Annemle yine kapışcaz napmaliyim?

Bazı psikolojik sorunlarımdan dolayı uzun süredir kimseyle görüşmek insan içine çıkmak istemiyorum. Bugün dayımlara gidilcekmis şimdi ben gelmicem desem yine ortalık karışacak hadi bugünü atlattım haftasonu akrabamızın düğünü var teyze hala gibi yakın değiller uzaktan akrabalar ama bizimkiler sözde yakın (!) Normalde bile gitmek istemem ki hal böyleyken hiç ama hiç gitmek istemiyorum kim bilir annemle yine ne kavgalar edicez napmaliyim?

Güncellemeler:
1ay Korktuğum başıma geldi aynen Az önce aradı bugün evde kına varmış ve haftasonu da var bugün gelmezsem yarın kesin gitcekmisim mecburmusum artk benden utanıyomus kazık kadar olmuşum onun istediği yerlere gitmiyomusum sanki elin dugunumuymus akrabamizmis. Mis mis. Yıllarca gorusmedigim halde nişanına gittim işte daha ne? Millet de irem nerde diye üzülecekti. AH ANNE YAA AH

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• bende sevmem öyle düğün falan ama bir ikiarkadaşfalan bulup ortam yapabilirsen ki kızlar için çok zor bişeydir bu genellikle düğünlerde anca öyle diğer türlü kösmekten başka çare yok

1|0
    0|0
    • 1ay

derler valla düğün yeri bildiğin evlilik programı gibi bişey yaşlı teyzelerin kız oğlan yakıştırmaca oyun alanı :D

En İyi Kız Görüşü

• Icinden gelmiyorsa yapma diyecegim ama sosyallesmenin sana iyi gelecegini dusunuyorum. Bence bir dene.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İçe kapanık biri misin? Bu bahsettiğin şey bende de var. Akrabaların ya da eş dostla ilgili bir aktivite olunca nedense gitmek istemiyorum. Ailem baskıcı değil ama artık zorlamıyor.

1|0
    0|0
    • 1ay

Icime kapanık biri değilim yalnızca istemediğim şeyleri yapmak istemiyorum

• ısrarcı ailelerden nefret ederim benimkiler de yakın bir zaman da bıraktılar ısrarı. ben gitmek istemediğim yerlere gitmiyorum sende gitme

1|0
    0|0
  • Burda seni sinir eden insanlara cevap verme çoğu gereksiz boş insan.
    Gitmek zorunda değilsin başka şekilde anlatmayı dene , kendini iyi hissetmediğin ortamda ne işin olabilir ki

1|0
    0|0
  • Gitmek istemedigini söyle sakin olmayı dene

1|0
    0|0
  • Az bişey anne sözü dinle 😂😂😂

0|0
    1|1
  • Annen ne diyorsa o. Akıllı ol büyük lafı dinle. Ya da varsa seni takip eden doktorun onun tavsiyelerine göre davransın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne alaka?

• 1ay

Büyüklerin bir tecrübesi birikimi var. Çocuklarının zararını istemezler. O yüzden çekişmeyi bırak makul uzlaşma yollari ara.

• dügünlerden bende nefret ederim uyuyor numarası ypa hastayım de reglim de n vs

1|0
    0|0
  • hastayım de

1|0
    0|0
  • gurew tut kim kazanirsa onun sozu gecsin

1|0
    0|0
  • Odun al yanına

0|0
    1|1
  • kac gel bana :)

0|0
    1|0
  • senı nıye her yere götürmek istiyorlar ki onu anlamadım gitmek istemiyorsan gitmek istemiyorsundur gittikleri her yere senı götürmek zorundalar mı? 21 yaşında kızsın

0|0
    0|0
  • düğüne git zaten orda açik bir yer vardir az görun sonra dişari cik otur

0|0
    0|0
    • 1ay

Görünmek falan istemiyorum

• 1ay

kavga çikmasin bence git 5 dk görün sonra al kulaklığini çik bahcesi falan varsa düğun salonunun cik oraya Tak kulakligini keyffine bak ya ne huzursuLuk olur ne de sen üzülürsün

• ne sorunun varmış

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Git ve biraz açıl... öyle eve kapanma.

1|0
    0|0
    • 1ay

Arkadaşlarımın yanına gidiyorum onda sıkıntı yok. Bu benim gitmek istemediğim bir yer zaten. Allah mutlu mesut etsin nişanına gittim geçen ay buna gitmek istemiyorum yeterince problemim var

• 1ay

Yani kavga daha berbat hissettirecek o açıdan çözüm sunuyorum.

• 1ay

Teşekkürler ama bu sefer istediğini söylesin benim yalnızlığa kendimi dinlemeye ihtiyacım var

• Mecburen git bence 😂

0|0
    0|0
  • çık git

1|0
    0|0
  • Sosyalleş iyice bunalıma girme 😀

1|0
    0|0
  • Bende bazen annemle kapışıyorum

1|0
    0|0