İki farklı kadına ait özelliklerden hangisi daha hoş?

1-) Olgun kadın:Yaşından daha büyük davranan her şeyde mantık arayan zor elde edilen çoğunlukla mutsuz dik yürüyen başarılı sorumluluklarının farkında bulunduğu yere uygun davranan bir kadın
2-) Çocuk ruhlu kadın:Çocuk gibi davranan sürekli gülümseyen üzüldüğünde hemen toparlayabilen fazlasıyla zeki ama dünya umrunda olmayan zıplayarak yürüyen ufak tefek şeylere sevinen kafasına estiği gibi yaşayan bir kadın

• Olgun kadın
    39% (7)60% (6)46% (13)Oy Ver
  • Çocuk ruhlu kadın
    61% (11)40% (4)54% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben çocuk ruhluyu seçerdim yerine göre beraber delilik yapacağımız yerine göre oturup ağlayacağımiz herseyi yerine göre yapabiliriz

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim bir arkadaşım var A da onu yazdım hayattan zevk almayı bilmiyor hep mutsuz ne yapsam bilmiyorum

• 1ay

Bilemiyorum denerim teşekkürler ilgin için böyle insanlar sayesinde dünya yaşanılabilir bir yer

• 1ay

tesekkur ederim küçük hanim umarim sorununuz kısa sürede çözüme kavuşur.

En İyi Kız Görüşü

• Bence ikiside

0|0
    0|0
    • 1ay

Bence insanın hayatında herzaman bu iki karakter olmalı.. bazen bu iki karakteri taşımak ağır gelebilir ama olmalı..
      Yabancı gelmedi bu yazılanlar 🤗

• 1ay

O biraz kişilik bozukluğu oluyor

• 16gün

EiG için teşekkür ederim 🤗🤗

Erkekler Ne Diyor 4

• 3 Atlamışsın Bu benim hayellim deki kadın tipi Daha eskiden vardı ama artık yok. Hatun gibi Hatun olan

0|0
    0|0
    • 1ay

Yani şimdi herkesin hayalindeki kadın modeline girersek ohooo bitmez bu anket seçeneği 2 arasında bir şey seçsene 😊

• 1ay

Hayır sebebi senin Egonu tatmin etmek zorunda olmamam Yaptığın misilleme bile senin çıkarınayken cidden Anlayış yoksunluğu bir insan muhatabım değildir. Zira düşüncenede saygı duyuyorum.

• 1ay

Senin bir şıkkı işaretlemenle tatmin olacak bir egom yok çooook meraklıysan da kendimden bahsetmediğim şıkkı işaretle onu da mı ben söyleyeyim misilleme tabii ki benim yararıma olacak misilleme yapmak zaten bu anlama geliyor ben sana iki seçenek sundum ya birini seçersin ya da seçmezsin yorum atmayınca bir yerin eksilmiyor merak etme

• Kesinlikle A.

0|0
    0|0
    • 1ay

Oldumu şimdi ben B ydim 😢

• Ortaya karışık olsun, sonuçta bizde oyun parkı değiliz

1|0
    0|0
    • 1ay

Kendimden örnek verecek olursam toplum içinde kütük gibi otururum ama tanıdığım insanlarla saçmalarım çoğu insan deli olduğumu düşünüyor ya da bipolar

• yerine gore cocuk yerine gore olgun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla ben 2. gibi yaşıyorum sevmeyen sevmesin ben mutluyum 😂

0|0
    0|0
    • 1ay

İlki çok sıkıcı yav öyle hayat mı geçer

• 1ay

O erkeklerin ruhu pörsümüş kalpleri çürük domates gibi
      Bu da bizimki parlak kıpkırmızı şirin mi şirin bir domates 🍅