Annemle yine kapışcaz napmaliyim?

Bazı psikolojik sorunlarımdan dolayı uzun süredir kimseyle görüşmek insan içine çıkmak istemiyorum. Bugün dayımlara gidilcekmis şimdi ben gelmicem desem yine ortalık karışacak hadi bugünü atlattım haftasonu akrabamızın düğünü var teyze hala gibi yakın değiller uzaktan akrabalar ama bizimkiler sözde yakın (!) Normalde bile gitmek istemem ki hal böyleyken hiç ama hiç gitmek istemiyorum kim bilir annemle yine ne kavgalar edicez napmaliyim?

Güncellemeler:
Korktuğum başıma geldi aynen Az önce aradı bugün evde kına varmış ve haftasonu da var bugün gelmezsem yarın kesin gitcekmisim mecburmusum artk benden utanıyomus kazık kadar olmuşum onun istediği yerlere gitmiyomusum sanki elin dugunumuymus akrabamizmis. Mis mis. Yıllarca gorusmedigim halde nişanına gittim işte daha ne? Millet de irem nerde diye üzülecekti. AH ANNE YAA AH

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bende sevmem öyle düğün falan ama bir ikiarkadaşfalan bulup ortam yapabilirsen ki kızlar için çok zor bişeydir bu genellikle düğünlerde anca öyle diğer türlü kösmekten başka çare yok

1|0
    0|0
    • derler valla düğün yeri bildiğin evlilik programı gibi bişey yaşlı teyzelerin kız oğlan yakıştırmaca oyun alanı :D

Erkekler Ne Diyor 14

• ısrarcı ailelerden nefret ederim benimkiler de yakın bir zaman da bıraktılar ısrarı. ben gitmek istemediğim yerlere gitmiyorum sende gitme

1|0
    0|0
  • gurew tut kim kazanirsa onun sozu gecsin

1|0
    0|0
  • kac gel bana :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sosyalleş iyice bunalıma girme 😀

1|0
    0|0