Canınız sıkıldığın da ne yapıyorsunuz?

Aşırı pis sıkılıyorum bu neydir ya :S saatlerce içime sıkıntı çöktü gitmek bilmiyor. Siz canınız çok sıkıldığın da neler yaparsınız?

1|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka arkadas ortamlarıma girmeye çalışıyorum mesela az önce semaver yaptık eve yeni geldim öyle 2-3 arkadasım var aksamları çıkıp kafa dağıtıyoruz dertleşiyoruz geceleride tv de filmlere bakıyorum bişry yoksa duş alıyorum uzanıp müzik dinliyorum oda olmadıysa buraya gelip zaman geçiriyorum can sıkıntısını öyle atmaya çalışıyorum geçiyormu dersen yine sıkılıyorum ama daha az bu arada kanka bana özelden numaranı verde arada wp de filan da konusuruz ya arada dertleşmeye adam arıyom öyle sohbet ederizsen anlatırsın ben anlatırım öyle zaman öldürmeye çalıluruz öylenişte kanka hayat bu kısacası

0|1
    0|0
    • 1ay

Kanka söylediklerinin hemen hepsini yapıyorum ama ne bilim sanırım hep aynı şeyler sıkıldım. bana belkide aksiyon lazım ama bu saatte de ne aksiyonu yarata bilirim kendime :/ numarayı yazıyorum özelden kardeşim.

• 1ay

Eyvallah kardeşim 😘😂

• 1ay

Rica ettim kardeşimm :* :D

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 4

• kitap okuyorum film dizi izliyorum sanada öneririm

0|1
    0|0
    • 1ay

Kitap okudum ama film veya dizi izlemek gelmiyor içimden :S

• 1ay

gelir hocam shameless izle ucu açık dizidir. aksiyon arınma gecesi 1-2-3 izlemen gerekiyor. spartacus scream falan aç izle hocam vikings sardıkça sarıyor

• 1ay

izlicem kesinlikle :) tesekr ederm

• Müzik dinlerim, video oyunu oynarım, dışarı çıkar gezerim ve benzeri zevkine göre.

0|1
    0|0
  • Kendime iş çıkarırım.. Oyalarım yani..

0|1
    0|0
    • 1ay

İş bulamadım kendıme :)

• 1ay

Ondan şüphem yok.. :D

• maçı açtım izlyorum can sıkıntısı işte fener 2 yedi birde :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...