En yakın arkadaşınız eşcinsel olduğunu söylese tepkiniz ne olurdu?

Şöyle bir 10 saniye düşünüp cevap verin.

0|0
19|46

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında en yakın arkadaşım. .. Kardeşim dediğim adam zaten eşcinseldi. .. Onu eşcinsel olarak var görmedim bile hiç.. . diğerlerinden ayırmadim. ..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Önce inanmam yani beklemediğim için ama ciddi olduğunu anladığımda ona sarılırım ve her zaman yanında olduğumu söylerim ona böyle bir şey için kızacak, küsecek değilim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• Çok yakın olmasada yakın sayılabilecek bir arkadaşım itiraf etti aslında acabamı diye içimden geçirdiğim için çok şaşırmadım neyse itirafın sonunda neyse ney bendeki yerin değişmez lakin bana asılırsan bozuşuruz dedim zihtir lan tipim değilsin zaten dedi:/

1|0
    0|0
  • Sıkıntı, beni becerebilirdi. Yanından kaçardım ve arkadaşlığı keserdim. Malûm, arkayı kollamak gerek bu tiplerden. 🤔🤔🤔

0|0
    1|0
    • 1ay

Yalnız ben şuana kadar gay bir adamın bir erkeğe tecavüz ettiğini duymadım. Kollanması gereken zihniyet yorumundan anlaşılıyor.

• 1ay

Ben neleri doğru bulduklarını gördüm bu sitede, burası da bir kitle. Çoğu insan öyle düşünüyor demek ki, aşırı aptallık var...

• 1ay

Bak demişsin ki ben istesem gay olabilirim. Sorun bu işte bunu anlamıyorsunuz. Sen fantazi olarak görüyosun bu durumu. Ben istesem hetero olamam mesela bir erkekle yapamam. Denemedim zannediyosundur belki denedim de fakat istem dışı kadınları seviyorum. Hemcinslerimzle isten dışı yöneliyoruz anlıcağın. Sen cinsel odaklı baktıkça anlayamazsın bu durumu. Teşekkürler yine de

• Ee nnapam yani =D =D banane yani bir insanın cinsel tercihine bakıp senden kanki olmaz dememişim ki zamanında arkadaş olmuşuz 5 sene geçmiş dostluğu iyidir iyi insandır iyi kardeşdir tamam işte =P hani benim yanımdan gittikten sonra at mı ikiyor fiil mi ikiyor kız mı ikiyor yoksa erkek mi umrum da olmaz baktım çok sapkın bir kişilik fiill ikmeden olmaz abi diyor çıldırmış o zaman samimiyetimi azaltırım

1|0
    0|0
  • Şaşırırdım tabi ilk başta bu zamana kadar iyi saklamışın derdim sanırım ilk başta.

1|0
    0|0
  • bu şekilde tercihi olan 1 2 arkadaşım var arkadaşlık konusunda gayet iyi insanlar hiç bir sorun yaşamadım bana karşı bir sorunda olmadı tabi en yakın arkadaşımın böyle olduğunu öğrensem önce biraz yadırgardım ama sonuçta hayat onun hayatı arkadaşlığımıza zarar vermediği sürece hala kardeşim olarak kalır yani :)

1|0
    0|0
  • Hiç utanmıyor musun? Ekmeğimizi suyumuzu birlikte paylaştık, şimdi ben nerede duvar görsem oraya totoyu mu yaslıcam haa

https://www.youtube.com/watch?v=lMPgcZTZ3bk

0|0
    0|0
    • 1ay

Sapkınlık kokan bir düşünce yapın var. Umarım saygı görülmesi gereken eşcinseller sana rastlamaz.

• 1ay

Sapkınlık asıl eşcinselliğin ta kendisi

• bu zamana kadar g*tü iyi muhafaza etmişim derdim

0|0
    1|0
  • En yakın arkadaşım olduğundan bu sırrını saklar onu yalnız bırakmazdım. Bana hallenirse ağzına sçarım o ayrıda onun dışında tercihinden dolayı onu dışlamam. Psikolojisi bozulur falan gerek yok ak

1|0
    0|0
    • 1ay

Düşüncelerinden dolayı takdir ettim fakat şunu düzeltmek istiyorum. Tercih değil yönelim eşcinsellik 🙏

• 1ay

Pardon kalkıp birine bişey demedim mi. Sokakta görsem ya der küfrü basarım geçerim diyen sendin dimi? Nefret edebilirsin fakat sokakta görünce küfredemezsin ozama saygı olmuyor.

• 1ay

Hee sen orayı yanlış anladın. O küfür yüzüne karşı değil içimden. Mesela görünce "tpini sktigim" falan diyorum hareketlerine bakıp içimden. Yüzüne demiyorum...

• Vay knka ondan demekki hep bizim oramiza buramiza bakiosun der ve gulerim :) ama aktif gaysa bir daha konuşmam vallaha :)

0|0
    0|0
  • Mektebe goturrum gunde 3 ogun adam ederim ben onu

0|0
    1|0
  • O kadar yil boyunca namusuma goz dikmediyse sorun yok. İletisimimi keserdim 😶

0|0
    1|0
  • Arkadaşlıktan men ederim..
    Sonra gider ailesine söyler çocuğunuza akıl verin diye söylerim..

0|0
    1|0
  • derim ki sen yoluna ben yoluma

0|0
    1|0
  • hadi sevişak

0|0
    1|0
  • Bir itirazım olmaz.

1|0
    0|0
  • Eşcinsel zaten ajja

0|0
    0|0
  • Allah uzun ömür versin ne zaman ib ne oldun topik derim

0|0
    1|0
  • Saim allahını kitabını s. Senin beni de düşündün mü lan o şekilde gerçeği söyle rrrrr çocuuu gerçeği söyle

İyi ki öyle değil lan seviyorum çocuğu mk bozulmasın aramız güzel kardeşim falan çıkmasın 😂😂

0|0
    0|0
  • ılk ben yapardım onu :)))))

0|0
    1|0
  • fena dalga geçer, şantaj yapardım sanırım sjdkhs

0|0
    1|0
  • Beni ilgilendirmez derim.

0|0
    1|0
  • Tek kaşımı kaldırıp.. ''Hassiktir lan''? derim

0|0
    1|0
  • dayak yerdi

0|0
    1|0
  • ne diyimki en yakin arkadas canindir oda senin tercihin yapicak birsey yok zevkler ve renkler tartisilmaz boyle konulardan hoșlanmadigimi yanimda dile getirmemesini rica ederim.

0|0
    0|0
  • onu bilemem ama soruyu gorunce tepkim acaba bu koz escinsel ve en yakin arkadasina mi acilmayi dusunuyor oldu 😄

0|0
    0|0
    • 1ay

Eşcinsel olduğum doğru fakat arkadaşlarım biliyor zaten 🙆

• 1ay

onunla beraber olmayi istiyormusn peki? bence kesin 😄

• 1ay

Kalbim, aklım kadar zihniyetiniz kadar sapkın değil. Arkadaş dost kavramını bilirim. ahlaksız

• La olum sen kullanıyon derdim ağzına depüğü geçirirdim

0|0
    1|0
  • la de get olim fururum seni derm knka

0|0
    0|0
  • O zaman niye büşrayla çıkıyosun ameka?

0|0
    0|0
  • Uzaklaşırdım

0|0
    0|0
  • en yakin arkadasim bir bayansa hoşuma giderdi

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 18

• Saygı duymak gerek

1|2
    0|0
  • Bir tepkim olmaz ne yapabilirim ki :)

1|0
    0|0
  • En yakın kız arkadaşım biseksüel ve ben bunu bilmekten çok mutluyum. Birlikte kız arkadaşını bile konuşmuşlugumuz var 🙏😇

1|0
    0|0
  • Bana bulaşma da kiminle yatarsan yat derim 😄

1|2
    1|1
  • hic kendi tercihi..

1|0
    0|0
  • Olabilir birşey degismez

1|1
    0|0
  • Olabilirim derim, saygı duymak lazım