Öğretmenin öğrenciyi dışlaması, ayrımcılık yapması?

Herkese Merhaba, size bir olayı anlatmak istiyorum ; Derste iki öğrenci var ikisininde maddi durumu aynı iyi hatta gayet iyi ve hoca ders anlatınca sadece bir kişiye bakarak anlatıyor, her zaman devamlı arkadaşıma bakarak anlatıyor soru soruyor mesela bildiği zaman işte sen busun, sen bunun için varsın gibi cümleler kuruyor ve sanki ben yokmuşum gibi davranıyor, bende sessiz biriyimdir, derse katılırım fakat ağırbaşlı birisiyim öyle espri, şaka tarzı şeyler yapmam sizcede bu dışlamak değil midir?

Kendi aralarında sohbet, muhabbet ediyorlar, şakalaşıyorlar sanki ben sınıfta yokmuşum gibi davranılıyor, bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz, sizcede bu ayrımcılık değil midir neden kaynaklanabilir böyle bir sorun?

Soğuk olmamdan dolayımı, ağır başlı olduğumdan dolayımı, sessiz, sakin olduğumdan dolayımı kaynaklanıyor...

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Agır biri oldugun icindir. fazla takilma bence..

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama gerçekten morelim çok çok bozuluyor, dersine girmek istemiyorum, sanki her şeyi bile bile yapıyorlar. Ne demek ya soruyu bildi diye işte sen busun, sen bunun için varsın övgüler falan, benimle mesela karşılaşınca çok ilgilenmiyor fakat diğer arkadaşla konuşuyor öyle bir değişik yani anlayamadım...

Taklımayayım mı diyorsun yani?

• 1ay

Çok çok teşekkür ederim hakkaten morelimi fazlası ile bozmuştu bu durum, gerçekten az da olsa motive sağladın bana, çok çok teşekkürler yardımın için.

• 1ay

rica ederim ne demek 🖑😊

• Ogretmenler her zaman belli bir kisiye bakarak ders anlatir zaten bizim sinifta da boyleydi kizin biri cok zengindi

0|0
    0|0
    • 1ay

Diğer öğretmenlerde nedense böyle bir şey yapmıyor.

• 1ay

Bazi ayrimcilar var iste boyle

Erkekler Ne Diyor 1

• Kadın cidden ahmaklik etmiş Özel Kurs gibi biseymi bu?

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle bir şey... Ama emin ol aramızda çocuk ile fark yok, Allaha şükür onunda durumu iyi benim de gayet iyi fakat bilmiyorum anlamayamadım tam olarak... Tip olarak dersen zaten fark yok aramızda öyle yani.

• 1ay

O Dislanmayi Bilirim Sanki Yokmussun Gibi Eziklik Vb Bence Ordan Ayrılmam En İyisi Ha Başka Yer Yoksada Başlatma Hocana Diyerek Dersi Dinleyebilirsin Onlarla Alaksiz Olarak

Yükleniyor...