Yavrusunu doyuramayan anneleri görünce ne hissediyorsunuz?

İşe giderken her sabah kucağında bebeğiyle dilenen bir kadın görüyorum. Gerçekten zorda ya da değil onu bilemez kimse ama o bebeğin orda sabahtan akşama kadar aç kaldığını biliyorum. Çok kötü bir durum 😿Yavrusunu doyuramayan anneleri görünce ne hissediyorsunuz?kedilere bak ya 😐

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• Hayvanlara acıyorum ama dilenen insanlara gram acımam yok. Çoğu sahtekar çünkü. Bahçemde de benzer bir kedi ailesi var. Elimden geldiğince bişeyler veriyorum.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zaten göz pınarımın yanında sızdıran bir musluk var sanki gözlerim herşeye doluyor vicdan denen merhamet denen o kısmıma dokunan 😔

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Öyle yapanlar zaten cezasını çekecek bebekleri alet ediyor şerefsizler gerçekten zor durumda olanlara değil. sözüm

1|0
    0|0
  • Valla günde 1 2 kg tavuk döner yediriyorum galiba kedilere :D O kadar çok severim

2|0
    0|0
  • Isırmak istiyorum

1|0
    0|0
  • Üzücü be..

1|0
    0|0
  • Çocugu sadece alet ediyorlar bu işe

1|0
    0|0
  • moralim. bozuldu

1|0
    0|0
  • Önce insanlara yardım edilmeli hayvanların rızkı bir şekilde veriliyor zaten.

0|1
    3|0
  • içim acıdı :S

0|0
    0|0
  • bir az yemek verse hayvan cağızlar esnaf ne kaybeder sevap kazanır

0|0
    0|0
  • Vicdanı olan herkesin hissedeceği şey belli aslında

0|0
    0|0
  • yavrulari tek goruyom anna yavru gormuyom

0|0
    0|0
  • O kadını at skiyle skeceksin. Kaçtanesini zabıtalar ifşa etti. Bende 1 tanesini takip ettim. hepsi yalancı sahtekâr. Olan bebe lere oluyor.
    Şikayet et

0|0
    0|0
  • cocuga yazık gercek ac olan emin ol dilenmeye utanıyor o cocugu kullanıyorlar gir yemek ye diyorsun ben vericem sen para ver diyor

0|0
    0|0
  • Bir Osmanlı padişahı demişti galiba dağlara arpa buğday serpin müslüman memleketinde kuşlar aç kaldı demesinler diye biz böyle incelikten bu hallere geldik bir insanın bir hayvanın karnını doyurmanın verdiği mutluluğu bilse insanlar dünyada aç kalmaz

0|0
    0|0
  • çok üzücü. Suriyeliler gibi berbat bir görüntü içim karardı.

0|0
    0|0
  • Kiyamam ben bunlara😭😭😪😭😪

0|0
    0|0
  • Üzülüyorum 😞 Köpekler ölsün ama 😜

0|0
    0|0
  • İçim sızlıyo daha nasıl anlatabilirim ki :(

0|0
    0|0
  • Kopsun kıyamet gidelim artık burdan diyorum paranın gücün olmadığı yere gidelim artık.

0|0
    0|0
  • Doğurmayacak o zaman.

0|0
    0|0
  • offfffffff speechless

0|0
    0|0
  • Aglarim lan yapmayin boyle seyler,

0|0
    0|0
  • Bu işler için kullanıyorlar çocukları. Acıma duygunuzu sıistimal edip bu işten prim yapıyorlar.

0|0
    1|0
    • 1ay

Emin olamazsın. 1 sene önce bir tane kadın para yerine yemek istiyordu. 1 senedirde yanimda calisiyir. kocasından kacmıs calismak istiyormus ne is olsa yaparim diyormus ama cocugu var diye almiyorlarmis ise. insanlarin hepsi yalanci degil.

Kızlar Ne Diyor 8

• üzücü :(

1|0
    0|0
  • ben o an para da verırım elımde yıyecek varsa onu da çocuğa verıyorum guvenemıyorum yanındakıne belkıde doyurmuyordur çocuğu :((

0|0
    0|0
  • Yaa kıyamam

1|0
    0|0
  • Üzülüyorum :(

0|0
    0|0
  • Şad 🙁

0|0
    0|0
  • Allah kimsenin lokmasinin atigina muhtac etmesin kimseyi