İmkansızlıklara rağmen Avrupa gol kraliçesi olan Songül Gültekin bir kadının her şeyi başarabileceğinin göstergesi değil mi?

Yaşadığı büyük maddi imkansızlıklara rağmen spordan vazgeçmeyip Avrupa'nın "gol kraliçesi" olan, defalarca milli formayı giyen 18 yaşındaki milli hokeyci Songül Gültekin'le tanışın.
Antrenmana gidecek parası bile olmayan Songül her gün antrenman yapacağı salona kilometrelerce yürümüş.
Songül'ün hikayesi;

Maddi İmkansızlıklarına rağmen Avrupa gol kraliçesi olan Songül Gültekin bir kadının istediğinde her şeyi başarabileceğinin göstergesi değil mi?

11|2
36|33

En İyi Kız Görüşü

• Kadınların önüne koyulan engeller olmasa, daha birçok işte başarılı olacaklarına inanıyorum. Tebrik ederim bu kadını da ♥

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• az önce kadikoude yuruken bir bayan gordum caddelerden sorumlu temizlik görevlisi aslinda siksik goruyorum sonra duvar işçisi gordum bayan bildiğim otobus şofrleri var bayan (şehirler arası büyük otobus) İETT şofrleri var bayan (su anda devam ediyor mu bilmiyorum) kısacası erkekleri bayandan ustun tutan hiç birşey yok (kurani kerimde:insanlar sadece takva yönünden ustun olabilir) diye bir ayet var (tam mealini) bilmiyorum yani hak böyle iken hiç bir kadın başaramayacağı birşey yoktur onun için kimse kadınlar yapamaz kadirdir evde otursun denesin yeterli istediler heleki Türk kadınları yapamayacağı hiç birşey yok (kadının çalışması için açık veya kapalı olması fark etmez)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 35

• Helal olsun valla asıl gurur budur işte. Aferin kıza 😂

1|1
    0|0
  • Elbetteki başarının göstergesi, maddi açıdan sıkıntı çekmiş olabilir fakat bunun bu azminin arkasında kocaman ailesinin var olduğunu da unutmamak gerek.

Bazı kişilerin ailesi bunu kısıtlıyor, mühim olan o azmine destek çıkan kişilerin olması. Yoksa her insan başarabilir tabii.

0|0
    0|1
  • Tebrik ederiz...

0|0
    0|0
  • Başarının adı

0|0
    0|0
  • Helal olsun

1|0
    0|0
  • Bir insan bişeyi istemeye görsün engeller bahaneler hiçbiri kalmaz nereden baslamaliyima odaklanir

0|0
    0|0
  • İşter bu ya...

0|0
    0|0
  • Aynen öyle..

0|0
    0|0
  • Bravo👏

0|0
    0|0
  • Tabikide oyle..

0|0
    0|0
  • Azmin elinden bir sey kurtulmaz.

0|0
    0|0
  • Tebrik ediyorum..
    Başarının sırrı azimdir çok çalışmaktır...

0|1
    0|0
  • Kendisini tebrik ediyorum hayran olunasi gercekten , kadinlar isterse herseyi yapabilirler 👏👏

0|0
    0|0
  • azim. istw

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle tebrikler

0|0
    0|0
  • Ne alaka☺

0|0
    1|0
  • İstemekle her şey başarılamaz, ama insanın imkanları içerisinde olan her şey başarılabilir.

0|0
    1|0
  • Aaa admin :/

0|0
    0|0
  • kadın isterse yapar!

0|0
    0|0
  • helal olsun kız.

0|0
    0|0
  • teprikler

0|0
    0|0
  • Bu bir kadnın her şeyi başarabileceğinin göstergesi değil bir insanın bazı şeyleri başarabileceğin göstergesidir.

0|0
    0|0
  • ne güzel

0|0
    0|0
  • Tebrikler

0|0
    0|0
  • Hirsa hayranuim

0|0
    0|0
  • Evet bide 18

0|0
    0|0
  • Azimi hakettiği sonuçu getirmiş

0|0
    0|0
  • Vayy be helal olsun

0|0
    0|0
  • Bir kadına imkansız de ve otur izle.

0|0
    0|0
  • Yine bir hikaye, yine bir başarı ve yine bir kadın.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 32

• tebrikler türkiyenin sporculara verdiği değer işte bu (!)
    her türlü afra tafra yapıp hiç bir başarıya sahip olamayan o halde bile kendini bir halt sanan sözde milli takım oyuncu ve yönetimine iyi bir kapak olmuş ( türkiye futbol milli takımı ve fatih terim) sağlam bir kapak

0|0
    0|0
  • Bunu kadın - erkek olarak ayırmamak gerekiyor. İnsan olarak bakarsak daha iyi olacak. Helal olsun, ne diyelim.

2|0
    0|0
  • Zaten en güzel başarı yokluk çekerken elde edilen başarıdır. Tebrikler.

0|0
    0|0
  • Demekki istemek başarmanın yarısıdır sözünü bu hanım sayesinde bir defa daha kanıtlanmış oldu

0|0
    0|0
  • Zaten kadının her şeyi yapamayacağı konusunda bir şey söylenmedi niye ortalığı karıştırıyorsun

1|0
    0|0
  • evet ama maddi imkansızlar bireysel olduğu için değil
    önemsemediği için, artistik jimde güney kore de ayşe begüm onbaşı kardeşimiz
    teakvando dada başarı olan kardeşimiz onlar "futbolcu" olmadığı için ilgi gösterilmio

ve milyarlar alıp birşey yapamayanlar arda ve saz arkadaşları
    buna karşılıklı federasyonları dahil destek görmeyen ve kedni imkanlarla başarı olanlar hangi daha türk

helal olsun tabi olacak bendeki spor aşkı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ! Gözlerinin içi gülüyor, kararlı. Topluma böyle insanlar gerekli.
    Vazgeçenler asla kazanamaz ve kazananlar asla vazgeçmez !

0|0
    0|0
  • Bir insan yeter ki istesin başaramıycağı birşey yoktur

0|0
    0|0
  • helal olsun derim böyle değerleri parlatmak lazım ama bizde önem vermezler en fazla övünürler o şekilde kalır malesef.

0|0
    0|0
  • helal olsun

0|0
    0|0
  • Helal olsun ablamiza.

0|0
    0|0
  • yürü beee diycem ama kız zaten yürümüş yani 😕😟😅😅 helal olsun sana

0|0
    0|0
  • Helal olsun

0|0
    0|0
  • Sadece kadın değil, İnsan istesin yeter..

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Azmin elinden ne kurtulur ki...

0|0
    0|0
  • tebrikler

0|0
    0|0
  • helal olsun

0|0
    0|0
  • Helal olaun bayılıyorum boyle hedefı ve guclu olan kadınlara

0|0
    0|0
  • Tebrikler diyoruz

0|0
    0|0
  • Bravoo

0|0
    0|0
  • helal olsun derım.

0|0
    0|0
  • Azim ve istek karşısında çok az şeyi başaramayız

0|0
    0|0
  • helL :/

0|0
    0|0
  • Bir kadın herşeyi başaramaz bir erkek de herşeyi başaramaz.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Kıskandım

0|0
    0|0
  • Kadın her şeyi başarabilir, kesinlikle öyle.

0|0
    0|0
  • Evet gostergesi

0|0
    0|0
  • çok gerekli bişeydi ya m... k ülkesinde töbe yarabbi yaaaaa

0|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...