Türk erkekleri neden bu kadar sert ve zor?

Dünyanın merkezinde zannediyorsunuz sizin istediğiniz olsun istiyorsunuz, neden?

1|1
14|51

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bla bla çok sert erkekğim kuralarım ben yazarm benim olan benimdr kısatmayı severim odunum bir kalbim yok gibi gibi seyler

0|0
    0|0
    • 1ay

Tam da öyleler iste

• 1ay

Bundan önce sansim yaver gitmedi bundan sonra da gitmez hic ummuyorum.
      Hicbi şey istediğim gibi olmuyor neden bilmiyorum

• 1ay

Benimde öyle :(

Erkekler Ne Diyor 50

• Şekilci ve para göz olan hatta butun kadinlar diyom,
    Gunumuzde ki kadinlarina bu açıdan iyi davranmak icimden gelmiyor..

0|1
    0|0
  • Bunda kadınların payı büyük. Fazla hesapcilik menfaatcilik seçen olmanın verdiği simariklikla erkeklere tepeden bakma gibi durumlar erkegi bu durumlara getirmis olabilir.

0|1
    0|0
  • biz ne yaptığımızın farkındamıyız :/

1|0
    0|0
  • Bence en kolayı Türk erkekleri. iki meme göstermek kafi:))

0|0
    2|1
  • Aslen duygusal oldukları için sert görünmeye çalışıyorlar kendi öz kimliklerini dışarıya vurmamak için

1|1
    0|0
  • Öyleyiz çünkü işinize gelirse. Sonuçta Türk kızıda aşırı kıskanç ve tripcan. 😏

0|1
    6|0
  • aslında zor olan Türk erkekleri
    hep bir Türk hanımı yüzünden böyle olmuştur..

0|0
    1|0
  • asıl siz hep istediiniz olsun istiyosunuz. yok kaslı olsun yok yakışıklı olsun yok uzun boylu olsun zengin olsun. her tartışmada da biz haksız oluyoruz haklıyken bile. siz kendinizi daha üstün görüyosunuz.

0|1
    2|0
  • Herşeyin erkekten beklendiği ve dayatıldığı bir sistemde yetiştiğimiz için olabilir mi? Herşeyi erkekten bekleyip sonra gelip Türk erkeği zor demeniz de ayrı bir saçmalık.

0|0
    0|0
  • her iki tarafta zor der geçerim

0|0
    0|0
  • Vu soylediklerine kendin inaniyor musun

0|0
    0|0
  • öyleyiz

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi

0|0
    0|0
  • Kolayını bildikten sonra en kolay erkek Türk erkeğidir 😁

1|0
    0|0
  • Ataerkil bir gelenekten geldigimiz icin

0|0
    0|0
  • troll

0|0
    0|0
  • Öyle değiliz

0|0
    0|0
  • Zoru başaran mükafatını alır anca sevgi aşk o kadar kolay değil

0|0
    0|0
  • Türk kadını da kendi istediği olsun istiyo? Laf atma bence

0|1
    3|0
  • Kadınlar yaptı beni böyle. dediğim dedik kafasında yaşayan, isteği yapılmadığı zaman sorun çıkaran tipler yüzünden benim de tavrım değişti. ilişki de ilk kadında ilk baktığım bu oluyor.

0|0
    1|0
  • Türk kızları cok kolay ya ondandır :D

0|0
    0|0
  • En kolay erkek halbu ki

0|0
    0|0
  • Yapma. bir çok erkek kolay. Parmağınızla oynatıyorsunuz hatta.

0|0
    0|0
  • Çünkü Dünyanın merkezi biziz.

0|0
    0|0
  • Kendinizi anlatmissin

0|0
    0|0
  • Erkek olduğumuz için

0|0
    0|0
  • ataerkil bir ortadoğu ülkesi burası

1|0
    0|0
  • Sana öyle gelmiştir...

0|0
    0|0
  • Genelimiz oyle degil

0|0
    0|0
  • Bence öyle değilller

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 13

• ataerkıl toplum yapısı ve bencıl merkezlı dusunce, empatı yetenegı gelısmemıs ınsan toplulukları. hepsı ıcın demıyorum cogu boyle.

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum evet. Araplarla yarışırlar kötülük konusunda. En iyisi Avrupa erkeği.
    66.media.tumblr.com/.../...odCgBW1qfucd6o1_500.gif

1|0
    0|3
    • 1ay

Hala aptal zırtolar kadınlarda suçu buluyor yorumlara bak gel de sinirlenme bunları gördükçe avrupa erkeğini daha çok seviyorum

• Türk kadını ve erkeği de problemli. Burası net. Birbirlerinin egosuna parmak attıkları sürece bu böyle kalacak.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bence problem sadece türk kadınlarında.. Yabancı kız arkadaşım da oldu arada ki 10 farkı yazdırma bana burada şimdi :D

• 1ay

@ömür-can yaz bakalim farki neymiş siz türk kizlarina zorsunuz diğer millete karsi zoru oynamiyorsunuz

• 1ay

Bak ben de diyorum ki asıl zor olan , kaprisli ve şımarık olan sizsiniz. Yok fabrikator oğlu olsun zengin olsun uzun boylu manken fiziğinde yakışıklı olsun diye seçen sizler değil misiniz? Malesef birçoğumuz sizin o ağır kriterlenize takılıp kalıyoruz. Doğal olarakta şansımızı diğer milletlerde deniyoruz bizde :D

• Çünkü erkek ya ondan. Genellemiyorum tabi böyle düşünmeyen kadın-erkek eşitliğine inanan feminist beylerde var. Onları canı gönülden tebrik ediyorum. Sayılarının artmaları dileğiyle.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    1|0
  • Simariklik oglusumda oglusum.

0|0
    0|0
  • Turk erkekleri zor falan degil

0|0
    0|0
  • Hepsi öyle değil ya

0|0
    1|0
  • Sadece türk erkekleri değil erkeklerin hepsi öyle

0|0
    1|1
  • Zihniyet belki de

0|0
    0|0
  • Aile öyle yetiştiriyor Türkiyede. Erkeğe herşey mübah, kızlara herşey günah, yasak

1|0
    0|0
  • ben turk degilim ama nedense ilgimi hep turk erkekleri ceker. bence zor degiller ))

0|1
    1|0
  • bos ver onlari

0|0
    0|1
Yükleniyor...