Müge anlının derdi ne? Reyting için yapılır mı bu?

Hala olayı gösteriyor televizyonda. Katilin neler yaptığını tek tek anlattırıyor. Katil diyor şuraya götürdüm şuraya gömdüm. Tamam anladık olan oldu. Katil belli. Ne yaptığıda belli. Ama bu davanın bir gizliliği olmalı. Seyirciye saygı olmalı. Ne diye gösteriyor ki hala ayrıntısıyla. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• başka birisi olsa reyting amaçlı derdim ama müge için bunu söylemek mümkün değil diye düşünüyorum.
    Polislerin bile çözemediği olayları kadın çözüyor. Bu güne kadar bir sürü kişiyi buldu. Kaçınız para için cinayetleri takip eder ki? kaç kişinin psikolojisi bunu kaldırabilir? yaptığı iş gerçekten kolay değil
    reyting içinde mücadele etmesine gerek yok çünkü başarısını kanıtladı.
    Müge anlı dediklerinde hepimiz kim olduğunu biliyoruz.
    Olayı sürekli göstermelerine gelince ortada büyük bir olay var. Bugün insanların çoğu yakınların zarar görüyor. İnsanların gözünü açmak istiyorsak tehlike var demek istiyorsak bazı şeyleri defalarca anlatmak zorundayız maalesef.
    Seyirciye saygıyla ne ilgisi var ki? seyirci zaten o olaylar için izliyor onu. Böylesi olayları aydınlatıp üstünü bir günde kapatırsan bunun halka dönüşü kısa sürede unutulur. Bu tür olayları katilin nasıl ifade verdiğini hayatta nelerin gerçekleşebilceğini halka göstermeleri gerek.
    O görüntülerde çok mesaj var alana

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Reyting 'li a las suçluyu yakalatti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Alsınlar elinden... Adam hala programa mı çıkıyor? Yuh.

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok hayır. Önceden çekmişler. Şimdi yayınlıyorlar.

• 1ay

Ha tamam... Yuh artık bu kadın bir tuhaf.

• 1ay

İğrençlik. Adam herşeyi anlatıyor. Kadında yayınlıyor. Ayıp be.

• insanlar blinçlensin diye yapıyr yıne yaranamıyr 2 3 yasındakı çocugn sokakalarda ne ısı war kadın bas bas bağırıyr. reytng ıcın yapılan programları anlaycak kapasıtedyz. ole olsa bıle yapsn

0|0
    0|0
  • Bu reyting kacmaz. kim olsa yapar. Kadin isini hakkiyla yapiyo

0|0
    0|0
  • Kadın polis ya

0|0
    0|0
  • Mal ya. Birde izlemeyin onu ya psikolojik sorunlara sebep oluyor

1|0
    0|0
    • 1ay

Aynen. Beyin cımbıldamış bu kadının.

• Yav sus be millet neyin derdinde sen neyin derdindesin. Gizlilikmiş.

0|0
    0|0
  • Takmıyorum ne halt yerse yesin

0|0
    0|0
  • herkes bilmeli bence müge anlının yaptığı doğru

0|0
    0|0
    • 1ay

İyi o zaman savcıların her sorguladığı suçlunun dosyaları verilsin halka. Herkes her olayın ayrıntısını bilsin. Olur mu öyle. Mantıklı düşün.

• 1ay

az bile yapmışlar 3. 5 yaşındaki kıza sen tecavüz et sonra yok yüzüm göründü yok gizlilik
      ne bu ya ne bu
      ben olsam idam ederim kızayda tüm dünya görsün

• Bence en mantıklısını yapıyor

0|0
    0|0
  • Acaba kaybolsm benide bulur mu bu kadın

0|0
    0|0
  • Her programın ilk amacı reytingdir

0|1
    0|0
    • 1ay