Bu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı çok korkunç değil mi?

Bir fotoğraf her şeyi ortaya çıkardı. Eşini çok özleyen koca, karısını görür görmez fotoğrafını çekti çünkü onun yatakta ne kadar sevimli oturduğunu düşünüyordu. Sonra hiç tahmin edemeyeceği bir şey oldu.20 gün boyunca şehir dışında olan koca eve döndüğünde karısının fotoğrafını çekti ve acı gerçekle tesadüfen karşılaştı. Gördüğü detay onu şok etti. Yatağın altında bir göz ona bakıyordu.Bu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı çok korkunç değil mi?Esrarengiz kişi eşinin onu aldattığı adamdı. Karanlıkta bakan ve görünmeyeceğini düşünen adam flaşın patlayacağını hesaba katmamış sonuçta fotoğrafta yakalanmaktan kurtulamadı.
Aldatılan koca eşine boşanma davası açtı ve fotoğrafı da kanıt olarak sundu.Bilmiyorum ne düşünüyorsunuz bence çok korkunçtu. Çünkü karısı adamla kocasını öldürebilirdi de.

• Kadınların sebepsiz yere şirinliklerine güven olmazBu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı çok korkunç değil mi?
    9% (1)30% (3)19% (4)Oy Ver
  • Bu hayatta kimseye güvenmeyeceksinBu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı çok korkunç değil mi?
    82% (9)60% (6)71% (15)Oy Ver
  • Daha farklı düşünüyorumBu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı çok korkunç değil mi?
    9% (1)10% (1)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay galiba cevap yok soruma

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Knk Eğer bir kişi evliliği taşıyamıyorsa evlenmesin ya da boşansın kimsenin masum hayallerini hayatını yok etmeye mahvetmeye hakkı yok bence Şu görüntü insanları şizofren eder😊😎

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• hayalet deseymiş belki inanırmış :D ben fotoda ilk göremedim adamı helal olsun iyi göz varmış adamda

0|1
    0|0
  • vay be daha neler gorecez

0|1
    0|0
  • Karısı niye adamla kocasını öldürsün

0|1
    0|0
Yükleniyor...