İnsanlığımıza ne oluyor, bu kadar mı aciz duruma geldik?

İnsanlığımıza ne oluyor, bu kadar mı aciz duruma geldik ?
Manisada kaybolan 3.5 yaşındaki ırmağın komşusu tarafından tecavüz edilip öldürüldüğü cesetinin bir bağ evine gömüldüğü ortaya çıktı.. Şu ekranda gördüğünüz kansız pedofili yaratık herşeyi itiraf etmiş birde kapalı yerden korkuyorum beni polislere vermeyin diye ağlamış... Ya biz ne zaman bu duruma geldik biz gecelere kadar sokakta oynayan nesildik bu insanlara ne oluyor? Bunların hepsi ilişki için mi yani ailesiyle ilişkiye girenler (ensestler), ölülerle ilişkiye girenler, 3.5 yaşındaki çocuga kadar düşen yaratıklar biz ne hale geldik böyle biz sırf bir anlık zevk için ne hale geldik böyle bu kadar mı kansızlaştık insanlığımızı bu kadar mı kaybettik... Bence herkesin oturup bu durumu düşünmesi lazım... Bu ve bunun gibi yaratıklara da yazıklar olsun Rabbim Cehennem azabının en büyüklerini yaşatsın

Güncellemeler:
1ay ...
1ay güncel

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu ilk duyduğumda masaya yumruk attım istemsizce o ocnun yanımda olmasını diledim sadece Allahım ölümlerin ve ahiretlerin en azaplısını ver böylelerine yarabbim.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah onun cezasını versin. . Bu haberi okudum ve kanım dondu resmen..3 buçuk yaşındaki bir melek. . tecavüz. . Allahın laneti üzerinde olsun. . gebersin! Şer. efsiz😈

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu yaratık hala sağ ise bu ülkede yazık arkadaş.. bu elime geçse öldürmem işkencenin en güzelini yaparım öldür diye yalvarır.. o sikini asit kavanozuna sokmak lazım..

1|0
    0|0
    • 1ay

sadece buda değil ki öz kızına tecavüz eden mi dersin annesiyle yatan mı dersin ne oluyor bu insanlara

• 1ay

Allah belalarını versin ne diyim... :(((

• Bu sitede de az ahlaksiz yok. bir de ovunerek anlatiyirlar nerseyse. Ahir zamandayiz iste. Allah yardimcimiz olsun. İlerde evlenip mutlu bir yuva kurmayi dusunurken bu olaylari duyunca insan. hayattan soguyir gercekten.

1|0
    0|0
  • Bu haberi görünce ağladım neden ya neden. İnsanlar neden bu kadar pislik kahpe ahlaksız şeref yoksunu hale geldi her gün böyle haberler görüyoruz yemin ediyorum canım acıyor yutkunamıyorum bile.

0|0
    0|0
  • İşin kötü tarafı, artık bu tarz olaylara şaşırmıyor olmamız

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Cumleler yetersiz... Ne söylenir, bir cocuk yani insan evladi... Bu yaratiga ne kadar bela okusak az...

1|0
    0|0
  • Pislik herif nasıl çıkıyor oraya utanmadan ya hapis cezası az bunun gibilere

1|0
    0|0
  • Senin Allah uzun ömür versin diyeceğim o bile lütuf olacak.. nasıl bir insan bakmaya kıyılamayan yavruya bunu yapar.. yaşattığını yaşamasan ölmemeni dilerim..

1|0
    0|0
  • Cok canim acidi bunu duyunca :(

1|0
    0|0
  • Iyıkı cehennem dıye bı yer var

1|0
    0|0
  • Allah bildiği gibi yapsin ne desem az gelir boylelerine Allah cehennem ateşini eksik etmesin bunlarin üstünden

1|0
    0|0
  • abv😠😠😠😠

1|0
    0|0
  • yuh cidden

1|0
    0|0
Yükleniyor...