Arsa satip araba almak?

Beyler bayanlar oyle cok zengin degiliz ortanin iki gomlek ustundeyiz. Neyse benim hep ferrari hayalim vardi. Su ana kadar hep orta halli arabalara bindim 2 tane arabam var biri renault clio digeri wolksvagen tiguan. Hic adam gibi ust seviye bir arabam olmadi ama hep ferrari hayalimdeydi. Benim uzerime bursa İzmir yolunda dededen kalma arsalar var. Trilyonluk arsalar. Baya degerli. Diyorumki ben bunlardan birini satayim parasiyla ferrari alayim. Ama bir yanim diyorki arsayi satip tum parani araba gibi degeri cabuk dusen birseye yatirma. diger yanimda diyorki hayat sıkıcı arabalara binmek icin cok kisa al bir ferrari gazla. Ne yapsam bilmiyorum. Galiba alicam ama bir kaza olsa tum parami arabaya yatirdigima pisman olurum diyede dusunuyorum. İstedigim araba 458 italia 1 trilyon falan galiba fiyati. Siz olsaniz alirmiydiniz. Bu arada vergisini ve benzinini karsilayabilecek durumdayim. Zaten alirsam ferrariye haftasonlari zevk icin binicem. Gunluk kullanmiycam. Birde zaten hevesimi alinca satarim. Ne yapsam bilmiyorum alipta sonra pisman olmak istemiyorum.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• arsa satıpta ferrari alanlar bir tek türklerdir ya.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• hey allahim

0|0
    0|0
  • 1 trilyon falan.
    Ayranda al yanında iyi gider.

0|0
    0|0
    • 1ay

Hocam zaten vende o yuzden sordum ferrari alsam bur sure yaninda bir ayran almaya bile param kalmayabilir ama cok istiyorum.

• 1ay

Hocam ben zaten annem babamla yasiyorum evlenmeyide dusunmuyorum baska bir harcamam yok.

• 1ay

Ne içkiiimmm var ne sigaram bir ferrarim var o da çok mu diyorsun yani?

• O dediginden olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...