Azerbaycanlı erkek Türk kızı?

Azerbaycan Türkü ve Türk kızı anlaşabilir mi? Azerbaycanlılar nasildir eşleriyle araları falan nasildir? İzmirliyim
Kültürleri falan yazın işte ne biliyorsanız

0|0

En İyi Kız Görüşü

• ataerkiller ama baskıcı değiller. mesela bir kadın diğer erkeklerle canımlı cicimli konuşabiliyor, istediği gibi giyinebiliyor.. çocuğa çok önem veriyorlar bu yüzden ülkede kadınların sigara içmesi çok yadırganıyor hatta kşr gözüyle bakıyorlar ve dışlıyorlar.. ülke tr nin 20 yıl öncesinde yaşıyor. mesela gence şehrine git, 80li yıllar tr si, 1 satlik uçuşla baküye geç günümüz istanbulundan farksız.. yani sadece baküye önem verilmiş. aşırı kompleksliler çünkü rus bakısından yeni kurtuldular ve o psikolojiyi atabilmiş değiller..

1|0
    0|0
    • İlk 3 cümlen doğru değil. Geri kalan doğru

• @Nükleerteori yerinde gözlemlediklerim sadece..

• Baskıcıyız, kadınlar asla rahat değiller. Mentaliteye büyük önem veriyoruz. İstediği gibi giyinenler ruslar, bizim kızlar biraz değişik giyince hemen bir kulp konuyor.

Ülkenin bu kadar geride olması sovyetler ve şuanki yönetim yüzünden ama inan bana bürokratik işler türkiyeden daha rahat.

Erkekler Ne Diyor 9

• Anlaşamıyoruz biz sizle, tutmuyor arkadaş, kültürlerimiz farklı

0|0
    0|0
    • Yaşadığın problemler neydi soylermisin

• 3 kardeşiz 3'ümüzün türk kız arkadaşı oldu, abim hatta türkle evli.

Yaşanan sorunlar şunlar, bizim yapımız şöyle ki, bizde erkek ilişkide ağır basar, erkeğin dediği olmalı ama türk kızları asi, hırçın, devamlı kavga çıkar. Adetler falan da tutmuyor. Olmuyor yani

• Neden anlaşmasın

0|0
    0|0
    • Turkiye'de bile kültür çatışması çok yasaniyor

• Öyle bir şey olacağını pek sanmıyorum artık karşılıklı saygı sevgi var

• Hiç tanımadım azeri birisini

0|0
    0|0
  • Kadınından uzak dur derdim ama erkegini bilemiyorum.

0|0
    0|0
    • Neden kadınları nasıl ki

• Ama doğru aynı kefeye koymak olmaz😂

• Dedim ya erkeklerini bilmiyorum diye ama gerçekten dizi veya film olur hem güzel hem tatli hemde böyle bir bela görmedim ben inarmısın istanbuldan kaçtim pesime geldi :D
      Ve işin kötü yani Cok zengindi Çevremdeki Çöpcüleride aldıgı hediye ile verdigi paralar ile kontrol edip bana saldiriyordu her sekilde bitirdi beni ve günahsizim :D

• iyidir ahıska Türkleri de vardır içlerinde iyi insanlardır gelinmi alcaniz hayırdır

0|0
    0|0
  • Iyı :)

0|0
    0|0
  • Fazla cahiller wjjw

0|0
    0|1
  • Anlaşabilir.

0|0
    0|0
  • İzmir sen o iş hiç olmaz. Kesinlikle kucumsemiyorum ama çok zor. Anadolu ya da Doğu insanı belki geçinir o derece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• anlaşır

0|0
    0|0
  • Ben de merak ediyorum 😂 Tanıdığım bir tanesi acaba tüm azeri erkekleri böyle çapkın mı diye düşündürmüştü 🤔

0|0
    0|0
  • Hiç bilmiyorum ama açıkçası bende merak ediyorum. Türk erkeğiyle evlenwn cok azeri kadin var ama tersini hic görmedim.

0|0
    0|0
  • Anlasir niye anlasmasin türk sonucta

0|0
    0|0
  • anlasabilirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...