Çocuk tecavüzcüsü hakkındaki düşünceleriniz neler?

Adam çıkmış diyo ki beni polise verme
Ulan it oğlu it 3 buçuk yaşındaki el kadar bebeden ne istedin lan
Yok neymiş yıllardır kimseyle birlikte olmamış kadınlara para vermiş kadınlar gelip birlikte olmamış tak koymuş. Hala idam gelmesin diyosunuz ya böyleleri için ibreti alem için gelmeli. Uçkurundan asmaları lazım bu Namussuzları !!

Güncellemeler:
1ay www.facebook.com/.../?pnref=story

Önce bıçaklanan tedavi ettirilip sonra tekrar sokağa bırakılan ve bu sefer de tecavüze uğrayan bebek kedicik acı çeke çeke ÖLDÜ...

Alın izleyin beee el kadar kediye tecavüz eden zihniyetlerrr yarının çocuk tecavüzcüleri iştee görmeyecek kadar körmüsünüz hanginiz bir kedi iştee amaan diyip geçecek kadar vicdan yoksunu Allah kahretsinn yaa Allah ıslah etsinn :( :(
1ay Merak ediyorum sadece yanlış anlamayın beyler hiç tecavüze uğrayan erkek var mı sizce?

0|1
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• Zalimler için yaşasın cehennem...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Sabah televizyon da gördüm va hala konuşturdular bunu. Polis olmama rağmen adalet duygusunu benimsememe rağmen böyleleri için hiç iyi şeyler düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Toplumun gozu onunde tecavuz ettigi cocugun yakinlari tarafindan taslanarak gebermesi lazim.

1|0
    0|0
  • Direkt idam, elektrikle

1|0
    0|0
  • Doğru söylemiş aslında. Bu bacım çocuğunu polise ya da adalete değil direk halka teslim etmek lazım. Ya da onun gibi sapıklara servis edip bamyaya bamyaya ölmesini sağlamak lazım.

1|0
    0|0
  • Gebermesini diliyorum.

1|0
    0|0
  • Savunmasına ayrı sokayım. Ne serefsizler var arkadas.

1|0
    0|0
  • Düşünce suçundan yargılanmak istemiyorum o yüzden yazmicam

1|0
    0|0
  • Olumlu bir şeyler düşünecek değiliz her halde. Allah bel'asınI versin

1|0
    0|0
  • Bakkalcılar boşuna destek vermiyor bu kadına kadın gerçekten sağlam yapıyor işini helal olsun

1|0
    0|0
  • boynuna ipi dolayıp arkasından asılacan patır patır tepindire tepindire bogacaksın bunu

1|0
    0|0
  • Umarım İdam edilir ibret-i alem için yoksa çok üzülürüm o şerefsizin yaşamasına..

1|0
    0|0
  • Allah belasını versin ne diyeyim ki? cinsiyetimden utandım resmen

1|0
    0|0
  • Tam bir şerefsiz.

1|0
    0|0
  • Taksim meydanında bir direğe çıplak bağlayacaksın. üzerine gelen geçen abazaya bedava yazacaksın

1|1
    0|0
  • kesinlikle haklısın küçücük çocuklara... tövbe tövbe. ama şu da var dostum idam gelirse sadece bunlar için kullanılmaz.

1|0
    0|0
    • 1ay

Sadece VATAN HAİNLERİNE ve TECAVÜZCÜLERE gelse kafii.

• 1ay

Biz ölelim o zaman. Biri gelsin bize tecavüz etsin bizi vursun bizi bıçaklasın biz ölelim onlar yaşasın ne diyim :(

• 1ay

doğru...

• Hadım cezası verilmeli. Kadın erkek farketmez. Kim yaparsa...

1|0
    0|0
  • Onu alıp kesip eline vereceksin sonrada çoğaltıp vatana millete hayırlı uğurlu evlat yapacaksın başkada bişey demiyorum

1|0
    0|0
  • Tecavüzcü zihniyetin ben içine tüküreyim.

1|0
    0|0
  • Biz bu hale nasil geldik Allahım. Sen bizi affet

1|0
    0|0
  • idam.

1|0
    0|0
  • Yetkililere sesleniyorum idam gelsin

1|0
    0|0
  • onu skmeliler

0|0
    0|0
  • Aynı şekilde cezalandırılmalı hemde ölene kadar devam.

1|0
    0|0
  • orspu çocuğu şerefsiz pic

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• SEREFSIZ bir yaratık. yani idam değil halka verilsin halk versin. en ağır şekilde gebersin

1|2
    0|0
  • Akşamdan beri bildiğim bütün kufurleri beddualari saydim.

1|1
    0|0
  • İdam şart hatta farz bunun gibi kanı bozuklara

1|1
    0|0
    • 1ay

Ağlamıcam dedim ama dayanamadım 😢😔

• 1ay

Nasıl dayanılır ki böyle bişeye yaa nasıl bir zihniyet anlamıyorum :(

• 1ay

Cidden bunları görünce kıyamet yakın diyorum çoğaldı böyle şeyler çok üzgünüm ya ikisi de melek 😔

• erkekler ne kadar nalet olmaya basladı ya mıllet uzaya cıkıo bızım erkeklerımız cocuga kopege kedıye tecavuz edıyo kıyametı bunlar cagırıuo bu kadar cahil bir mıllet olamaz turk erkeklerınden nefret edıyorum akılları fıkırlerı uckur varsa yoksa zıklerı bu tarz ınsanlara ıdam gelmesını ıstıyorum amerıkada varda bıızde nıye yok olsun gebersın pıslık herıf

1|0
    0|0
  • Erkeklerden iğrenmeye başladım.

2|0
    0|0
  • aynn bn de snn gbi düşünüyorummm. gelmesin dyenlerin içinde de vicdan yoktur

1|1
    0|0
  • Allah hepsinin belasını versin

1|0
    0|0
  • bide masum gibi beni polise vermeyin beni döverler diyor ya ağzına tekme atasım geldi böyle pislikler yaşamamalı yaa derisini yüzüp tuza basacaksın bunlara ibrete alem olsun diye

1|0
    0|0
  • Adi herif

0|0
    0|0
Yükleniyor...