En yakın arkadasim benden uzaklasiyor? ?

Selam millet. Benim 4 yıllık en yakın arkadaşım hatta kardeşim var. Son 1 yıldır aramız soğuk. bir erkek yüzünden olmuştu. Ondan sonra ben ona gerçekten kötü davrandım. Sonra m yaptığımın farkına vardım. Neyse arkadaşım bu oglanla çıkmaya başladı filan onla çıkınca aramız iyi ayrılınca kötü. Şu an arkadaşımla aynı okulda değiliz. Onun orda çok yakın arkadaşları var. Hatta bana önceden diyordu sen benim tek kardesimsin. Şimdi diyo hepiniz aynisiniz gozumde. Suanda aradım napiyo diye iyiyim diyo bişey demiyo sonra ariyom diyom tamam diyo. Ben onu kaybetmek istemiyorum. Ama artık eskisi gibi de olmuyo. Çok özür diledim ondan. Şu an napicam eskisi gibi olacam

0|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yine yanında olmaya çalış, ara sıra aramaya devam et, yanında olduğunu kıymet verdiğini bilsin. Umarım farkına varır oda onu kaybetmek istemediğinin..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Farklı okullara gidince öyle oluyo zaten senin davranışınla alakalı değildir belki bu durum. Sürekli yanında diğer arkadaşları oluyo. Heleki yurt veya ev arkadaşıysa. Sürekli dip dibe olunuyo illaki bir samimiyet olcak o yüzden takılma elinden geleni yapmşsn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir erkek yüzünden bu hallere dustuyseniz ikinizden de bir halt olmaz üzme kendini iyi olmuş ayrilmaniz

0|0
    0|0
  • Akışına bırak, sen elinden geleni yapmışsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olmaz artik

0|0
    0|0
Yükleniyor...