Ben safkan Türk'üm diyebilir misiniz?

Ben safkan Türk'üm diyebilir misiniz?

Ben tamamen Türküm diyebilir misiniz?
Gercekten Allah in bahsettiği o muhteşem ırktan olabiliyor muyuz? Hadi tartışalım !
Nedir Türk olmak? Bugune kadar Türklügüne yakışan ne yaptın mesela?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Fiziksel özelliklerimden ve bikaç farklı delilden dolayı Türk olduğuma eminim. Ama bunu üstünlük sebebi olarak görmüyorum. İnsanlar eşittir. Üstünlük sadece takvadır

1|0
    0|0
    • 1ay

Tabiki üstünlük sebebi değil. Mesela hangi deliller bunlar?

• 1ay

👍🏻👍🏻

En İyi Kız Görüşü

• Keşke daha çok Türk olabilsem

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben diyemem tipten anlaşılır 😂😂

1|0
    0|0
  • Safkan Türküm 😊

1|0
    0|0
  • dünyada hicbir insan yüzdeyüz bir ırkın mensubu değildir bunu araştırmacılar testler aracıyla ortaya cıkarmıştırlar :)
    yinede osmanlı torunuyuz demek şerefdir

0|0
    0|1
  • Türküm amma ırkı yüceleştirmiyorum, soykırımcılar dışında diğer milletlerden farksızız hatta çok salağız

0|1
    0|0
    • 1ay

Bugune kadar soykırıma magruz kalan bir cok toplumdan biriyiz bence.

• 1ay

Kesinlikle, Altay dağlarında eski türk yazılarında slavyen kızlarının sizi kandırmasına izin vermeyin yazılmış, gel gör şimdiki duruma, türk erkekleri gitmiş rus kızlarının kölesi olmuşlar resmen, uyanma vakti çok geldi geçiyor bile, gerçek kimliğe gerçek topraklarımıza sahip olma zamanı

• 1ay

Kalk o zaman kardesim.

• safkan ırk diye bir şey yok
    olması mümkün değil
    ama yinede %100 türk olsam bile bundan gurur duymazdım çünkü ırk ile artislik yapmak, yüceltmek, havalanmak dünyanın en aşağılık şeyidir
    muhteşem ırk diye bir şey yoktur

0|2
    0|0
  • safkan türküm evet..

1|0
    0|0
  • Türkçülük ve sunni islam bu ülkenin başına bela 2 hastalıktır. Bunlardan birine aidiyet duymak gurur verici bir özellik değildir.

0|0
    0|1
    • 1ay

Ve bunu soyleyen tam olarak ne oluyo?

• 1ay

Islamiyetin icine sosyalizmi temel aldigini biliyosundur o zaman yani cogu seyi kabul ediyosun ama birisine bagli kalmiyosun oyle mi?

• 1ay

Benzerlikler birçok inanç ya da ideoljide olabilir. İnsan ve fare genomu da çok fazla benzeşir.. Ama asla aynı değiliz sonuç itibarıyla. Sadece evrensel insani değerlere bağlı kalmak benim için yeterlidir.. Fazlasına neden ihtiyaç olsun ki?

• Tabi ki Türküz lakin tamamen safkan olduğumuzu sanmıyorum varmıdır elbette vardır, lakin çoğu kesim melez devşirmedir lakin damarlarımızda gezen o kudretli kan orjinal mi dersen evet kesinlikle. Ayrıca çoğu kesim Türk olduğunu unutuyor ne yazık ki. Kan kokusu almamız lazım biraz bizi diriltmeleri lazım. Savaşmamız feth etmemiz, dünyaya tekrar nizam vermemiz, Yüce yaratıcının emrettiği kutsal dinimizi yaymamız lazım. Türk olmaktan gurur duyuyorum. Tanrı Türkü korusun ve yüceltsin

0|0
    0|0
    • 1ay

Türklerin ilk inancı nedir biliyomsun?

• 1ay

Tabi ki var. Gök tanrı inancında içki içmek serbestti Kadın şamanlar vardı. Ve Tengrinin bir sözü kitabı emirleri insanları doğrudan kendi sözleriyle yönetebileceği yazıtları yoktu. Lakin Dinimize baktığımızda bizim Kuranımız var Allahın doğrudan sözleri bizi yönlendirdiği emirler yazıtlar vardır. Ayrıca tengri inancında peygamber yoktur ve tengri dininde ahiret dediğimiz kavram yoktur insanlar cennet ya da cehennem diye bir şey bilmezlerdi bu konuda şöyle bir inanç sahibiydiler öldükten sonra çocukları aracılığı ile yaşamlarını sürdürürlerdi 7 nesil boyunca sülalesinden sorumlu olarak yaşama devam ederlerdi. Lakin baktığımız zaman bizim dinimizde böyle bir şey yok

• 1ay

Aşağıdaki soysuza ve ırkına zamanında soy kırım yapmalıydık. Korkak bunların alayı hemen engellemiş :)

• Kürdüm ben

1|0
    1|1
  • Bilimsel olarak saf ırk diye birşey günümüz dünyasında kalmamıştır aslında bundan yüzyıllar önce bitmiştir.

0|1
    0|0
  • Çok sükür öyleyim :)
    Ecdadımın geçmiside öyle gidebildgim yere kadar gittim ve tamamen ırkım orginal soy adım'da öyle cok sükür :)

0|0
    0|0
  • kürdüm kürt olmaktan gurur duyuyorum

0|1
    0|0
  • Hangi ayette Türkler muhteşemdir diye bişey yazıyor?

Allah'ın ayetlerini yalanlayanlar ve peygamberleri haksız yere öldürenleri elim bir azap ile müjdele. onlar için artık bir kurtarıcı ve dost yoktur.
    Ali imran süresi 21. ayet

1|0
    0|0
    • 1ay

Ayrıca birde kuran da bahşediyor demedim gibi komik bişey söylemişsin hayırdır sana vahiy ile mi bildirdi?

• 1ay

Tekrar okudum şimdi oldu.
      Anladım kusıra bakma

• 1ay

Ve cevap veriyorum sıfırdan.
      Türk insanlarını çok seviyorum gerçekten çok güzel insanlar ama kimseden üstün falan değiller.
      Ayrıca
      Ben Arap bir ailenin evladıyım Türkiye vatandaşıyım ama Türk değil ARABIM
      ELHAMDULİLLAH

• Türküm diyemem değilim zaten

0|1
    1|0
  • Hayır cerkesim sak türk diye bşeyde yoktur

0|1
    0|0
  • Allah'ın Kuranda bahsettiği ırk olduğunu düşünmüyorum ama saf kan Türküm.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kur'anda bahsediyo demedim zaten ki.

• 1ay

Peygamberimizin bir hadisinde çekik gözlü savaşçı göçebe bir milletten bahsediyormuş. Hz. Ömer iranı fethederken o milletle aramızda sınır kalsın onlar bize dokunmadıkça bizde dokunmayalım bu yönde bir hadis duymuştum.

• Ayyıldızlı bir türküm.

0|0
    0|0
  • şükürler olsun türkoğluu türkümmmmmm
    ne mutlu türküm diyene

0|0
    0|0
  • sana verılen emirlerine getırmen yeterlı degılmıdır sızce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır demiyorum. İnsan olmaya çalışıyorum diyorum her şeyden evvel ben kendimi her ırka mensup olarak görüyorum bu dünyaya ait bir parça olarak ayrıca Allah Beni İsrail ırkını da fazlasıyla övmüştü bunun üzerine helak edilişleri fazla uzun sürmedi demek ki insan olabilmek meziyet. Resimde görünen hayvan ürkütücü ayı mı yoksa :(

0|0
    0|0
    • 1ay

Bozkurt görüşüne saygi duyuyorum.

• 1ay

😊 ayı deyince bir an şaşırdım.

• 1ay

:) gözler bozuldu iyice ahanda şimdi bir randevu alırım göz polikliniğine :)

• Hangi ırkın bir diğerinden üstünlüğü var? Bende bu faşistleri anlamıyorum alenen ayeti inkâr yahu. Ben Türküm, ama Kürt de olabilirdim, Arap da, Afgan da. Ne olursam olayım önce insanım. Bunu seçme şansımız mı var ki övünelim?

0|0
    0|0
  • Saf kan olduğumu bilmiyorum. Çoğunlukta değildir zaten hem önemi yok ki. Ben bu ülkenin ekmegini yiyorum. Kendini türk gören herkes türk değil midir?

0|0
    0|0
  • Demiyorum cokta tis ya bos meseleler

0|0
    0|0
  • derim knk

0|0
    0|0
  • Türküm

0|0
    0|0
Yükleniyor...