Yine bir pedofili vakası yine tecavüz edilip öldürülen bir bebek ne diyorsunuz?

Ben anliyamiyorum hani ulkemizin %99 u müslümandı neden hep bizim ülkemizde böyle şeyler oluyor bu nasıl insanlık bu kaçıncı neden o sevmediginiz istemediginiz ateist ulkelerde veya dine önem vermeyen ülkelerden boyle haberler duymuyoruz japonya isvec danimarka norvec izlanda finlandiya niye bu ülkeler de böyle şeyler olmuyor nefret ettim insanligimdan insanlik kalmamış bir hayvan nesli yoktur ki yavrulara tecavüz etsin bundan sonra hayvanlara kırarken insan olma diyecegim lanet olsun

0|1
6|6

En İyi Kız Görüşü

• çünkü japonya, isveç, danimarka gelişmiş
    bizim ki 3. dünya ülkesi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cünkü gelisim sadece Teknolojik olmuyor, Kültürel gelisimde gerekli.
    Islam dinide apacik bir sekilde Kültürel gelisime karsi.

Bosuna Müslümanlara gerici demiyoruz, bosuna Müslüman ülkelerin tamami cahil ve gerikalmis degil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim kanim dondu ya. Cogu musluman olmasa anasina bacisina saldirir beyin yok ki.
    Nasil uzuldum kucucuk kiz cocugu nasil yapti bunu

0|0
    0|1
    • 1ay

Müslüman olmasami sen p*rno siralamalarinda tecavuz siralamalarinda ulkece zirvede oldugumuzu biliyormusun

• 1ay

Biliyorum tabi ki

• 1ay

Kimse Kurani Kerimi okumuyor tvye cikan cep doldurma amacindaki sakal birakip fes takan her hokkabazi alim saniyorlar cehalete lanet olsun

• Çok yazık gerçekten.

0|1
    0|0
  • Bunun dinle müslümanlıkla alakası yok ülkemiz boyum kadar sakal bırakıp bok çukurunda yaşayan insanlarla dolu insanda ar ahlak vicdan olmadığı sürece bu ülkede daha bu tür çok olay yaşanır

0|0
    0|0
    • 1ay

fıstıgım bu ülkede bunların olmaması lazım diyoruz dinle alakası yok evet ama bu ülkeyle alakalı bu

• 1ay

hiç bir yerde olmaması lazım zaten insanlığa sığmaz

• insanlığın sonu diyorum

0|0
    0|0
  • Tövbe tövbe korkunç bir ülke olduk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• %99 müslüman diyoruz ama kalplerdekini Allah bilir. ne kadar müslüman olduğumuz belli oluyor işte yaptıklarımızdan. islamiyet insaniyettir, medeniyettir, müslümanlıktan çıkan insanlıktan çıkıyor işte.

0|1
    0|0
  • Tam tersi aslında
    Ülkenin %1i musluman

0|1
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0
  • bunun müslümanlıkla alakası yok, bir ateist de ahlaklı olabilir, her haltı dine bağlamayın

0|0
    0|0
  • Araştırırsan her yerde olduğunu görürsün. Bunun dinle imanla alakası yok kişilkten insanlıktan yoksun şerefsizlerin yaptığı bir pislik üzerinden konuyu dine bağlamaya çalışma lütfen.

0|0
    1|0
    • 1ay

Sen arastir saydigim ulkeleri bulursan at bana dinle alakasi yok evet dini yanlis yorumluyan kavatlarla alakasi var dini kendi cikarlarina gore yorumluyan serefsizlerle alakasi var

• 1ay

Şu konu o kadar canımı sıktı ki bir yanda tecavüz edilip öldürülen bir yanda dövülen çocuklar benim de oğlum var 5 yaşında dün ateşi var diye sabaha kadar uyuyamadım. Tartışmak bile istemiyorum bu konuyu. İnsan müsveddeleri ellerimle parçalasam bunları sinirim geçmez.

• 1ay

Sen babasin ya nasil sinirin gecer abicim sen sacinin teline zarar gelse dunyayi yakarsin

Yükleniyor...