Erkek arkadaşım doktor. Arkadaşlarım sürekli buldun doktor koca'yı diyorlar bana. Ne söylemeliyim?

Erkek arkadaşım doktor. Arkadaşlarım sürekli buldun doktor koca'yı diyorlar bana. Ne söylemeliyim? Ben bulmadım o beni buldu yani ama yinede buldun doktor koca'yı ile başlayan cümleler kuruyorlar. Sinirleniyorum ister istemez. Ne yapmalıyım?

0|0
185

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Sizde benim gibi cici kız olun sizide bulsun doktorlar diye dalga geç onlarla 😂

0|0
    0|0
  • Bu toplumun önyargısı. Keyfinize bakın tadınızı kaçırmayın. Vurdumduymazlık bu günler için var.

0|0
    0|0
    • Haklısınız. He deyip geçmek en güzeli

• Doktor mu ıyyy git pilot bul kendine. Böylece susturmuş olursun

0|0
    0|0
    • Saçmaladınız..

• Çok kibarsın hayran kaldım sana 😊

• Teşekkürler

• Sen ne iş yapıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• banada buldun mühendisi diyolar :(
    agzi olan konusuyor biz birbirimizi tamamliyoruz de mutluyuz de surekli, asla kendini ezdirme sen ez gerekiyorsa
    benim de erkek arkadasim elektrik muhendisi oyle muamele goruyorum ki sanki ben onu haketmiyorum da sanki tavlamak icin işve cilve yapmisim da o sekilde elde etmisim. gibi buldun muhendisi kaptin muhendisi diyorlar alakasi bile yok seni uzeni sende üz iliskinde cok mutlu oldugunu her firsatta belirt ve sana laf soyleyenleri kıskandır bu sekilde dusununce kendini acimasizmisim gibi hissediyorum ama kimse senden daha degerli degil bunu unutma

0|0
    0|0
    • Aynı senin düşündüğün şeyleri düşünüyorum işte. Hayat gayem buymuş gibi sanki..

• " Taktik vereyim de siz de bulun " de.

0|0
    0|0
    • Herkesin içinde söylüyor onlar. Ben bu cevabı versem millet yanlış anlar kesin ama olsun. Susturmaya yeter bence de :D

• hastasıyım kızım de 😂😂

0|0
    0|0
  • benimde sevgilim doktor olsaydı bana da derlerdi :D sinirlen öyle diyenlere bir zaman sonra demezler

0|0
    0|0
    • O yola doğru gidiyorum zaten. Sonunda kavga edeceğiz

• Evet buldum memnunum de geç, önemsemeye gerek yok

0|0
    0|0
    • İnsanların içinde söylüyorlar rahatsız edici oluyor

• Biraz patavatsızlık bana kalırsa, herkesin içinde bu şekilde imaların olması

• Öyle malesef

• Sanki kraliyet ailesinden prens bulmus 😃 nedir yani bu? Takma kafana bosver.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle bende anlamıyorum. Bu kadar abartılacak bir şey yok.

• evet buldum😊 darısı başınıza

0|0
    0|0
    • Herkesin içinde söyledikleri zaman yanlış anlaşılıyor bu cevap ama. Kıza bak hayat gayesi doktor koca bulmakmış gibi

• onların dedıkleri nasıl anlaşılıyor peki ya onlar hibi ters cvp vercen ya da gülüp gecıcen

• Haklısınız ya he deyip geçmek en güzeli

• ne diyeceksin bırak şakalaşsın egosunu kırma

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşımın yanında söylemiyorlar ki.

• ay ben soruyu yanlış okumuşum erkek arkadaşın diyor sandım :D nazar duası oku bol bol kuzum onlara da içinden geçeni söyle gerekirse defet başından :)

• En sonunda fena kavga edeceğim zaten hepsiyle :)

• Takma kimseyi

0|0
    0|0
  • Buldum çok şükür ohh de geç. Ne ciddiye alıyorsun

0|0
    0|0
    • Herkesin içinde söylüyorlar hayat gayem buymuş gibi

• sallaa,... takma 😉

0|0
    0|0
    • İnsan rahatsız oluyor ya. Herkesin içinde söylüyorlar birde tek amacım doktor koca bulmakmış da olmuş gibi

• Evet canım 😊 Size mutluluklar diliyorum

• Teşekkür ederiz ☺️

• evet onunla gurur duyuyorum de sussunlar

0|0
    0|0
  • arkadaşlarınla ilişkini kes

0|0
    0|0
  • O beni buldu de

0|0
    0|0
  • Bişey deme

0|0
    0|0
  • yaz kızım 200 torba çimento de

0|0
    0|0
  • Bulmussun bide lafa bak :D

0|0
    0|0
    • Hayat gayem doktor koca bulmak değildi

• Sen önce kendi aklina bak. Psikolojini doktor bile duzeltememis...

• Benim psikolojim düzgün olmasa doktorun benimle işi olur mu? (Psikiyatr değil 😄)

Yükleniyor...