Bozkurt işareti mhplilere özel işaret mi?

Sonuçta eski Türk devletlerin bozkurt destanları var ama mhpliler çok sahiplenmiş sanki onlara özel bişey gibi

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• zafer isareti nasil kurtlere ait degilse bozkurt isaretide mhplilere ozel degil

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bozkurt Türk ün simgesidir siyasi bişey değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir MHP'li olarak şunu söyleyim. bozkurt işareti yalnızca MHP'ye özgü bir işaret değildir.. soy belirten ve ben T

1|0
    0|0
  • bozkurt türk ün simgesidir. gökbörü yanı beyaz yeleli kurt.

1|0
    0|0
  • Türklerin bağımsızlık işareti

1|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Yok hayır MHP lilere özel bir şey değil bu

0|0
    0|0
  • Evet bildigim kadariyla oyle. Tipki rabia i$aretinin akp lilere ait olmasi gibi.

0|0
    0|0
    • 1ay

Akp lilere ait değil. Tek millet tek bayrak tek vatan tek devlet işaretin anlamı eğer sizde bu düşüncedeyseniz bence yapılmasının mahsuru yok

• 1ay

Pardon o halde ben yanli$ anlami$im. Tabi ayni du$uncedeyim , fakat akp li de degilim mhp li de.

• elbetteki hayır

0|0
    0|0
  • mhpyle ne alaka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• her partinin bir ideolojisi vardır o ideolojiyi yansıtan da işareti simgesi vardır. akplilerin ''rabia'' iken mhp lilerin de bozkurttur. bozkurt ülkücülere ve türkçülere has bir işarettir. bunu gidip bir akpli yaparsa ne yaptığını bilmiyor der güleriz. bozkurt işaretini ambrem gibi kendilerine yapıştıran ve ilk yapmaya başlayanlar da ülkücülerdir o yüzden onlara hastır ama bahçeli döneminde akpliler de yapmaya başladı

0|0
    0|0
    • 1ay

Sonuçta dediğin gibi turkçuluğun işareti bir akplinin yapması gayet normal. Akpli diye turkçu ulkucu değilmi?

• 1ay

Vatanınızı sevmiyorsunuz demiyorum tabiki de. Ama dediğim gibi akpliler bilgi de değiller zeki de değiller ve bu saatten sonra seninle daha fazla muhattap olmak istemiyorum. Çok eksiklşerin var eksiklerini tamamladığında yeniden gözden geçiririz. Bildirimleri de kapatıp iyi akşamlar dilerim

• 1ay

Uzun uzun açıklama yapmayacağım sadece gorunen koy kılavuz istemiyo bu butun soylediğin cumlelerin için verdiğim tek net cevabım sanada iyi akşamlar.

• Türklüğün sembolü

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Onlara özel birşey değil, sadece zamanla özelleştirilmiş. Hareketi yapanlar Türkçü oldukları için yapacak olsalar MHP li damgası yiyecekler, çünkü zamanla benimsenmiş.

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0
  • kurtlarda dolunayda o işareti yapıyor

0|0
    0|0
  • Bozkurt Türklerin simgesidir Türklüğün simgesidir Göktürk destanından beri Göktürk devletinden beri olan bişey MHP sahiplenmiş evet yapana yapma demiyoruz zaten içinde o ülküyü yaşatana yakışır Bozkurt İşareti !

0|0
    0|0
  • Türklüğün sembolü

0|0
    0|0
  • evet öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...