Kapat

Siz de yurt, huzur evi ziyaretleri yapıyor musunuz?

yurtta veya huzur evlerinde bir tanıdığınız olmadığı halde?
Ben param olduğu zaman yaşlılara baklava vs alıp huzur evini ziyarete gidiyorum. Her teyzemin amcamın elini öpüyorum çok mutlu oluyorlar. Marketten cips çikolata meyve suyu vs alıp yetiştirme yurduna ziyarete gidiyorum minik minik çocukları mutlu ediyorum onlara masal anlatıyorum oyunlar oynatıyorum. bir tane 5 yaşında küçük bir kız çocuğu bana bir kere sana anne diyebilir miyim demişti. Olur demiştim ne zaman gitsem bana hep anne diye seslenir :'( hepsini çok seviyorum mutlu etmek çok hoşuma gidiyor. Zor bişey değil arkadaşlar yanınızda bir 100 lira olsa 50 kuruşluk çikolatalardan alsanız emin olun siz daha mutlu ve huzurlu olursunuz. var mı benim gibi yapan?

gizli kullanıcı olarak paylaşıcam bunu çünkü herhangi bir övgü vs. istemiyorum. sadece sizleri teşvik edebilmek istiyorum çocuklarımızı, yaşlılarımızı biyolojik bile olmasa anne babalarımızı sevindirelim hiç olmadı bayramlarda yapalım bunu

1|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• Analar işe gitti Ana okulları çıktı evde huzur kalmadı huzur evleri açıldı alın size medeniyet alın size hayat alın size huzur iyi mi gidiyor insanlık?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fırsat bulduğum an ziyaret ederim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Huzurevine gitmiştim. Onlarla sohbet etmek, yalnızlıklarını bir nebze gidermek çok güzel oluyor. İnsan hayatın ne kadar kısa olduğunu anlıyor. İlk gittiğimde resmen ufkum açılmıştı. Kendimi çok iyi hissetmiştim.

1|0
    0|0
    • evet insan manevi olarak mutlu hissediyor kendisini

• huzur evine ayda bir defa gidiyorum torunlarını ya da ogullarını gormuscesıne sevınıp heyecanlanıyorlar. ara sıra akıl hastanesinede gıdıyorum acık goruse çok ders alacak hayatlar var bir bilseniz..

1|0
    0|0
  • evet ve herkese tavsiye ediyorum. en azindan dünyada hala. insanligin ölmedigini herkes görsün herkes kötü diye sizinde olmaniz lazim. degil.

1|0
    0|0
  • Hayır engellilere ve lösemili çocuklara destek olmaya çalışıyorum

1|0
    0|0
  • cok guzelmis

1|0
    0|0
  • Allah (c. c) razı olsun kardeşim. Bende yapmak istiyorum ama hiç fırsatım olmadı İnşaAllah en yakın zaman yağacağım.

1|0
    0|0
    • kimsenin fırsatı olmaz böyle bişey yapmaya. önemli olan o fırsatı yaratabilmekte :)

• inşallah :) kolay gelsin şimdiden

• Teşekkürler. : )

• o kadar iyi olamadım henüz

1|0
    0|0
    • umarım olursun =)

• ben hayvan da besliyorum ki :D

• sen duble iyi bir kızsın iylik melegi misin acaba :D

• Ben gidiyorum izmirde mümkün olduğunca her hafta sonu ama sadece çocuklara

1|0
    0|0
  • huzur evinde bir yaşlıya hediye almıştım

1|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de istiyorum bunu yapmayı gerçekten

1|0
    0|0
  • Allah senden razı olsun 🙏

1|0
    0|0
  • Iyi hosta yaptığın iyiliğin en makbulu kimsenin bilmedigidir.

1|0
    0|0
    • ben yaptığım iyilikle övünmüyorum. öyle amacım olsa gizli paylaşmazdım sadece sizleri teşvik edebilmek istiyorum soruda da yazdım bunu zaten

• Ya bırak eşşek ne anlar hoş laftan...

Yükleniyor...