Numaran engellendiği zaman?

Arkadaşlar birisi numaranızı engellediğinde, siz onu arasanız bilindiği gibi bir kere çalmadan meşgule düşer. Peki size sorum şu, sizi engelleyen kişiyi gizli numaradan aradığınızda çalma sesi duyarmısınız yoksa yine aynı bir kere çalmadan meşgule düşer mi?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Özelden arayınca çalıyor :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Bende gizliden arayınca çalıyor devam ediyor acaba engellememişmidir? :/ çünkü normalden aramaya cesaret edemedim. Şayet engellememişse çağrı bıraktığımı görüp engelleyeceğinden korkuyorum. :(

• 1ay

Zaten iki seçeneğim mevcut ikiside acı verecek. Savaşırsam bir umut ile acı çekeceğim. Ama vazgeçemem çünkü ona baktığımda onu gördüğümde yüzünü okşadığımda duyacağım merhameti sevgiyi aşkı çocuk gibi duyduğum sevgiyi kimseye duyamam ben. severim sonsuza dek en kötü ihtimal işten eve gelince kapıyı tek açarım karanlığa karşı onun hayali ile yaşarım :( özür dilerim seni meşgul ettim değerli yorumların için sağol biraz içimi rahatlattın Allah (cc) razı olsun.

• 1ay

Allah yardımcın olsun ama bence zor çünkü ilerde biriyle evlenirse acı çeken sen olursun

• farketmiyo belki ozele bile kapalidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Meşgule düşmez, böyle bir numara yok der.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben gizliden aradığımda meşgule düşmüyor ayrıyetten dediğiniz gibi numara yok da demiyor çalmaya devam ediyor. Engelenmemişimdir öyle değil mi?

Yükleniyor...