Pedofili hakkında ne düşüyorsunuz?

Her geçen gün sayıları artıyor sanki. Kanım dondu resmen söyleyebilecek tek kelime bulamıyorum.

Güncellemeler:
1ay Pedofilin kadını erkeği yok 13 yaşındaki erkek ise çocuktur bunun açıklaması mantığı olamaz
1ay Türkiyenin sağlam "Adam"(!) lari yazmasin 😂😂

2|2
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kimyasal kastrasyon ile denetime altına alınmalılar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• böyle terimler falan vererek onları insanlık kalıbı içinde tuttuklarını düşünüyorum.
    böyle bir şeye hastalık, vesaire demek kurbanlara hakarettir.
    düşünmesi bile zor olan bir durumu oturup izah etmeye çalışmak çok zor.
    kısasa kısas acılı ve uzun süren bir ölüm diliyorum onlara

1|0
    0|0
  • Mide bulandırıcı.

1|0
    0|0
  • Allah hepsinin belasını versin

1|0
    0|0
  • yorumsuz!

1|0
    0|0
  • Söyleyecek söz bulamıyorum, insan olamazlar onlar.

1|0
    0|0
  • Hayalarını alsınlar kurtulalım.

1|0
    0|0
  • Şerefsizlik başka söze gerek yok bence

1|0
    0|0
  • hastalik erken fark edilip tedavi edilmesi lazim

1|0
    0|0
  • Bu bir çeşit hastalıksa tedavi etsinler, yönelimse öldürsünler. Bunu caydırıcı cezalarla engelleyemeyiz , birileri nasıl eşcinselse, bunlar da çocuk düşkünü. Saklı gizli yaparlar, bilinmeyen çok fazla vardır.

0|0
    0|0
  • zaten hep vardı özellikle ülkemizde çok yaygın ne yazıkki şimdi insanlar biraz bilinçlendi ve kamuoyuna taşındı ve artık üstüne gidiliyor

0|0
    0|0
  • İğrenç birer mahluk hepsi..

0|0
    0|0
  • müge anli izliyorsun değil mi :)

0|0
    0|0
  • o nedir?

0|0
    0|0
  • Tedbir çok kolay.
    1- Suçlu hadım edilecek
    2- Dansöz kıyafeti giydirilip şehrin en büyük meydanında 3 gün boyunca teşhir edilecek.
    3- Alnına tecacüzcü olduğuna dair damga vurulacak
    4- Cinsiyet değiştirme işlemi yapılacak
    5- Müebbet hapis cezası çeken mahkumların arasına kadın kıyafeti giydirilerek bırakılacak.
    6- Mutlu son. Çocuk tecavüzcüsüne 1 yıl boyunca sürekli tecavüz edilecek, intihar etmesi engellenecek. 1 yıllık ağır bir tecavüz macerasından sonra serbest bırakılacak.

Bu yazdığım ceza sistemi uygulansa değil pedofili, akıllarından geçirmeye bile cesaret edemezler...

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• küçük çocukların resimlerini sorgusuzca paylaşmak, 3 yaşındaki kız çocukların makyajlı fotoğrafları yayınlayıp bakın ne kadar güzel diye gözüne sokulursa mayolu fotoğrafları paylaşılırsa olacağı bu. Bu insanların hep sayıları fazlaydı ancak bu kadar çabuk deşifre olmuyorlardı. bu hasta ruhlu yaratıkları iyileştirmek tıbben imkansız bu nedenle ailerin daha dikkatli olması lazım

0|0
    1|0
    • 1ay

Hayır 3 yaşındaki çocuğun fotoğrafının paylaşılmasında nasıl bir sorun olabilir Allah aşkına? Pedofililerin iştahı kabarmasın diye çocuklara esir hayatı mı yaşatalım? Onu mu söylemek istiyorsun? Aklım almıyor yaaa! Bu hasta ruhlu insanları iyileştirmek imkansız demişsin. Hiç de imkansız değil. Hadım edip dansöz kıyafetiyle cezaevine sok, diğer mahkumlar tarafından aylarca tecavüze uğrasın, bunu da halka duyur bakalım pedofili ortadan kalkıyor mu kalkmıyor mu!!!

• 1ay

İnsansa ders alır mı? Bunların derse ihtiyacı yok ki. Ufacık bir masuma tecavüz eden ş*refsizin korkması lazım. Söylediğim ceza da çok iyi bir yaptırım olur. Hiçbir şeye cesaret edemezler.

• 1ay

@Balkir bence bosverelim zihniyet önemli

• Pedofili nedir ya sapıklıgın başka dili mi var? Serefsizligin bilimsel adı mı bu? Eger bu ahlaksizligin hastaligi varsa tedavisi de vardir. Degistirin su adamların cinsiyetini alın elinden gururla tasidigi erkekligini! Senin o pis arzuna karsilik verebilecek yasta degil daha o. Daha 3 buçuk yaşında bir melek tek hayali pembe bebekler onun. Senin pis bedenin nasıl değer o yavrucaga. Nasıl minicik bedeninden tatmin olursun? Zulüm bu. Ahlaksızlık. O girdigin delikten sağ cıkama insallah. kim cocugumuza dokunsa niyetini sorguluyoruz. gozumuzun önünden bir an kaybolsa deliriyoruz. Allahım hepimizin çocuğunu korusun cinden, periden, seytandan değil İNSANDAN

2|0
    0|0
  • Bence bu bir rahatsizlik degil kisilik bozuklugu bence kisilik bozukluguda rahatsizlik degil serefsizlik hastalik diyip masumlastirmamak gerek bu tarz insanlari

1|0
    0|0
    • 1ay

Kesinlikle bende ayni şeyi düşünüyorum hastalık insani bir şey

• küfür düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Midem bunu almıyor. Ama bir vezgeçiriş olmalı birileri el atmalı. Nasık olsa birkaç yıl yatıp çıkarım zihniyeti kalkmalı

0|0
    0|0
  • Degisik insanlar

0|0
    0|0
  • Huur çocukları.

0|0
    0|0
  • pedofili ne demek ki

0|0
    0|0
  • Sapıklık ve rezillik. Allah cezalarını versin