6 bin TL gelirli işim var ama?

gençler aylik 6 bin tl den fazla gelirim var yaptiğim bir işten. Herneyse bu işten bir arkadaşa bahsettim
nolur banada ayarla falan filan diyor. Fakat şöyle bir sorun var Eğer arkadaşa işi ayarlarsam benim gelirim direkt 4 bin liraya duşecek? onun geliride 3 bin lira falan olacak. Aslinda 2 bin tl kaybetmek istemiyorum bir yandanda onu kirmamak istiyorum ne yapmam lazim nasil anlatacam durumu? Direkt yuzune söyleyim mi seni alirsam benim gelir dusecek diyee? Sonuçta iş başka arkadaşlik başka?

Güncellemeler:
Bilsem anlatmazdim arkadaş yaw
Arkadaşimin şu an 2 .5 milyar gelirli bir işi var fakat benim işim 3 saat surduğu için kolaya kaçmak istiyor kendisi sonuçta gunde 10 saat çalişmak neree 3 saaat çalişmak nere

0|0
99

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu nasıl bir iş ki başkasını işe alınca senin maaşını etkiliyor.

0|0
    0|0
    • dağitim işi gibi duşun musteri buldukça gelirin yukseliyor. Ayni musteriyi bulma olasiliğimiz ayni kişileri kayit etme ihtimalimiz çok yukselecek 200 bin nufuslu bir ilçedeyim ben

• Şöyle söyleyim arkadaşın zor durumdaysa gerçekten iyi gelirli bir işe ihtiyacı varsa fedakarlık yapabilirsin. Ama bunun dışında çok da gerekli olduğunu düşünmüyorum.

• şu an 2 .5 milyar gelirli bir işi var fakat benim işim 3 saat surduğu için kolaya kaçmak istiyor kendisi sonuçta gunde 8 saat çalişmak neree 3 saaat çalişmak nere

Yükleniyor...