Annem beni sevmiyor?

Kuzenle kavga ettik beni tokatladi yuzumu çızdı hicbisey demedi. Sesini çikarmadi. Ama kjzen kendi cocuklari icin bna el kaldirmasini bildi. Bu olaydan sonra çok iyi anladim sevmedgini. Baska zaman hep tersler. Hastalandigim zaman hic ilgilenmez. Hatta napiyim bnane gber der. Biraz kotu olursam babama aman bari doktra gotur şunu der. Hic sevmiyom seni der. Delii diye cagirir. Ablami sever hep. O memur oldu ya ona kurban ol der. O kadr siddet uygulamisti ablam ona ama o yine onu seviyor. Herkese kötüler bni. Gitsende kurtulsak der. Bni kimse sevmiyor. Sevglim bile sevmedi gitti. Cok mutsuz hissediyorum bir gun bu sehirden gidicem ve buraya adimımı atmicam. Neden sanki hersey bu kadar kotu olmak zorunda miydi?

Güncellemeler:
1ay 22 yasindayim uni deyim..

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Malesef insalar ailesini seçemiyor üzücü bir durum ailen tarafından sevilmemek erkek olsaydın evi belki terk ederdin bu durumda. neyse sabret dogru insanı bul güzel bir aile kur herşey gönlünce olur inşallah

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir anne çocuguna gercekten oyle davranabılırmı ya annelık vasfı ona hıc ugramamıs ya da sen bıseyler yapıyosun

1|0
    0|0
    • 1ay

O zaman abilasına neden iyi davranıyor acaba

• 1ay

Sizlere Sormalı onu Annelikten siz daha iyi anlarsınız

• 1ay

daha önce hiç anne olmadım ama eminimki rabbime smzüm büyük varnasın ben öyle yapmam.

Erkekler Ne Diyor 4

• Yaşın kaç öğrene bilirmiyim

0|0
    0|0
    • 1ay

22 yaşındaysan bu psikolojiyi tamamen üstünden atmış olman gerekirdi Benimde Annem Dediğin gibi geliyordu bana Daha sonra Üniye gidip gelince araya biraz mesafe girdi ve böyle birşeyle karşılaşmadım

• 1ay

22222

• 1ay

anladık 22 olduğunu işte sana çare bulmaya çalışıyoruz

• oku çlş işini gücünü kur

0|0
    0|0
    • 1ay

Yav 3 yil var bitmesine. Calis sinava gir mulakatti derken kac hil geccek 3 yil kolay mi smdiden daraldim

• 1ay

3 yl neki bn okulu bitireli 4 yl oldu sabredin biraz bitiyor yuz vrme anaya

• Hangi şehir

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne yapacaksin hangi sehri oldgunu ya😢 soruya bak

• 1ay

Tepkimi tabiki koydum. Bende ona vurdum yani birbirimizi dövdük. Annem hic sesini cikarmadi uzulmedi de

• 1ay

Annen hakkında bsey demek istmem ama yanls yapms

• sen okumadın mı ev kadını mısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Minnoş bana mesaj at. Herkesin sınavı farklı bu hayatta napacaksın..

0|0
    0|0
  • Anneler sever çocuklarını 🤗 Ama bu kadar insan sevmiyorsa otur bir düşün istersen sorun ne diye

0|0
    0|0
    • 1ay

Usengecim ders calismiyorum ev buz gbi. Haremt edesim yok. Arada iş yapmiyorum. Milelt evisi yapmiyorum diye kıniyormuşmus. Buda is yapmiyorum dye sinirleniyo. Baska onemli busey yok

• 1ay

Ya bu yuzden boyle yapilir mi. Ablam ise elini surmezdi

• 1ay

O büyük sen küçüksün Fark o

• annen mi seni tokatladı?

0|0
    0|0
  • Çocuk musunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...