Kızlar yolda sokakta toplu taşımalarda böyle sevgiliniz ile sarılmaya öpüşmeye falan utanmıyormusunuz?

böyle basit kolay kız görüntüsü vermekten korkmuyormusunuz ben erkek olarak sizin bu halinizi görünce utanıyorum rahatsız oluyorum böyle yapmayan kızlar üstüne alınmasınlar sözüm yapanlara erkeklere fazla bir laf edemem işlerine geldikleri vede kötü bir damga yeme ihtimalleri olmadığı için ama onlarada kızmıyor değilim

1|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• Sarılmak sevgidendir kanımca. Öpüşmeye bişey diyemeyeceğim o bana ters

1|1
    0|0
    • 1ay

evet illaki sevgisindende sarılan vardır ama hepsi denemez bunun için yani ben buna inanmıyorum çünkü sarılış tarzlarını görünce resmen bir birlerini okşuyorlar görüyoruz

• 1ay

Anlıyorum hoş değil

• 1ay

bende onu anlatıp soru yazdım zaten ama özellikle hem yapıp hem zoruna giden hanım efendiler tepki verdiler

En İyi Erkek Görüşü

• Niye utansınlar ki? Cinsellik yaşamak onlarında hakkı, oral veya anal farketmez hepsini yapmaya hakları var. Farkettiysen öpüşme olaylarını atladım ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Sevgilimle herkes içinde ben öpüşmem çünkü bazı şeyler özel kalmalı diye düşünüyorum ama sarılmak el ele tutuşmakta bir sıkıntı olmamalı bu insanlara kalmış

0|2
    0|0
    • 1ay

el ele tutuşmaktan zaten bahsetmedim he ben onuda yapmam ama yapana laf etmem dediğim gibi bahsetmedim sarılmak olayı biraz kademeli bir şey yani sarılma tarzı ve yeri zamanı sebebi falan önemli doğruluğunda veya yanlışlığında

• 1ay

Yanlış anladın ben özel olması taraftarıyım lakin rahat olanları da yargılamam yanlış olur demek istedim

• 1ay

valla bilmiyorum ortam kötüye gidiyor bu tür insanlar yüzünden bu işlere bu güne kadar hiç girmedim tiksindirdiler beni ne halleri varsa görsünler

• Kimsenin hayatı bir diğerini ilgilendirmez. Sen öyle ulu orta sarılmayan, öpüşmeyen bir kadınla birlikte olursun bundan rahatsızlık duyuyorsan. Ama yapana da kolay kadın deyip de hakaret etme hakkın yok.

0|0
    0|0
    • 1ay

herelde sende yapıyorsun ki böyle bayağı zoruna gitmiş

• 1ay

Annenin babanın sana öğretemediği şeyi ben öğretecek değilim ama insan olabilmek bunu gerektirir.

• 1ay

eksik yazmışın insan olmak sokakta yiyişmeyide gerektirir gerçi hayvanlar bile fazla yapmıyor ama neyse :)

• Utanmiyorlar

0|2
    0|0
  • bn yapmm toplu tasima falan ama Bncede utanikmai gerek 🙃🙃

0|2
    0|0
  • Ne alaka be erkek yaparmış da biz utanmiyormuymusuz o utanmiyorsa ben hiç utanmam bunda bile cinsiyetcilik yapıyorsunuz ya

0|0
    0|2
    • 1ay

erkek kendini boğazdan atarsa sende atacakmısın

• 1ay

tamam o zaman erkeğe evlilikte teklif edin siz çıkmada bu kadar her şeyi erkekten beklemeyin hani cinsiyetcilik yapmayacaktık ya sen söylemiştin

• 1ay

Yapmadim ama yapabilirim sorun yok ilgilendigimde ilk adımı atabiliyorum

• Neden utanalım? Sen iki insanın bir birlerine olan sevgi paylaşımını, şu sevişecek yer bulamadıklarından kıyıda köşede ayak üstü seks yapmaya çalışanlarla karıştırıyorsun sanırım.

1|0
    0|0
    • 1ay

he he evet sevgi paylaşımı yapıyorlar evet haklısın :)

• yurtdisinda yasadigim icin normal geliyor gerci kiz yabanci ise sizede normal gelir sonucta size gore onlarin herseyi yapmaya hakki var

1|0
    0|1
    • 1ay

ben bu işe yabancı türk diye bakmam hepsine karşıyım zaten kıyas yapman bile saçma bil bakalım neden saçma

• 1ay

senin o bahsettiğin o yabancılar gavurlar dimi yanii ben öyle tahmin ediyorum gerçi senin için müslümanlık olayı önemli değil ise bir şey diyemem

• 1ay

sizin gibi kac tane musluman var ben muslumanim diyip yabancilarla birlikte olupr hatta evlenen. (Kiz bakire olmasa bile ki cogu 13 yasinda ilk cinsel deneyimi yasiyor)

• Kızın yanında sevgilisi var. Basit kız? Yani tamam. Toplum içinde bu tür şeyleri kesinlikle hoş karşılamıyorum ama sonuç olarak " banane" 😄

0|0
    0|0
    • 1ay

he yani sevgili işi resmi bir iş yani öylemi

• Elit kesim diye nitelendirecegimiz bir yerde bir abla sevgilimle el ele yuruyodum baska hicbise yok yani geldi yanimiza sen bu kizla geziyosun bu kizi alicak misin dedi biz şok

0|0
    0|0
    • 1ay

desene o benden de betermiş bu konuda

• 1ay

Ama sokak ortasinda oyle yiyisen nerdeyse yatakta yapacagi sevismeyi sokakta yapan insanlar ciddi anlamda benide rahatsiz ediyor

• bunu erkek ve kız yaparken utanması gereken neden kızlar oluyo?

2|1
    0|1
    • 1ay

kız yüz veremese erkek yapamaz

• 1ay

adamsa verince de yapmaz madem bu kadar utanılacak bir durum

• Utanmıyorum kimsenin ne düşündüğü umrumda değil

0|0
    0|0
  • Öpüşmek olmaz ama sarılmanın nesi var?

1|0
    0|2
    • 1ay

sarılmanında bir adabı vardır abartı sarılmalar görüyoruz ki demek yazıyoruz buraya

• 1ay

Abartı sarılmak nedir ya? Sarılmak bir şekilde olur

• Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende öyle düşünüyorum, iğrenç geliyor bana.

0|1
    0|0
  • doğru

0|1
    0|0
  • erkekler niye utanmıyo mk

2|0
    0|0
  • Cidden rahatsız edici kız için de erkek için de

0|1
    0|0
  • Ha tabi a... koyayım..

Kadınınla sarmaş dolaş takılamazsın, ama sokak ortasında istediğin gibi dövebilir, hatta bıçaklayabilirsin değil mi? O zaman ahlaksızlık olmuyor?

Kafa yapınızın ta a.. koyayım..
    Ölün lan, bitin artık..

0|0
    0|0
    • 1ay

kendin çalıp kendin oynuyorsun ama şanslısın seninle polemiğe girmem zihniyetin yazından belli altı okun koyunu

• sarılmak öpüşmek neden basitlik olsun ki mesela sevgilimin boyu 160 dı kız tutunamıyor sağa sol kalabalık metrobüs ee napıcak bana sarılıyordu beni tutuyordu bundan dolayı utanması çok saçma olmaz mı? =D =D

0|0
    0|2
    • 1ay

tutunmak başka bir şey

• 1ay

ama koala gibi sarılıyor sonuçta =D dışardan bakıldımı yani kız bana sarılmış gibi duruyor

• Neyin zihniyetiyle erkeğin basiti olmuyor mu? S*ktenbacakli şekilde gezior suç koza kaliyor vay anasini 😂😂😂

0|0
    0|0
  • ne utanması be oluuuummm kızcaaz onu kapaklayana kadar ne çekti kim bilir :D bırakta imzaya kadara dayı desin ;)

0|0
    0|0
  • 👏👏Tesekkur ederim, tercume olmussunuz.
    Bende cok merak ediyorum, ha sadece kiz icin de degilde.
    Neden insan kendisini muze gibis sergiler, soyunur ki.
    Nasil, utanmadan sevisir opusur ki.

0|1
    0|0
  • kardeş önümde öpüşüyorlar, lan gidin ben sizi izlemek zorunda mıyım? yanında da arkadaşları var, onlarda onları izliyor. bu nasıl bir genişlik :D

0|1
    0|0
    • 1ay

boşver bırak baksana çok zorlarına gitmiş yazım onlara

• Bazı kızlar utanmaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...