Cennete mi düştüm yoksa?

Bundan önceki okulumda kız yok diye yakınıyordum şimdi yeni okulumda kızdan bol bir şey yok ama bu seferde çok sıkıcı :(. İngilizce öğretmenliği bölümünden ve okuldan kaynaklı olarak sınıfların %70 i kız hatta bazılarının %90ı. Yeni geldim pek arkadaşım yok fazla kişiyle tanışmadım takıldığım 3-4 kişi var hepside kız. Oturuyoruz bir yere konuşuyoruz gülüyorum falan ama aslında hiç sarmıyo muhabbetleri sıkılıyorum. Hep modadan kıyafetten şundan bundan çok sıkıcı. Hem samimi de gelmiyo hiç birisi bunalıyorum. Bana şöyle muhabbeti saran kafa birisi lazım kendimi samimi hissettiğim mesafeli olmadığım... Umarım yakın zamanda bulurum.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Erkek arkadaş arayışına gir o zaman 😂 😂

0|1
    0|0
    • 1ay

Birinin yanına gittim konuştuk falan ama sarmadı. Sadece bir çocuğun muhabbeti çok sardı onuda zaten haftada 1 defa görüyorum:D

En İyi Erkek Görüşü

• Dualarım kabul oldu desene be kardeş

0|1
    0|0
    • 1ay

kardeş hiç birinin bana faydası yok kiben ne yapayım. hani diyodum 20 senedir yalnızım belki orda bulurum ihtimal daha yüksek ama yok nerdee.. bu arada yanlıs anlama hi. bir kıza o anlamda yaklaşmıyorum sadece söylüyorum

• 1ay

Acele etme olur olur

Kızlar Ne Diyor 2

• Iste neymis hep keskelerle degil olana sükür etmek gerekmis

0|1
    0|0
    • 1ay

Yok ama genel olarak okul değiştirmem bir çok açıdan daha iyi oldu. Eski arkadaşlarımın olmaması kötü sadece

• 1ay

Ya hayır doğrudur yani kafa dengi değilsınızdır. Ama bide şu var hani senin o espiriyi biliyorlarsa ondan gülmemiştır

• 1ay

öyle değil mesela çerez paketşnin içine arı girdi ağzını kapattık sonra dediki ben bunu yiyemem ben de senin yerine o yemiştir merak etme dedim bence komik biri bana dese gülerdim tabi burda anlatınca öyle gelmiyo ama. resmen fıkarsına gülünmeyen adama döndüm :D neyse görüşlerin için teşekkür ederim

• Bir şeyi beğen sende

0|1
    0|0
    • 1ay

nası beğeneyim çok sıkıcı okula giderken zevkle gitmiyorum eskisi gibi.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...