Neden universitedeki erkekler biseyler oldum saniyolar?

cukurova universitesinde ogrenciyim bende. Insanlarla iyi iliskiler kurmak isterim sonucta hepimiz insanız. Niyetim tabiki sevgili yapmak değil. Sadece okulda yeniyim ve bir kaç tanidigim insan olsun istiyorum kız ya da erkek farketmez. Ama nerde kimi gorursem goreyim bir goz devirmeler , bir burun kivirmalar neden yani sebebi ne sizce?

0|1
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bende Çukurova Üniversitesi nde öğrenciyim yani sıcakkanlı davraniyorsun anladığım kadarıyla bunda bise yok ki. Bence burun kivirmiyorlardir sana öyle geliyordur. Sıcakkanlı insanlar sevilir çünkü

1|0
    0|0
    • 1ay

Daha kimseyle konusma firsatim olmadi ki

• 1ay

Tamam. 😊

• 1ay

Mesaj kutunu kapatmışsın galiba. Takip attım sende at mesaj atabileyim sana da ordan konusuruz 😂

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Okuduğun üni baya büyük bir üni onun için sen kimseye gitme ağır başlı ol onlar gelsin ağır taşı kimse yerinden kaldıramaz

1|0
    0|0
  • 2 mat sorusu cozup kendilerini aynstan saniyor mkdumun ego bidonlari 😄😄

1|0
    0|0
  • Çünkü onlar dünyanın sahibi.
    Tek kendileri var dünyada.!.

1|0
    0|0
  • öyle insanlardan uzak dur dayak istiyor onlar iki konusursun sonra gordunmu nasl bakti beni seviyo moduna girerler bos insan ordusu

1|0
    0|0
  • Onların g-ötünü kaldıran yine kızlar...

1|0
    0|0
  • Helal olsun erkeklere. Hep kizlar mi yapacak

0|0
    0|0
    • 1ay

ben hayatimda oyle bisey yapmadim ama oyle bisey goruyorum malesef ki

• Bilmem ki. Onlardan birkaçını çevirip sorman en iyisi

0|0
    0|0
  • Üniversitede herkes bir cool olma çabasında da o yüzden oluyor. Bir de üniversitede okuyorlar diye ayrı bir ego var.

0|0
    0|0
  • Cukurova oyle degildir ama ben ilk basladigimda hic oyle bir sıkıntı çekmedim eger san sıkıntı cikariyolarsa hangi bolumdesin soyle ben sizi bulur yardimci olurum

0|0
    0|0
  • Arkidis olumummuu 😂😂😂
    Demelerinimi bekliyon 😂😂

0|0
    0|0
  • Okulun cool insanları olmasın onlar

0|0
    0|0
  • kızlarin egosunu yukseltmeyince bisey oldum sanmis mi oluyoruz

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayir bak konu ego degil ki hic egolu bir insan degilim sadece samimiyet olsun ben iki guler yuzlerine gidip o kanka naber vs davranislarda bulunacak biri degilim biliyorum ki tipimde oyle gostermiyor. Konu neden boyle bisey yapiyo olmanız.

• 1ay

Ben kızlarla samimi olmayı sevmiyorum şahsi fikrim bu, erkeklerle samimi olan kızlar da fazla gevşek oluyor hani ağırbaşlı olsalar biraz belki konuşulur. Merhabadan iş çıkartanlar var bir de

• 1ay

Tabi onlardan uzak durmak lazim haklisin

• Bende orda okuyorum bölüm nedir 😊

0|0
    0|0
  • Liseye geçincede böyledir bu :D

0|0
    0|0
    • 1ay

saçmalık ama degil mi?

• 1ay

Eğer çok rahatsız ediyorlarsa isim vermen yeterli o bölgeye hakim olan çok dostum var uyarırlar kendi adlarına kimsenin seni veya başkalarını rahatsız etmesine izin verme.

• 1ay

Tesekkurler 😊

• 2 tsne uniye kayıtlı yim bsyd edgim yok

0|0
    0|0
  • Merhaba, sana y zamadım, takip atarmısın o zaman y zabilirim?:)

0|0
    0|0
  • Öyle insanları boşver ya
    Kendine göre arkadaş seçmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Havalilar demek ki

0|0
    0|0
  • Koz olsun bence erkekler yanlış anlarlar

0|0