Kilolu sisman insanlarla sevgili olmak?

Sevgili istedigimden kesinlikle degil ama sadece merak. Kendim icin ve diger sismanlar icin hem hemcinslerime hemde ozellikle karsicinslere sorum su. Ben ewet kilolu bir bayanim boyum 1,60 kilom 109. Ama sevdigim insanlara haddinden fazla cokta deger veren bir bayanim, sismanlar cunku boyle insanlardir ya gercekten gordum bunu. Boyle bir bayanla veya adamla sevgili olmak istermiydiniz, ve sevgiliniz olsaydi napardiniz birakirmiydiniz sonradan kilo aldigi icin. Ben hayatim boyunca hep ilgi aldim balik etliykende suanki kilolu halimdede karsi taraftan hic eksilmedi bu bende. Ama nedense sisman insanlarin cok dislandigini hissediyor ve goruyorum. Sanki onlar ilgiyi sevgiyi hic hak etmiyorlarmis gibi ve en uzucu tarafi su ki onlara bu dusunceyi de kabul ettirmek. Uzuluyorum bu duruma. Sonucta onlar hem ilgiye hemde sevgiye ac olan insanlardir..

ICTENLIKLE DURUSTLUKLE SORUMA CEVAP VERMENIZI RICA EDIYORUM.

Profilim icin kilolu gorunmuyorsun diyenlere kilomun cogu belden asagisi oldugu icin o yuzden yuzum bel kismima kadar normal gozukuyor.

Cok tskler simdiden💕

0|0
5|31

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir zaman geçici olan bir şeye sırtımı yaslamadım... insanın vitrinie güzelliğine karşıda bir dosluk bir ilişkide kurmadım. önemli olan insanın içinde ahlaki yetiştirdiği güzelliğidir.. eşim olacak ya da sevdiğim insan benim için bir bütündür.. ondan fiziki olarak bir şey istemem kötü bakmam.. ona hakarettir... kilo alsa ne olur... o hala benim ilk sevdiğim kadındır...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• özellikle isterim diye bir durum yok.. ben tanıdıkça sevenlerden olduğum için, sevince fiziki özelliklerine pek aldırış etmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• şişman diyip kalıba sokmakta istemiyorum. tanıdığım çoğu kilolu insanın sevecen cana yakın tutumlarına denk gelmişimdir. bu benimde çoğu kez dikkatimi çekti. dediklerinize katılıyorum. negatif tavır sergileyen kişiliklerin ilk önce karşısında insan olduğunu idrak etmesi lazım. metalaştırma kafasından kurtulup empati yoluna gitmesi lazım. bunuda yapamayan insan zaten insan değildir. insan dışı varlıktanda insanlık bekleyemezsin. hayvan bile eğitimini aldığında pisleceği yerin farkına varıyor. bunlarda nereye bulursa afedersin sıcıyor. Kulak arkası yapmaktan başkada çare kalmıyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Cok hakli konustun tebrik ederim seni. Ewet bizler hep sevecen cana yakinizdir acimizi disa vurmayiz. Ama icimizi cok yaradilar biliyormusunuz😊 insanlar sagolsun.

• Şimdi. Asla "şişmanlar sevilmez" demedim. Ama yiyip yiyip kilo alıp kendine dikkat etmeyip sonra da beğenilmeyince laf edilmesini hiç sevmem. Şimdi, eğer bir insan kendini şişman halinde seviyosa, kendini öyle beğeniyosa hiçbir sorun yok. Ama hem şişman halini sevmeyip, hem ilgi görmediği için hayıflanıyosa ona tek şey söylerim "e yeme o zaman da zayıfla". İnsan dediğimiz bu hayvan türünün belli bir ideal kilosu var. Ben 186 yım ideal kilom 75-80 falan. Sen 160 sın ideal kilon 50-60 falan. Vücut kitle indeksi. Çok kilo da sağlıksız çok zayıflık da. Vücudunu şişman sevmiyosan seveceğin hale getir.

Sözlerim sana değil bu arada şahsi algılama. Genele sesleniyorum.

0|0
    0|0
  • Yakın bir arkadaşım vardı biraz kilolu ve iri yarıydı dışarda gördüm sırtına vurup naber pehlivan ehe ehe dedim seni yerim zıçmam dedi o geldi aklıma:/ neyse kiloluyum zayıfım çirkinim diye kendini ayrıştırmamalı insna ilaveten bu insanları ayrıştıranında mk:/

0|0
    0|0
  • yüz insanın elinde bir durum değil boyda anlarım ama kilo insanın elinde istersen zayıflayabilirsin hem nasıl istiyorsan öyle kal milleti takma dış görünüşümden dolayı kim ne demiş umursamam agzı olan konuşuyor ne yaparsın inan ben bazı güzel kızlara çok çirkinsin dedi alınganlık yapmadı kimi teşekkür dahi ediyor

0|0
    0|0
  • Tip olarak güzelsin bence. İnsan sevdikten sonra tüm sorunlar birlikte aşılır demekki daha ruh eşine denk gelmemişsin böyle düşünmene üzüldüm. Sonradan kilo aldığı için bırakmazdım benim için en çekilmez şeyler davranışlardır. Bel kısmıma kadar normal görünüyor demişsin. Eeee ne demişler yemeğin salçalısı kadının kalçalısı umursama gitsin. Seni seven olduğu gibi sevsin zaten diğerlerinden zayıf da olsan kilolu da olsan zengin de olsan fakir de olsan bir fayda gelmez.

0|0
    0|0
  • her zayıf güzel değilse her kilolu da çirkin değildir, ben şahsen kilolu bayanları tercih ederim daha sempatikler kasıntı değiller, bu kilolu olmak kötüdür fikri ticari amaçlıdır ve insanların bilinç altına bunları reklam yoluyla yerleştirirler, amaçları ise çeşitli "kilo vermeye yardımcı" besinleri satabilmektir, meselan senin gibi armut tipi vücudu olan kadınların elma tipi vücudu olan kadınlardan daha sağlıklı olduğu bilimsel bir gerçektir. O yüzden ye iç eğlen şükret...

0|0
    0|0
  • Yuh ebesi

0|0
    0|0
  • kilo önemli değil önemli olan insanların dar görüşü kimsede demez ki arkadaş olalım sevgili olalım eğer bir sıkıntı varsa beraber çözeriz ona yardımcı olayım kilo vermek isterse destek çıkıyım diyen yok olsa da bu sefer karşı taraf yanlış şekilde anlıyor yani insanlar birbirlerini anlamak yerine birbirlerini anlamamak uğruna çaba sarf ediyor

0|0
    0|0
  • aşık olduğum hatun zayıfla öyle gel derse bekle anam ekimde anca gelirim derim:)))
    über şişkoyum ve dış görüşleri pek takmam.
    aşık olacağım zaman da zayıf şişman diye bakmıyorum

0|0
    0|0
  • Ne çok takmisin sen buna ya her açtığın soruda 109 kiloyum 109 kiloyum 109 kiloyum
    Bu ne ya yeter anladık offffff 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 jdjskdkskdjsksjdjsjdjsjsjdjdjajdjdjsjsjd

0|0
    0|0
  • Kendim kilolu biriyim ve hiçbir zaman kilolu biri ile birlikte olmak istemedim. Kendi kilomdan nefret ettim kilosu olanlardan da öyle. Zayıflar da yanaşmadı bana. Öyle yalnız kaldım gidiyorum alskmdalskmd

0|0
    0|0
  • Kilolarından bu kadar şikayetçiysen spor yaparak 3 ay sonra inanılmaz bir değişim yaşayabilirsin, bence boşa kafana takıyorsun

0|0
    0|0
  • Evet öyle ama biliyorsunki günümüzd görsellik önemli bu bir,
    İkinci olarak ise kilolu olmak tembelliktie ve günahtır eğer bir hastalıktan ötürü dwğilse

0|0
    0|0
  • Kiloyla duygu oranı yapmışsın çok saçma olmuş. Çoğu kilolu insan, çok zayif vb zaaflari olan insanlar etraflarinca sevilmek ister ve sempatik sevecen davranirlar. Psikolojinin ağır tespitlerindendir. Soruna gelince. Güzelliğin on para etmem bu bendeki aşk olmasa diye türkü var mesela. Aşk bu belli olmaz o işler

0|0
    0|0
  • halbuki çok güzelmişin yazık olmuş hatuna

0|0
    0|0
  • herkesın fıkrı farklıdır ama bence dıs guzellıkden oncelık kalbın guzellıgı onemlıdır guzellık gecıcı bırseydır ama kalbının guzellıgı her daımdır

0|0
    0|0
  • Herkez sevilmeyi sevmeye hak eder bunun bence dış görünüş ile cok ilgili degil ama insanlarin bazıları dis görünüşe cok önem veriyor

0|0
    0|0
  • Rabbim uçak kazası vermesin ne diyim

0|0
    0|0
  • olayın şişmanlıkla ilgisi yok. ama paralel nedenleri var

0|0
    0|0
  • Ama sen çok güzelsin prenses

0|0
    0|0
  • böyle sevenler de var.

0|0
    0|0
  • Maalesef istemezdim.

0|0
    0|0
  • asla düşünmem kendimle

0|0
    0|0
  • Onlarin kalbi var

0|0
    0|0
  • Bizim arkadaş kilolu bayan seviyor istersen seni onunla tanistirabilirim :)

0|0
    0|0
  • bulunmaz hint kumaşı 109 kg ne çiğner beni varya

0|0
    0|0
  • abla boş ver aşkı meşki dayan yemeğin gözüne

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Canım kimse senin kalbinin güzelliğine bakmaz, beyninin güzel olması da umurlarında değil. Sen kiloluysan seni görmezden gelecekler veya acıyacaklar veya işte laf sokacaklar falan...
    Ne zaman kilo verirsin o zaman sen neymişsin çok güzelmişsin derler.. Bakkalda markette snin olduğun tarafa bakmayan kasiyerler, gözlerini senden alamaz...
    Böylece insanların ne kadar şekilci olduğunu anlarsın. Ha bu arada seni şu an bulunduğun halinle seven birini bulursan onu mutlu etmek için elinden geleni yaparsın. Yoksa da zayıflayınca seni daha öncesinde tanımayan birini bulursun...
    Herşeyden önemlisi sağlığın ve kendini mutlu hissetmen. Önce kendini düşün

0|0
    0|0
  • Guzelsin bosver.. istersen kilo verirsin.. seni seven kalbini sevsin... bende biraz kiloluyum ama cok dert etmem.. kolay kilo veriyorum. ama su anki gibi yakismiyor kiyafetlerim.

0|0
    0|0
  • Çoh güzelsin

0|0
    0|0
    • 1ay

O senin guzelligin canimbenim💕😊

• 1ay

😘😘 senin açından dert ediceğini sanmıyorum çünkü çok güzelsin , bunu yadırgıyacağına sana şükür etsin 😍🙏🏻🙏🏻

• 1ay

Oy guzelimm☺️💕 cok tesekkur ederimm 💋💋

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...