Çocuk tecavüzcüsü hakkındaki düşünceleriniz neler?

Adam çıkmış diyo ki beni polise verme
Ulan it oğlu it 3 buçuk yaşındaki el kadar bebeden ne istedin lan
Yok neymiş yıllardır kimseyle birlikte olmamış kadınlara para vermiş kadınlar gelip birlikte olmamış tak koymuş. Hala idam gelmesin diyosunuz ya böyleleri için ibreti alem için gelmeli. Uçkurundan asmaları lazım bu Namussuzları !!

Güncellemeler:
www.facebook.com/.../?pnref=story

Önce bıçaklanan tedavi ettirilip sonra tekrar sokağa bırakılan ve bu sefer de tecavüze uğrayan bebek kedicik acı çeke çeke ÖLDÜ...

Alın izleyin beee el kadar kediye tecavüz eden zihniyetlerrr yarının çocuk tecavüzcüleri iştee görmeyecek kadar körmüsünüz hanginiz bir kedi iştee amaan diyip geçecek kadar vicdan yoksunu Allah kahretsinn yaa Allah ıslah etsinn :( :(
Merak ediyorum sadece yanlış anlamayın beyler hiç tecavüze uğrayan erkek var mı sizce?

0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• boynuna ipi dolayıp arkasından asılacan patır patır tepindire tepindire bogacaksın bunu

1|0
    0|0
  • kesinlikle haklısın küçücük çocuklara... tövbe tövbe. ama şu da var dostum idam gelirse sadece bunlar için kullanılmaz.

1|0
    0|0
    • Sadece VATAN HAİNLERİNE ve TECAVÜZCÜLERE gelse kafii.

• Biz ölelim o zaman. Biri gelsin bize tecavüz etsin bizi vursun bizi bıçaklasın biz ölelim onlar yaşasın ne diyim :(

• Aynı şekilde cezalandırılmalı hemde ölene kadar devam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• erkekler ne kadar nalet olmaya basladı ya mıllet uzaya cıkıo bızım erkeklerımız cocuga kopege kedıye tecavuz edıyo kıyametı bunlar cagırıuo bu kadar cahil bir mıllet olamaz turk erkeklerınden nefret edıyorum akılları fıkırlerı uckur varsa yoksa zıklerı bu tarz ınsanlara ıdam gelmesını ıstıyorum amerıkada varda bıızde nıye yok olsun gebersın pıslık herıf

1|0
    0|0
Yükleniyor...