Bir arnavut olarak mutlaka tadına bakmanız gerektigim şeyleri yazıyorum kendi yörenize göre yazabilirsiniz herkese +1 ?

mesela arnavut böregi gerçekten yemesi gerekilen bir börek çeşididir ıspanaklı pırasalı çigerli vb bir çok çeşit halinde yapılıyor. ama kesinlikle tavsiye ederim.
arnavut mantısı var genelde bizimkiler kıymalı yapıyor ama gerçekten harbi yemeye baslarsanız duramıyorsunuz.
ve arnavut çigeri tadı leziz ve herşeyi dengeli patatesle karısık mükemmel kesinlikle tavisye ederim
sizin kendi yörenize göre tavsiye ettiginiz var mı mesela tokatlı bir arkadasımın evinde sarma yemiştim ben hayatımda böyle güzel sarma yedigimi hatırlamıyorum baharatlı falan mükemmel mükemmel

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Üçgen gibi bir sarma demi gerçekten mükemmel o

0|1
    0|0
    • 1ay

evet evet evet vallahi benimde canım çekti hayatımda böyle birşey yemedim ya

• 1ay

😂😂😂 canım çekti bee öğrenci adamız şurda aklıma düştü bak

• 1ay

ahahaha kesinlikle bende askere gidiyorum ama benimde çok canım cekti valla :D

En İyi Erkek Görüşü

• Arnavut derken kosovalı mı yoksa albenia denen kısım mı?

0|1
    0|0
    • 1ay

makedonyalıyız biz ama albenia da geçiyoruz kosovalıda aslında hepimiz bir milletiz ama zamanında bizi parçalamıslar şu an aramızda tek fark dil yoksa adetlerimiz bile aynı abi

• 1ay

Simdi şu bir gercek dünyanın neresine gidersen git muhakkak iyi insan da bulunur kötüsü de ama önemli olan herkese güzel bakabilmek mesela ben de makedonya'ya ve bosna hersek'e gitmek isterim tarih olarak görmek isterim bir film vardi Elveda Rumeli diye orada cok güzel işliyorlardi konuyu ve makedonya'yı gösteriyorlardi.

• 1ay

Tesekkürler uç beyi 😃

Kızlar Ne Diyor 1

• Balıkesir- tiritt

0|1
    0|0
    • 1ay

et suyuna kızartılmış ekmek doğrayarak yapılan yemek.
      cok duydum ama hiç yemek nasip olmadı :( ama balıkkesirin peynir tatlısını yemiştim oda çok güzeldi

• 1ay

Gel yapalım sana😂

• 1ay

ahahahaha olur anlaştık :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...