Taktigim muska beni korkutuyor?

hocam birkac gün seni rahatsiz edebilirler korundugun cisimler. onlardan korkup sakin muskani cikarma demisti. bunu daha önce de yasamistik ve 3-4 gün sonra rahat etmistim. su an yeni bir muska yazildi (tamamen dua ile büyü falan yok) ve benim elim ayagim titriyor böyle intihar düsünceleri geciyor aklimdan. birileri benimle güzel seyler konusabilir mi kimseye acilamiyorum bu konuda ne olur.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bak Kuran ı Kerimi 4 kere bitirmiş biri olarak ve bu hislerle sürekli boğuşan biri olarak sana şunu söyliyim bu tarz hislere düştüğünde ilk yapman gereken kalkıp abdest almak olsun al abdestini sonra ne yapıyososan devam et artık dizimi izlersin yemekmi yersin gezermisin sana kalmış. Gerçekten bir rahatlama hissi verir sana ferahlatır seni ve şunu da sakın aklından çıkarma o elim ayağım titriyor diyorsun ya intihar hissi geldiğinde kalbin eminim ki normalden çok daha şiddetli atıyordur ve bu seni daha da heyecanlandırıyordur. Öncelikle sakin ol o el ayak titreme kalbin atışı falan intihar hissinden değil vücudun yaşamak istemesindendir. Çünkü onlar vücudun tehlike anında kendini savunma biçimidir kan akışını düzenlemeye vücüd ısısını ayarlamaya çalışır yani sen her şey kötü olacak diye düşünürken vücudun her şeyin iyi olması için savaşır bunu hatırlayınca zaten ne kadar güçlü olduğunu farkedip o hisleri çok rahat yenebilirsin :) Varsa sormak istediğin herhangi bir mesaj ya da açıklama yeterli gelmezse mesaj atabilirsin bu konuda hassasım çok çektim elimden geleni yaparım.

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok doğru demişsin bence bunu yap faydasını görcek sin ve dua oku buda önemli 😊😊

En İyi Kız Görüşü

• Çok saçmasınız cinli mi dolu bu site ya? Öyle bir şey yok diye diye çatladım. Siz bıkmadınız. Tamamen psikolojik şu an yaşadığın şey.

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasıl yok KURAN'da yazıyor.

• 1ay

Kötü alışkanlıkları olanlara ne demeli peki hadi psikolojik sorunları olan hayal görüyor peki sürekli kumar oynayan alkol alan adamda mı hayal görüyor?

• 1ay

@Stinksy Kötü alışkanlıkları olanların böyle bir durumla karşılaştığını duymadım. Ki öyle bir şey de varsa o insanların çok normal olduğu söylenemez. Hangi akıllı insan yapar bunu?

Erkekler Ne Diyor 13

• korkma onlar sana zarar veremezler.
    sen inancli ol.. gercekten sana zarar veremezler..
    zaten korunma. duasini yapmissin gonlun rahat olsun hepten.

1|0
    0|0
    • 1ay

Allah razi olsun abicim

• 1ay

hepsini okudum birkac tane baska daha okudum cok tesekkürler daha iyiyim <3

• 1ay

bu durumda hissedersen kendini hemen oku.. ozellikle bu uc sureyi.. sabah ve aksam ucer tane okursan korkudan emin olursun.. sevindim kendini boyle hissetmene..

• Hamama gidiyorsan terlemeyi göze alacaksın.

0|0
    0|0
  • Muska falan yalan dolan

0|0
    0|0
  • Takma

0|0
    0|0
  • dua ile yazılmış ise sen inanmadan bir işe yaramaz zaten

0|0
    0|0
    • 1ay

inaniyorum tabii ki ama muskayi cikarmam icin korkutuldugumu da biliyorum

• Böyle ponçik filmler felan izlemeyi dene. Belki iyi gelir

0|0
    0|0
  • Yapman gereken bildigin duaları oku ya da bir kağıda yaz ve yat aynı şey

0|0
    0|0
  • Sende çıkarıver bir zahmet

0|0
    0|0
  • Noldu ki

0|0
    0|0
  • muskalara inanmayın yaa yok türbe bilmem ne hurafe bunlar.

0|0
    0|0
  • korkam korktugun anda besmele çek hepsi kaçar

0|0
    0|0
  • korklacak bırsey yok vesveseye gelme oku bir ayetel kursi

0|0
    0|0
  • bak o dogru yazilmamis bir tilsimsa sana cok zarari dokunur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1