Arkadaşınıza sevgilisiyle kalması için evinizi verir miydiniz iki günlüğüne?

Yalnız yaşıyor olsaydınız samimi arkadaşınız sevgilisiyle birlikte kalmak için sizden iki günlüğüne evinizi vermenizi isteseydi kabul eder miydiniz?

Güncellemeler:
1ay İnsanlık ölmüş asdf 😂

0|1
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• Benim odayı verecektim üç günlüğüne 50₺
    Sonra diğer arkadaşın kız arkadaşı erkek arkadaşına senin odanda kalsınlar dedi. Bir günlüğüne sanıyormuş. Sonra pişman oldu. Daha sonra odada ve tuvalette kanlı peçeteler bulundu. Aklımıza kötü kötü şeyler geldi. Meğerse oğlanın burnu kanamış. 😆😆😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vermem elin adamının pislik kalıntılarının evime duvarlarıma çarşaflarıma bulaşmasını istemem.. Kız arkadaşım yalnızsa veririm de elin adamıyla kalcaksa vermem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• yalnız yaşıyorum..
    evim benim mahremim, öyle birşey olmaz..
    eğer çok samimiysem dediğiniz gibi, otel rezervasyonu yaptırır oraya gönderirim..

0|0
    0|0
  • beraber 3 kişi yaşıycaksak sıkıntı olmaz fakat ben gitcem o 2 si gelicekse sıkınt ıbüyük =D ben yalnız yaşarsam evime herkes gelebilir =D

0|0
    0|0
  • Hayır ne münasebet.

0|0
    0|0
  • Veririm

0|0
    0|0
  • tek başıma kalıyorum evi isteyen arkadaşlar oluyor kız arkadaşlarıyla birlikte kalmak için kesinlikle vermiyorum vermem de. gitsinler otele.

0|0
    0|0
  • Vermem yaptıkları yanlışa alet olmak istemem...

0|1
    0|0
  • Ogrencilik yillatinda verdik. Sabahin kotu kalkip karsi bloga arkadaslara gectik. Tanidigimiz kiside kizi getirdi. Zannedersem bir guzel seyyttti

0|0
    0|0
  • Herkese otel gibi kullandırtmazsın ama hatırı sayılı kişilere de hayır demen etik olmaz, çünkü bu olaydan sonra arkadaşlıktan dostluğa hatta sırdaşlığa terfi edersin.

0|0
    0|0
  • Vermem

0|0
    0|0
  • veriyoruz :D

0|0
    0|0
  • Bir odayı onlara veriyordum. Gayet rahat sevişiyordular.

0|0
    0|0
  • Ev evdir keraneye cevirmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • asla vermem otele gitsin

0|0
    0|0
  • Hayır, başka bir yerde birbirini yesinler.

0|0
    0|0
  • ben bikere verdim işlerini halledip çıktılar be

0|1
    0|0
  • kimin istedigine baglı

0|0
    0|0
  • Ederim tqbikide

0|0
    0|0
  • çok verdim yan o da da yatıyordum