Babam moral bozmakta birebir :/ ?

Bugün babamla evdeyiz kahvaltı yapaeız birlikte dedim. Omlet falan hazırladım bulaşıkları da calkakayıp tezgaha koydum sonra toplicaktım kahvaltıdan sonra. Basladı bu bulaşıkları böyle bıraktın bulaşık makinesini açıyo bunlar böyle koyulur mu annen de böyle bir işi düzgün yapmıyorsunuz bilmem ne içeri gittim ben de hiçbişey demeden ya insan der kızım hazırlamış ne söylnip duruyon haksız mıyım?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kızısn hazırlıcan tabi bide babamı hazrlıcaktı kaç yasına gelmişin sende ewli olsan hadi anlarm eşmde yardm etsın dersin oda bir zahmet kör deilse yardmcı olur sen söylemedn ama Şu an karsındakı baban tabıkı kahvaltıyı sen hazrlıcan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bazi babalar öyle iste daha beteride var benim trdeki akrabalardan biri enistem mesela sofrada bir sey begenmezse herkesin onunde kizini esini falan azarlardi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• baban lan o senin armut

0|0
    1|0
  • Baba ne diyorsa doğrudur..

0|0
    0|0
  • Bulaşıkları yiyin 😂😂😂

0|0
    0|0
  • adam hakli beyler

0|0
    0|0
  • erkekler böyle bir çoğu maalesef

0|0
    0|0
  • değilsin ama babalar söylenmeden duramazlar

0|0
    0|0
  • babanın yaşı geçikse antrapoz belirtileri oabilir

0|0
    0|0
  • Adam haklı

0|0
    0|0
  • Güler yüz tatlı dil karşındakini mutlu eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• amaan takma.

0|0
    0|0
  • 😊 ayrılmadan önce benim babamın yaptıklarının onda birini anlatsam şükür namazı kılarsın gece gündüz.

0|0
    0|0
  • ahahahh :D bunlar en güzel günlerinnn

0|0
    0|0
  • Haksız değilsin

0|0
    0|0
  • Stresli bir gününe denk gelmişsin. Evladısın sonuçta gönlünden kızmaz iki söylenir stresi atar. Ha diyeceksin ki ben stres topuyum onun diye. Evet evlatlar bizim stresimizi alan dünyada en büyük varlıklarımız. Bazen gülümseme ile bazende azıcık söylenerek. Baban sonuçta azıcık katlansan ne olur, siz küçükken olur olmaz şeyler isterken ağlarken biz size hiç darılmıyoruz ama dimi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...