Duygusallık ne derece iyi peki? (#2) Bu tür çalışmaları seven bir ben değilim, biliyorum. Peki ya sizde seviyor musunuz?

Hayatımın en anlamsız ve boş zamanlarını geçiriyorum. Düşünüyorum bazen hayallerimi. Ya onlar sadece hayal olarak kalırsa? Ya ulaşmak için çok zayıfsam? Peki ya kendimi boşluğa bırakırsam ne olur? Yıllardır içimde birikmiş yoğun duygular artık beni bir boşluğa sürüklüyor sessizce. Ne yapacağımı bilmiyorum. Başarısız olursam ne anlamı kalır bunların? Uzun, sessiz, soğuk ve zorlu bu yolda tökezliyorum. Neyi yanlış yapıyorum biliyorum ancak bir şeyler beni engelliyor. Derin derin iç çekiyorum çaresizce. Anlamaya çalışıyorum içimdeki ruhumu ama yapamıyorum. Ne oluyor bana? Kalbim istemsizce ısınıyor, hayallerim ise soluyor. Umut değil mi peki hepimizi ayakta tutan? Ortada hiçbir şey yokken bir anda sebepsizce oluşan umut değil mi? Sadece boşluktayım, yazıyorum içimden geldiğince. Bazen içimdekiler bile fayda etmiyor bana. Çok ağır geliyor. Peki ben duygusal bir insan olmak zorunda mıydım? Böylesine derin düşünmek istemezdim. Sadece kendime zarar veriyorum. Peki bana: "Hayallerine ulaşacaksın! Başaracağını biliyorum, sana güveniyorum." der misiniz? Sanırım buna ihtiyacım var.
Duygusallık ne derece iyi peki? (#2)Bu tür çalışmaları seven bir ben değilim,biliyorum.Peki ya sizde seviyor musunuz?

Son olarakta bir şarkı bırakıyorum sizlere efendim:

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• bunları gördükçe alıp başımı gidesim geliyor.

0|1
    0|0
  • Hadi dertleşelim o. halde

0|1
    0|0
    • 1ay

Dert derdi açarmış. O da sorunları beraberine katarmış efendim. O yüzden ben dertleşmeyi reddederek ne sizin canınız sıkmayı, ne de kendi acılarımı katlamayı engelliyorum. :)

• Benim kafada biri, pek karşılaştığım birşey degil şaşırtıcı

0|1
    0|0
Yükleniyor...