Lütfen bir bakın. annem beni deli edecek, eğer ben hatalıysam yüzleşmek istiyorum sizce haklımıyım?

geçen gün ki bir olay:9 yaşında kardeşim var ve sınıfında velilerin whatsapp grubu var ödevin sonuçlarını atıyorlarmış. kardeşimde o ödevi biraz kötü yapmış ve sonra anneme whatsappa hepsini yazma diye yalvarmış. annemde böbürlenerek anlatıyor'çok sorumluluk sahibi bir çocuk' diye. ona nasıl baskı uyguladı da başarısızlıktan korkutmuşsa... birde sorumluluk diyor. bence bu bir özgüven eksikliği, yazıktır ya..
ayrıca çocuk tecavüzü haberlerini dikkatlice izletip ders almasını istiyor (anlatırsın anlarım ama sürekli izletmek nedir ).9 yaşında çocuğa gayette ağır gelir bu kadarı.

sizce haksız mıyım
haklı mıyım

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Anlamdım ama tv den uzak tutulur benim bildiğim annen biraz garip

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşimin biri 12 yasında diğeri 9 yasında kızlar. Biz onlara televizyon bile izletmiyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ahlaki yapıyısı insanlara olan güven bozukluğu ve temkinli olması evladının başarı olması nı isteyen bir Anne fakat aşırı baskının çocuk grlişimin deki ters tepkisini iyi ayarlamalı Bunu okut ya da bunu anlat Annen bu durum da haklı uygulama aşırıya kaçma varsa haklı değil.

0|0
    0|0
  • ııııım şimdi hem izliyo hem izletiyo da sonra ııı tamam buldum cocugun yasını büyüttürün bakalım görelim ne olcak 😛

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Izletmesı dogru bence cocuk baksın anlasın canlı canlı basarı olayını bılemem

0|0
    0|0
  • sen haklisin annene uygun dille anlat

0|0
    0|0
  • Çocuga ızletılır mı ya psıkolojısını bozar

0|0
    0|0
Yükleniyor...