İnsanların hayatını bilmeden yargılayan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yaşadıgı hayat hakkında en ufacık bilgisi yok ama fikri çok olan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bilip, bilmeden yargılamak ne kadar doğru?

İnsanların hayatını bilmeden yargılayan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|1
17|25

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı dozda sevilmedikleri için kıskançlık krizleri tutuyor ve böylelikle dikkat çekmeye çalışıyorlar.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• kendilerini biseye benzemedikleri ve karsidaki insanlarin sevildigini ve samimi davranislarini gorup kendileri yapamadiklari ve kendilerini bir cok kisi sevmedigi icin kiskanip boyle yapiyolar ama buyuklerimizin bir sozu var bilirmisini bilmem Büyükler konusulur kucukler konusur ancak kisacasi bozuk para ses yapar :)

1|0
    0|0
  • pek beni baglamiyor benim hayatimi bilmeden yargilayanlarinda cani cehenneme

1|0
    0|0
  • Bunu herkes için demiyorum fakat kızlar çok daha fazla ön yargılı. Mesela benim burnum kırık ve bu yüzden yamuk ve büyük. Sırf dış görünüşüm yüzünden benimle iletişim kurmak istemeyeni gördüm. Ki hala bunu yapanlar var. Onun haricinde aile içinde çok fazla problemim var, ama kimse bunu bilmediği için ön yargılı davranıyorlar.

1|0
    0|0
  • Nefret ediyorum..

1|0
    0|0
  • Hoşuma gidiyorlar..
    Bazı şeyleri söylemek için o kişinin hayatını bilmeye gerek yok.. Bir kelimesi o kişinin ne yaşadığını söyleyebilir..

Yargılayan kişilerden şikayet etmem. Aksine acaba ne görmüş ki böyle diyor diye düşünürüm..

1|0
    0|0
  • Ağustos boceği toprağın altında cok uzun sure kalıp ağustos ayında çıkıyomus ayrıca ve sadece 1 ay omru oluyomus ashjds

Alakasız ama soyledim işte :P

1|0
    0|0
    • 1ay

Tesekkurler aydinlandik😀

• 1ay

Ayrıca, dişilere kendini beğendirmek için sarkı soyluyomus 1 ay omrunde askını bulabilmek için

Bide adama sen çalısmıyon diyolar sen olsan çalısırmıydın ashdjsds Atar yaptım sakinim

• 1ay

Calismam haklı assfs

• Düşüncesiz

1|0
    0|0
  • Özellikle çevremdeki insanların çokça yaptığı birşey bunun sebebi bilmeden konuşmaarından geliyor kendi çıkarımlarına göre hareket ediyorlar boş insan kafası işte ne olacak

1|0
    0|0
  • Gördükleri ile amel edenler, görmediklerine yem olurlar...

2|0
    0|0
  • az bilip çok konuşan insan yumurtlamayan tavuk gibidir sadece yem yer yararı olmaz başları kesilmeli :D :D

1|0
    0|0
  • Bana 1 kırbaç verin itinayla terbiye ederim

1|0
    0|0
  • memlekette adam bırakmadın ya 😂 koskoca ülkeyi telef ettin😂😂

1|0
    0|0
  • bazen kişi gördüğü ile yargılar kimi duyduğu ile kimi de anlatıldığı ile yargılar
    şimdi burada eleman şunu yaptım kaarşılığında bunu aldım diyor fark etmiyormu bunu yaşayacağını hayır biliyor başına gelecekleri sadece başıma gelmez diyor

1|0
    0|0
  • Bana çok yapılıyor.

1|0
    0|0
  • Akıl yok fikir var 😂😂

1|0
    0|0
  • Akıllarını olmadığını düşünüyorum varsa dq akıl onlarda teorik olarak kalmştr

1|0
    0|0
  • aynennn yaa çok sıkıldım bu önyargılardan yemınle...

1|0
    0|0
  • Boşa konuşuyorlar işte...

1|0
    0|0
  • Boş konuşuyorlar işte

1|0
    0|0
  • Canları cehenneme

1|0
    0|0
  • Bir konuş on dinle demiş atalarımız

1|0
    0|0
  • ahmaklar

1|0
    0|0
  • pek insan tanımıyorum açıkcası

1|0
    0|0
  • Kim diyorsa yalan. O böcekler sonsuza kadar ötse genede çatlamazlar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Yargılamak ve kınamak yasamadan aynısını can çıkmaz beş beter olsunlar.

1|1
    0|0
  • Bilginiz yoksa fikrinizde olmasın diyorum o şahıslara. Kendi sıkıntılarını unutmak için sürekli başkalarını izliyip boş boş konuşuyorlar işte.

1|0
    0|0
  • Çok ayıp 😂 😂

1|0
    0|0
  • Hepimiz yapiyoruz bunu

1|0
    0|0
  • Öperim öyle insanların yargılarını... bence bile yazdım hatta.

1|0
    0|0
  • Kendilerini akıllı sanan aşağılık bir aptal olduklarını düşünüyorum ne acı ki sayıları çok fazla bu sıfatsizların...

1|0
    0|0
  • Çok bilmişler

1|0
    0|0
  • Ciddiye almiyorum oyle insanlari

1|0
    0|0
  • Çekemiyorlar. s

1|0
    0|0
  • Empati kuramayan insandır bence.
    Sadece eleştirip durular acaba sen benim yerimde olsan ne yapardın verdiğin tepki çok mu doğru olurdu gibi sorulara merak uyandırmıyor değil :D

1|0
    0|0
  • Nefffret

1|0
    0|0
  • insanlar sadece konuşmaktan ibaret

1|0
    0|0
  • Fikri yok, bilgisi var ya bu boş beleş insanlara ayar oluyorum

1|0
    0|0
  • suratına uçan tekme atmak istiyorum.

1|0
    0|0
  • allah bile kulunu bir ömür boyu sınava tabii tuttuktan sonra onun hakkında hüküm veriyor ama biz karşımızdaki insanın bir hatasında onu yerden yere vuruyoruz

1|0
    0|0
  • Bilsem ne yapicagmi ki umursacklr mı beni?

1|0
    0|0
Yükleniyor...