Kilolu sisman insanlarla sevgili olmak?

Sevgili istedigimden kesinlikle degil ama sadece merak. Kendim icin ve diger sismanlar icin hem hemcinslerime hemde ozellikle karsicinslere sorum su. Ben ewet kilolu bir bayanim boyum 1,60 kilom 109. Ama sevdigim insanlara haddinden fazla cokta deger veren bir bayanim, sismanlar cunku boyle insanlardir ya gercekten gordum bunu. Boyle bir bayanla veya adamla sevgili olmak istermiydiniz, ve sevgiliniz olsaydi napardiniz birakirmiydiniz sonradan kilo aldigi icin. Ben hayatim boyunca hep ilgi aldim balik etliykende suanki kilolu halimdede karsi taraftan hic eksilmedi bu bende. Ama nedense sisman insanlarin cok dislandigini hissediyor ve goruyorum. Sanki onlar ilgiyi sevgiyi hic hak etmiyorlarmis gibi ve en uzucu tarafi su ki onlara bu dusunceyi de kabul ettirmek. Uzuluyorum bu duruma. Sonucta onlar hem ilgiye hemde sevgiye ac olan insanlardir..

ICTENLIKLE DURUSTLUKLE SORUMA CEVAP VERMENIZI RICA EDIYORUM.

Profilim icin kilolu gorunmuyorsun diyenlere kilomun cogu belden asagisi oldugu icin o yuzden yuzum bel kismima kadar normal gozukuyor.

Cok tskler simdiden💕

0|0

Erkekler Ne Diyor 30

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...