huysuz biri. Anneme cok cektirdi yemin ederim benim yasadiklarimi belki baskasi bile kaldiramazdi ve okudum Adam oldum iyi bir isim var. Ama ondan Nefret etmeden yapamiyorum Sanki yabancinin teki , yaptiklarindan bize cektirdiklerinden ve bir Baba olamadigi icin ondan Nefret bile edemiyorum. Sizinde basinizdan böyle gectimi?
Önenli gunlerimde onu kesinlikle istemiyorum cubku disariya karsi cok iyi rol yapti yillar boyu. Kumar keyfinden bizi hic hatirlamadi, kirli islere bulasti borca harca girdi bir suru. Borclu oldugu kisilere paralarini geri ödemiyo, kac sefer bizden borc aldi, caldigi zamanlarda oldu. Tum icralik ve borcuna sadik birisi ddgil, ne yapsak ne etsek duzeltemedik. Ben cocuk oldugum halde ben Onun annesi oldum ama anladim ki bu devirde babana bile guvenmiceksin. Katiliyomusunuz?

Güncellemeler:
Bunun eksikligni hissediyomusunuz? Ben hissediyorum kimseye guvenemiyorum, dogru duzgun bir iliskim olmadi elim yuzum duzgun iyi isimde iyi

0|0
611

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Benimki kötü değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...