"epilasyon günah" fazla zihniyetsizce gelmiyor mu size de?

trabzon'da epilasyon broşürü dağıtan kadınlara saldırmış ''ahlaklı erkeklerimiz'' epilasyon dinimizce günahmış. kadınları döverek hadlerini bildirmiş erkeklerimiz. aynı kişiler eşine, sevgilisine bacak kılını almayınca laf eden, kadın bıyığını almadığında ''aa erkek misin, gidip bıyığını al'' diye dalga geçen kişilerdir kadını kendi kafalarında yarattıkları güzellik kalıplarına sokmaya çalışan, her türlü baskıyı hak gören erkekler, sokakta bir araya gelince de kendilerini namuslu zannedip yine kadınlara saldırıyor. epilasyon günah ama karşımda da harika bir bedenin olacak! yapmazsan hakaret, yaparsan kötek! kadınlar üzerinden inşa ettiğiniz ERKEKliğiniz batsın.

0|1
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi kıl almak ile hiç çıkmaması arasın da ne fark var. Hatta kolaylık. Niye günahmış ki anlamadım ben.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• böyle erkeklerin de zihniyeti de yok olsun komple

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• bir Trabzonlu olarak hazmedemedim ve araştırdım

Trabzon'da bir epilasyon merkezine ait broşürlerin dağıtılmasına tepki gösteren bir kişinin tabancayla rast gele ateş etmesi sonucu 2'si kadın 4 kişi yaralandı.

tek bir arıza kamilin yaptığı saldırıyı , çoğul olarak kullanma küfredicektim etmiyorum , araştırmadan sorma cık olmadı , bu sinirimi geçirmedi

araştırmadan sorma kodddumun motoooru

işte bu

0|0
    0|0
    • 1ay

2’si kadın 4 kişi yaralandı.

Olay saat 15.40 sıralarında, Kahramanmaraş Caddesi Sanat Sokağı’nda meydana geldi. Bir epilasyon merkezine ait tanıtım broşürleri dağıtmak isteyenlerle sokakta bulunan çay ocağında oturan BIR GRUP arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine görgü tanıklarına göre, "Bunlar dinimize aykırı. Bunları dağıtmayın, bizi rahatsız etmeyin" diye bağırarak tepkilerini dile getiren gruptan kimliği belirlenemeyen bir kişi, tabancasını çıkararak 4 el ateş etti.
      OLAYI CIKARAN TEK BIR KISI DEGIL. BURADA BIR COK ERKEK YORUM YAPTI, KI IYI YORUMLAR.. SENDEN BASKA ÜZERINE ALINAN OLMADI. saygılı bir şekilde görüş bildirdigin için teşekkürler, iyi günler.

• 1ay

özür dilerim kaynağın sadece başlığını okumuştum kusura bakma iyi geceler

www.cnnturk.com/.../epilasyon-brosuru-dagitanlara-silahla-saldirdi-4-yarali

• 1ay

rica ederim.

• sen dine mi saldırıyorsun erkeklere mi belli değil. dine saldırıyorsan bir şeyin günah olmasına Allah karar verir. bunun içinde boşa yormuşsun kendini. istediğin kadar zihniyetsizlik deyin Allah seni yarattığı gibi milyarlaca insan yaratmış. eğer erkekler ise karısına dinin gereği gibi baskı yapması normaldir. ben de içki içsem ailem karışır. içki parası olmayana gidip para vermez. sen hedefleri içiçe geçirip tek bakış açısıyla delmeye çalışmışsın. biz de enayiyiz ve düz mantık aa kız haklıymış diyip günah değil sanacaz. ya da aa tüm erkekler evet kıl için alay eder ama epilasyon yapanları döver sanacağız öyle mi.. sen üni de 500 kişi içinde yaşamadın sanırım. sen burada kendini yırtsan da boş

0|0
    0|0
    • 1ay

zihniyetsizlik diye savunduğum bak tam olarak bu. herşeyi kendi kafanızdakine göre sekillendiriyorsunuz öyle değil mi? beni de dinsiz yaptınız. çünkü gerçek olanı görmek istemiyorsunuz belirtmek istediğimin dışında bir ana düşünce yarattın ve dinsiz yaptın :)

• 1ay

böyle bir düşünceyi destekleyen kişi benim açımdan zihniyetsizdir. sözlerimde dine saldırmış bir hava olduğunu sanmıyorum. benim dinimi, ırkımı sen tek değil, kimse sorgulayamaz arkadaşım. Böyle bir algı yaratmayın lütfen. yorum için teşekkürler.

• 1ay

hadi geri bas! çok tatavacısın anlaşılan.

• Trabzon, Türkiye nin en sorunlu birkaç ilinin başında geliyor. O yüzden ne yolundan geçerim ne suyundan içerim.

0|0
    0|0
  • Şu kadınlar ımız ın değeri ni bilelim artık bu yobazlık nerden geliyor

1|0
    0|0
  • Haber kaynağı olmadan bu tarz soruları yanıtlamak saçma olur, kaynak belirtmelisin

0|0
    0|0
    • 1ay

internette bir cok haber sitesinde fotoğraf ve içeriğe ulaşabilirsiniz.

• 1ay

Tamamda yavrum sen bir link koyacaksın ki buraya bizde önce haberi izleyip sonra yorum yapıcaz bu iş böyledir

• 1ay

samimiyetine dikkat edip öyle konusursan sevinirim. benim bildirme şeklim bu hoşuna gitmediyse yapmayacaksın yorumunu da.

• dine kıl tüy karıştıranlar işte halbuki dinle hiçbir alakaları yok
    hacının hocanın uydurması saçma sapan hurafelerle kendilerine bir din yaratmışlar ona göre yaşıyorlar

0|0
    0|0
  • epilasyon günah mı? :D memleketim insanını bu yüzden sevmem ne kadar cahil varsa hepsi orada eski trabzon halkı değil hepsi köyden inme. Ama şöyle bir şey var kız dediğin bakımlı olacak bacaklarını kollarını alacak. Ben ne trabzonu ne trabzon insanını severim trabzonlu olmama rağmen

0|0
    0|0
    • 1ay

yok hayır bölge şehir fark etmez insan, herseyden önce insan. maganda her yerde var.

• 1ay

genelleme yapmayalım yine de :) yorum için teşekkürler.

• 1ay

öyle öyle neler var neler rica ederim :)

• Nefes almak bile yakında günah olucak

0|0
    0|0
  • Günahı bilmiyorum da kanser yaptığını duymuştum

0|0
    0|0
  • Resmen arap ülkelerine döndük geri kalmış yobaz bir zihniyet var ne yazıkki.

0|0
    0|0
  • Dini bilmemekten kaynaklanıyor hep bunlar. Cehalet işte.

0|0
    0|0
    • 1ay

dini bilmemek değil bu. suçu işleyip işleyip dine yormak bu. kendini temize çıkarmak bu. başka bir şey değil..

• 1ay

âlâkası olmayıp din üzerinden bir çok şey aklandı bu ülkede. sorunda bu. (anlatmaya çalıştığım)

• 1ay

İşte ortada kitap varken hala doğru olanı yalancıların dediğinin kabul edilmesi sorun. Bu ülkede s.. kiş bitmez.

• Gerçek İslam Bu Değil <3

0|0
    0|0
  • Şeref yoksunu insanlar orda çıkıyor hep, doğudan daha beter orası lanet olsun böyle zihniyete

0|0
    0|0
    • 1ay

konunun doğuyla ne âlâkasi var. ben de doğuluyum hiç böyle bir şey ile karşılaşmadım. özgür bir bölge bu olaylar orada olmaz. yorum için teşekkürler.

• 1ay

Bende doğuluyum demek istediğim Karadeniz, doğudan daha pis bir yer ismi çıktı doğunun sadece.

• 1ay

pardon. yanlış anlamışım o zaman.

• Günah münah beni ilgilendirmiyor. Görüntü kirliliği oluşturan tüylerim varsa aldırırım

0|0
    0|0
  • sıyırdı bu millet. sorsan hiçbiri namaz kılmıyordur..

0|0
    0|0
  • O erkeklerin yaptığı yanlış. Ama yapmışlar geçmiş artık. Diger konuya gelince. Epilasyon, kaş alma, dövme hatta jiletle tıraş bile mekruhtur.(sahih hadisle sabit).

0|0
    0|0
    • 1ay

yapmışlar geçmiş diye bir şey yok. baş kaldırılmalı ki bu tur bir şey daha yaşanmasın.

• 1ay

Ben sana savunma demiyorum bu kadar çok dertlenme diyorum

• 1ay

gerekli..

• Epilasyon değil. başkasına açıp yaptır mak günah

0|0
    0|0
  • Hangi şerefsiz bunu yaptı

0|0
    0|0
  • Günah olsa temizlenin uzatmayın denilmezdi

0|0
    0|0
  • Ona bakarsan sıçmakta günah sıçmasın onu diyenler :D Herşeye bok atmak diye bir tabir vardır ya işte o herşeye atıyorlar artık kadınlarla ilgili, çnkü algılar değiştirliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Epilasyon günah ama dayak serbest ellam,

0|0
    0|0
  • Aynen terbiyesizlik sonuçta harçlık alıyorlar onlar dağıtarak

0|0
    1|0
  • bu tarz cahil insanların dediğini takıpta ah günah mı değil mi diye tartışmak yahut yorum yapmak yersiz olur. belirtmek isterim.

0|0
    0|0
  • Batsın.

0|0
    0|0
  • epilasyon gunah miymis? insanlar birilerini dovmek icin bahane ariyor

0|0
    0|0
  • Pislikler

0|0
    0|0
  • Günah değil