Ailevi sorunu nasıl hallederim?

ben 18 yasinda yim evlendim ayrildim falan ama bizde kiz disari verilmes ic guveyi aliyorlar zengin bir yer burasi kimse kizinin kaynana derdi cekmesini istemes herneyse ama benim kiler de istemiyo ama bana her seyi istiyorlar yemek yap tatli yap supur temizle oturdumda baska bir sey yap iste hic brakmiyorlar ki ve anem cok bagrip cagiran kufreden biri babam sa oda hep biseyler ister yani anlicaniz oyle cok kotu diler ama anemin surekli sinirli olmasi babamin sinir bozucu olmasi napicam ben aklim ermiyo hayir evleniyorum ic guveyi sonucta yine karisiyorar 2 kez ayrildim onar yuzunden ayrilamiyorum da 18 bitmedi daha para yok is yok

Güncellemeler:
1ay hayir disari evlenmeme de izin vermiyorlar napicami sasirdim

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an kendimi camdan atasım geldi, 18 yasında evlendim ayrıldım diyor ya, resmen küfrediyor:)

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya beni ilk 14 yasinda nidanadilar ayrildim 16 da baskasina evlendirdiler ondanda kurtuldum bu sefer yine

• 1ay

ewt benim dugunum kishin olmustu

• 1ay

Genelde rahat olur çingeneler sen neden bu kadar baskı yiyorsun?

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sorun düzeltme şifresi yaz 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Okul okuma sevgili yap sonra sorun bu olur tabi

0|0
    0|0
    • 1ay

tanimadim birine evlendirdiler sevgili falan dil

• 1ay

Eyer zengin insanlar olsaydı sen de tek varis olurdun bu da senin severek evlenmeni engelmek amacıyla biriyle evlendirip

• 1ay

boşanmani da sağlamış olabilirler

• Ayilevi nedir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Annenle otur konuş düzgünce anne sonuçta. Mutlaka bir bildikleri vardır belki senin yaşın küçük olduğundan. aşka yönlerden bakıyorsundur. Evden kaçmak için evlenme en kötü aile yabancıdan iyidir. zDüzgünce anlat kendini araya yakınlardan birini sok mutsuz olduğunu hissettir. Anlat onlara anlayacaklardır.

0|0
    0|0
    • 1ay

Denedim daha cok kiziyo konusmuyo benle kendini hakli goruyo

• 1ay

Sevgilerini hisediyorum ama cogu zaman boyleler

• 1ay

Sen onları iyilikle düzelt yavaş yavaş umarım mutlu olursun

• 18 yas mi cok erken ya sorunların icinde dua et baska caren yok

0|0
    0|0
    • 1ay

ediyorum ve nele yasadim sevdim vardi babam ya benim evimde durursun ya mezara gidersin dedi ayirdi

• 1ay

bulgar kiziyim

• 1ay

Hmm anladim. Allah bir cikar yol gosterir inşallah
      Dua ve sabir cok önemli

• Cahil insanlar kimse sana karışamaz da 18 yaş nedir çok saçma evlenmen daha kucuksun

0|0
    0|0
    • 1ay

bizim burasi oyle dil emin ol biz roman ayilesiyiz burda kucuk evlendirirler okula basladim iste liseye aldilar evlendim ve herkeze benim cok iyi yasadimi soyluyorlar ama piskolojim alt ust anemle babam cok kavga eden biri anem tamamen cahil ama kendinin herseyden anadini saniyo

• 1ay

Psikologa git sen bende staj gordum psikolok istersen mesaj atabilirsin

• 1ay

mesaj atamiyorum ki

Yükleniyor...