Kızlarla Konuşamıyorum Yardım Eder misiniz?

Nedense kızlarla konuşamıyorum. Sınıfta bir kızın yanında oturuyorum arkamda bir erkek var onun yanında da bir kız. Bunlar aralarında sohbet ediyorlar bende sadece dinliyorum. Bu kızlar bana niye konuşmuyorsun diye soruyorlar doğru dürüst cevap bile veremiyorum. Kendimi aptal gibi hissediyorum. Tanıdığım bütün kızlar benim sessiz bir çocuk olmamdan şikayetçiler. Erkek arkadaşlarla konuşurken yanımıza bir kız gelince sesim bile çıkmıyor nedense. Sanırım utanıyorum kızlarla konuşmaktan. Aslında kızlarla konuşacak bir konu bulamıyorum bir kız yanıma geldiğinde ağzımı bile açamıyorum anca o bir şey sorarsa cevap verebiliyorum. Bu yüzdendir 17 yıldır çıktığım bir kız bile olmadı. Kendimi çok yalnız hissediyorum. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim bir tavsiyeniz var mı lütfen yardım edin bana.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben de aşamadım benzer durum

0|0
    0|0
  • Özgüven sorunu var sende.
    Aile baskısı mi gördün?

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok baskı falan görmedim aksine ailem pek ilgilenmez benle. Sadece yalnızım dertlerimi içime atıyorum bu yüzden içine kapanık birisi oldum. Ama sadece kızlara karşı böyleyim erkekler arasında sevilirim, konuşkanımdır. Arkadaşlarım yakışıklı olduğumu da söyler bende öyle düşünüyorum aslında. Neden böyle anlamıyorum.

Yükleniyor...