Kapat

Ben küçükken bir keresinde... Boşluğu tamamlar mısınız 😂?

Boşluğu tamamlar mısınız? 😂
Ben küçükken bir keresinde birini seviyordum çocuk aklıyla 😂 okul çıkışında evini öğrenmek için çocuğu takip etmiştim. Bir baktım akşam olmuş. 😕 Babamla annem beni dövecek polise bile haber vermişlerdir şimdi diye sokağın köşesinde bayılmış numarası yapmıştım. 😕😂😂 annem beni aramaya çıkmış. Beni bulup üstüne dövmüştü 😞🙈😂😂😂😂😂
Ben küçükken bir keresinde...... Boşluğu tamamlar mısınız 😂?

#Edyline
#şövalyem
#ıamafraidtoloseyou

0|1
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Alisveris merkezinde kayboldum babamlarda guvenlige gitmis bir guvenlik geldi babanlar bekliyo gel gorurin dedi adama yalan soyluyon pij cuktur git dedim adamin anasini avradini birakmadim zorla goturdu beni

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 6. sinifin son aylarinda sinifta popüler bir cocuk vardi 12-13 yaşındayiz. Bu çocukta populer bir kızla cikiyodu seviyolardi birbirlerini sözde cocukluk işte
    Ben 6. sinifin sene sonu karne günü akşamı cocuga mesaj attim Sen o kizla ciksanda ben seni seviyorum dedim
    Ertesi gün karne günü
    Ben çocuğu gordugum yerde kaciyorum felan oda yanima gelmiyo tabi. tipi değilim çünkü
    Neyse bunun kız arkadasi yanima geldi ondan uzak dur unut onu frlan dediler. Neysee ben utandim baya ondan 5-6 ay sonra unuttum sanırım
    :)

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

• ölmüşüm gelmişim tekrar sonra bida sonra bida

1|0
    0|0
  • Abimin gözüne kaynar çay dökmustum abimin gözüne yumruk atip morartmıştım

1|0
    0|0
  • akvaryumun içine işedim 2 balık öldü :D

1|0
    0|0
    • Ayy vicdansız zalım 😭😭😭

• Çocuktum yahu :D
      Daha neler yaptım neler. Benim annem o kadar vicdanlı ki bana elini bile kaldırmadı başka bir kadın olsa beni cami avlusuna bırakıp terk ederdi. Annem bir aralar sinir hastası oldu onun da sebebi benim. Aşırı yaramazdım evde kırılmadık cam bırakmazdım. Yoldan geçen adama bile laf atardım. Ama büyüyünce değiştim hele 9-10 yaşlarıma gelince çok akıllı biri oldum. Eskisinden eser yok :)

• Oha ya benim annemde ablam öyle diye çakmakla yakmış 😂😂😂 dksk sende haketmişsin bence. Yazık kadına. Bişeyde yapmamış.
      Küçükken uslu olanlar büyüyünce azıyorlar küçükken yaramaz olanlar büyüyünce akıllı oluyorlar zaten😂😂

• Bende küçükken Cüneyt ARKIN a özenip Kara Murat misali 3. kattan atlamıştım :D

2|0
    0|0
    • Oha ölmedin mi 🙈😂😂😂😈

• Aferin kapattın iyi ettin😂😂

• Yav bak hele yavvv :D

• Anaokulunda küçükken bir kızla saklambaç oynardık montumu asardı gelince 😄

1|0
    0|1
  • küçükken demıssınde hala küçüksün asfdascdhga wd

1|1
    0|0
  • Ya 😂😂😂😂😂 senin hikayenin üzerine bir şey anlatılmaz bence her şeyi zirvede bırakmak lazım 😂😂

1|0
    0|0
  • Altıma işemiştim 😔

1|0
    0|0
  • küçüklügümü illa hatirlatacaksiniz yani...

1|0
    0|0
  • Ebruya epey yüklenmiştim

1|0
    0|0
  • Evi yakmıştım :D

1|0
    0|0
  • Ben küçükken bir keresinde Yürüyordum...

1|0
    0|0
  • unuttum :D

1|0
    0|0
  • bisiklete viraj veriyim derken kafamı apartman duvarına çarptım, o gün bugündür böyleyim...

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Tavuk kacirmistim çok tatlı pofidik kahverengi paçali bir tavuktu
    Sonra bir gün yine çok yiyorum kustum haliyle benim kusmugumu yediğini görünce çok midem bulandı tiksindim tavuktan sonra da kesip yemiştik sevmiyorum diye 😛

1|0
    0|0
    • Ayyy 😂😂😂🙈🙈 ahah bu kız manyak. 😂😂 afiyet olsun knk

• Balkona çişimi yapmıştım niye diye sorma bilmiyorum 😅😅

1|0
    0|0
  • Buyuyunce erkek olucaz saniyodum kanki 😂😂

1|0
    0|0
  • Annemin yıkattırdığı halıya sıçmışım

1|0
    0|0