Muslumanim ama muslumanlardan nefret ediyorum?

Hala inancliyim ama sogudum islam erkeklere hitap ediyor kadinlari yillarca ezdiler kendilerine gore dini yorumladilar ozellikle Arap ulkelerinden nefret ediyorum islami iğrenç gosterdiler acikcasi dinin olmadigi tüm insanlarin beraber tek devlette yaşadığı bir dunyada yasamak isterdim isteyenin istedigi gibi dini yasadigi ve birbirine saygi duyduğu. Daha iyi olmaz miydi?

0|1
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Insanlar dini karaliyor Die Müslümanlık İslamiyet kötü bir şey değil her koyun kendi bacağından asılır sen kendi dinini yaşamaya bak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimin dini nasıl gösterdiğine bakmadan Kuran ı Kerim e ve menkıbelere bak Yusuf İslam demişti sanırım iyi ki müslümanlığı müslümanlardan öğrenmedim'

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kızım erkek olmak daha zor
    çalışıp ailesine bakmak zorunda
    birde bu yönden bak
    sen güzelliğinle evlenebilirsin
    ama erkek yakışıklılığıyla evlenemez
    çalışacak askere gidecek ölücek vs..

0|0
    1|0
  • bende hayvanım ama insanlardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Doğrusun.

0|0
    0|0
  • dinin amacı o zaten
    amacından saptıranlar illa olucak

0|0
    0|0
  • Kadınlar bize Allahın emanetidir

1|0
    0|1
  • ümmete sığındım kul vurdu beni...

0|0
    0|0
  • Kuran'da birçok ayet var kadın ve erkeğin eşit olduğuna dair

0|0
    0|1
    • 1ay

Erkegin 4 kadinla evlenmesi mirastan yarim pay almasi 2 kadinin 1 erkek sahitligine esit olmasi

• 1ay

Çok evlilik konusuna değineceğim. Kocası vefat eden eden veya kimsesiz kadınlara sahip çıkmak için birden fazla kadınla evlenilirdi

• 1ay

Iste bunu hak olarak goruyorlar

• Kadını yerin dibine sokan İslama hoş görü dinidir diyen kadına da selam olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dini bilgileri nerden alıyorsun dinimizde kadınların ayrı bir yeri var çünkü

0|0
    0|0
    • 1ay

Mesela erkek 4 kadinla evlenebilir

• 1ay

Zaten arastirma yaptigim icin konusuyorum

• 1ay

Yüzeysel bir araştırmanın sonucu bunlar yanlız araştırmayı nerden yaptın?

• Saptirilmis islamdan sogumussun

0|0
    0|0
  • Bazı kimseler yasa dışı örgüt kurup islamı karalama kampanyası yapıyor. daeş gibi...

0|0
    0|0
  • İslamı Müslümanlardan değil, Kuran ve hadislerden öğrenin bence. Kusursuz olan İslamdır, Müslüman ya da Müslüman olduklarını sananlar değil.

0|0
    0|0
  • noktayı koymuşsun yoruma gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Söylediğin şeyler islamda var zaten. İslamı bu hale getirenler sadece insanlar. Onlara da müslüman demek ne kadar doğru olur bilemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...