Kızlar yolda sokakta toplu taşımalarda böyle sevgiliniz ile sarılmaya öpüşmeye falan utanmıyormusunuz?

böyle basit kolay kız görüntüsü vermekten korkmuyormusunuz ben erkek olarak sizin bu halinizi görünce utanıyorum rahatsız oluyorum böyle yapmayan kızlar üstüne alınmasınlar sözüm yapanlara erkeklere fazla bir laf edemem işlerine geldikleri vede kötü bir damga yeme ihtimalleri olmadığı için ama onlarada kızmıyor değilim

1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Sevgilimle herkes içinde ben öpüşmem çünkü bazı şeyler özel kalmalı diye düşünüyorum ama sarılmak el ele tutuşmakta bir sıkıntı olmamalı bu insanlara kalmış

0|2
    0|0
    • el ele tutuşmaktan zaten bahsetmedim he ben onuda yapmam ama yapana laf etmem dediğim gibi bahsetmedim sarılmak olayı biraz kademeli bir şey yani sarılma tarzı ve yeri zamanı sebebi falan önemli doğruluğunda veya yanlışlığında

• Yanlış anladın ben özel olması taraftarıyım lakin rahat olanları da yargılamam yanlış olur demek istedim

• valla bilmiyorum ortam kötüye gidiyor bu tür insanlar yüzünden bu işlere bu güne kadar hiç girmedim tiksindirdiler beni ne halleri varsa görsünler

• Kimsenin hayatı bir diğerini ilgilendirmez. Sen öyle ulu orta sarılmayan, öpüşmeyen bir kadınla birlikte olursun bundan rahatsızlık duyuyorsan. Ama yapana da kolay kadın deyip de hakaret etme hakkın yok.

0|0
    0|0
    • herelde sende yapıyorsun ki böyle bayağı zoruna gitmiş

• Annenin babanın sana öğretemediği şeyi ben öğretecek değilim ama insan olabilmek bunu gerektirir.

• eksik yazmışın insan olmak sokakta yiyişmeyide gerektirir gerçi hayvanlar bile fazla yapmıyor ama neyse :)

• Kızın yanında sevgilisi var. Basit kız? Yani tamam. Toplum içinde bu tür şeyleri kesinlikle hoş karşılamıyorum ama sonuç olarak " banane" 😄

0|0
    0|0
    • he yani sevgili işi resmi bir iş yani öylemi

• Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ne utanması be oluuuummm kızcaaz onu kapaklayana kadar ne çekti kim bilir :D bırakta imzaya kadara dayı desin ;)

0|0
    0|0
  • kardeş önümde öpüşüyorlar, lan gidin ben sizi izlemek zorunda mıyım? yanında da arkadaşları var, onlarda onları izliyor. bu nasıl bir genişlik :D

0|1
    0|0
    • boşver bırak baksana çok zorlarına gitmiş yazım onlara

Yükleniyor...